Lussi

Regisztráció dátuma: 2018. december 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. december 18.

Sminklemosáskor első lépésként használom, utána még használok egy lemosót, mert nem távolítja el teljes mértékben a sminket. Nem csípi a szemem és nem szárítja az arcom. Ha nem a Biodermát használom, akkor ezt, de ahhoz képest ez egy 4-es.

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal
2018. december 18.

Télre szerettem volna egy táplálóbb krémet a kombinált bőrömre, olyat ami lehetőleg nem zsírosítja túl. Ezt hozza is és maradéktalanul beszívódik, szépen feltölti az arcom. A levendula olaj nagyon szokta irritálni az arcom, de szerencsére ez nem teszi. Amikor megvettem tisztában voltam vele, hogy van benne levendula olaj csak azért vettem meg, mert sürgősen szükségem volt egy hidratáló krémre. Ezért nem vonok le pontot, de újra venni nem fogom.

Balea Aqua Hidratáló Arcápoló Gél

Balea Aqua Hidratáló Arcápoló Gél
2018. december 18.

Pár többször újra vettem, alapkrémnek egész jó. Hagy maga után egy ragacsos réteget, de ez engem nem zavar. Utána még használok primert és így nem kukacosodik rajta az alapozó.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2018. december 18.

Szeretem, mert nem bántja az érzékeny bőrömet azt leszámítva, hogy egy picit szárítja. Ennek ellenére mindig újra veszem, mert olcsó és szépek az összetevői.

Batiste Heavenly Volume Szárazsampon

Batiste Heavenly Volume Szárazsampon
2018. december 18.

Kicsit szárítja a hajam, de olyan kemény tapintású a tőle, mint az előzőleg próbált Batiste szárazsampontól. Így, hogy csak a hajmosást megelőző napon használom egészen kibírható. Használat után mindig ki kell fésülnöm a hajam, mert nagyon kócol.

Batiste Dry Shampoo XXL Volume

Batiste Dry Shampoo XXL Volume
2018. december 18.

Nem volt semmilyen dúsító hatása, de ez nem az ő hibája, túl hosszú a hajam és semmi nem tudja felturbózni. Viszont nagyon kiszárította, pedig csak a hajmosást megelőző napon használtam és nagyon kemény tapintásúvá tette, csak rontott a hajam állapotán.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. december 17.

A fedése jó lenne, de a benne lévő parfüm teljesen kimarta a szemem alatt a bőrt.

Real Techniques Setting Brush

Real Techniques Setting Brush
2018. december 17.

Kedvenc multifunkcionális ecsetem. Használom púderecsetként, korrektorecsetként és a highlighter felvitelére is tökéletes. Már jó ideje megvan, nagyon jól bírja a strapát, már többet is beszereztem belőle, hogy tuti legyen belőle mindig egy tiszta, ha szükség van rá.

Yamuna Biológiai Tejsavas Peeling Hámlasztó Gél Aha-Savakkal

Yamuna Biológiai Tejsavas Peeling Hámlasztó Gél Aha-Savakkal
2018. december 17.

Elhasználtam belőle egy tégellyel, nem vettem észre semmilyen változást a bőrömön. Nekem túl gyenge, a hegeimnek kicsit több kell ennél. Nem kentem szemkörnyékre, mégis irritálta a szemem. Számomra pénzkidobás volt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. december 17.

Jól hidratál és könnyen beszívódik, de kipattogott az arcom tőle. Valószínűleg az illatanyag miatt, pedig nagyon szerettem az illatát.