Luska

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. február 9.

A legjobb amit valaha próbáltam a kategóriában. Kicsit bizsergeti az ajkaimat, nagyon jól hidratál. Szerelem.

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal
2019. november 15.

Puha lett tőle a bőröm de semmi mást nem csinál. Nem fogom újravenni.

Nu Skin Nu Colour Powerlips Fluid

Nu Skin Nu Colour Powerlips Fluid
2019. október 26.

Roar, determined, reign színekben is megvan nekem. A pirosat már teljesen kivégeztem. Nagyon szeretem. Igazán tartós. Nem szárítja az ajkakat, olyan pillekönnyű mintha fent sem lenne. Életem legjobb rúzsa.

Balea Shampoo Seidenglanz

Balea Shampoo Seidenglanz
2019. október 25.

Nekem bevált. Már újravettem. Szépen tisztítja a hajam,igaz kicsit szárít, de én olajat használok hajmosás után, így nem baj. Az illatát is szeretem. Szerintem összességében elég jó termék, ár érték arányban is nagyon jó.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2019. október 21.

Nagyon jó termék, szép lesz tőle a hajam. 3 üvegcsével már tuti elhasználtam! Nagyon szeretem. Az édesanyám vákony szálú, fénytelen, festett haja is gyönyörű tőle!

Anew Vitale Nappali Krém SPF25 UVA/UVB-szűrővel

Anew Vitale Nappali Krém SPF25 UVA/UVB-szűrővel
2019. január 20.

Már az új tubusos kiszerelésben használom. Nagyon jó illata van, jól hdratál, teszi a dolgát amit elvártam tőle. Biztosan újraveszem.

Nivea Tápláló Nappali Arckrém Száraz Bőrre

Nivea Tápláló Nappali Arckrém Száraz Bőrre
2017. január 16.

Egy dobozzal már elhasználtam, de biztos, hogy újra fogom venni! Nagyon jó az illata, jó a texturája, könnyen beszívódik, de van idő kicsit megmaszírozni az arcbőrömet, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.... tökéletes krém és nem is kell belőle sok!

Balea Magic Fairytale Dusche & Creme

Balea Magic Fairytale Dusche & Creme
2016. december 11.

Nagyon nagyon jó illata van. Amikor barátnőmmel megszagoltuk, egyből landolt 2 a kosárban. Egyiket neki vettem.Imádom! Jól tisztít, jól habzik és tartós az illata!

Head & Shoulders Sensitive Scalp Care Ápoló Sampon

Head & Shoulders Sensitive Scalp Care Ápoló Sampon
2016. november 5.

Végremegtaláltam a tökéletes sampont! A hajam sokkal kevésbé zsírosodik tőle! A korpám megszűnt létezni! A fejviszketés és a pattanások, grízek elmúltak a fejemről! Csodaszer! Én ennél a samponál maradok, az biztos!

Shiseido Perfect Rouge

Shiseido Perfect Rouge
2016. október 4.

Imádom! Poppy (RD312) árnyalatban vettem. Nagyon jól pigmentált, nagyon krémes állagú. Tartós, élénk szînű.
Külön imádom a mágneses záródásàt.