luxegirl

Regisztráció dátuma: 2015. március 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Allround Stiftes Korrektor

Catrice Allround Stiftes Korrektor
2015. augusztus 26.

Nekem bejött, szemem alá használom, oda tökéletes, néha beleül a ráncokba, de nem vészes. Szépen fed és tartós.

Rimmel Nail Nurse Alapozó és Fedőlakk 5 az 1-ben

Rimmel Nail Nurse Alapozó és Fedőlakk 5 az 1-ben
2015. augusztus 16.

Kifejezetten elégedett vagyok vele. Nem csak, hogy 5 napja alig kopott a körömlakkom (szintén rimmel), maga a lakk is sokkal szebb. Eddig mindig szenvedtem azzal, hogy a szerelmem, a fehér körömlakk minimum 2, de néha 3 réteget igényel, és így is foltos marad, de ahogy erre az alapra felkentem, az első réteg is majdnem tökéletes fehér lett. Nálam 5ből 15 pont!!!

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2015. július 17.

3 szín is megvan belőle, nagyon szeretem. magában is nagyon kényelmes, nem folyik el a melegben, mint a rúzsok, ezért kánikulára szerintem ez a legjobb választás. pigmentált, tartós, de ugyanakkor visszafogottabb, mint egy rúzs. az ára pedig végképp tökéletes!

Flormar Ultra Szemceruza

Flormar Ultra Szemceruza
2015. július 17.

fekete színű van belőle, a legjobb szemceruza, tartós, nem halványodik, alig látható a maszatolás:) reggeltől estig fennmarad, 5 csillag!

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2015. július 17.

3 árnyalat is megvan belőle, nagyon szépek mind:) elég gyorsan száradnak, és elég tartósak (4-5 nap), biztosan fogok még venni belőle:)

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2015. július 17.

a 109-es korallos árnyalat van meg, nagyon szép szín. maga a rúzs kicsit furcsa állagú, közepesen tartós, igazi nyári árnyalat:)

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2015. július 17.

az 1-es számú, klasszikus piros van meg belőle, szeretem, tartós (evést, puszit annyira nem bírja), és nagyon szépen pigmentált, szép színe van:) ez az igazi piros rúzs számomra. viszont nekem az illata annyira nem tetszik, de nem is rossz. így is megérdemli az 5 csillagot:)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2015. július 17.

Elég jó kis púder, bár az első, amit valaha kipróbáltam:) a transparent árnyalata van meg, mivel csak a mattítás a cél, és ezt elég rendesen is teszi, bár néhány óránként érdemes újra használni, valamint a téli konstans orrfújás sem tesz igazán jót neki, 3 zsepi után lejön:( de egyébként jól teszi a dolgát, a sminket is kiválóan tartósítja:)

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2015. július 17.

nagyon jó kis termék, szép, fekete, sűrű pillákat csinál (még az én láthatatlan szempilláimból is!), nem kopik, nem pereg le, egy egészen picit csomósodik, de ezt frissen egy kiszáradt spirál keféjével lehet korrigálni:)

Catrice Folyékony Szemhéjtus

Catrice Folyékony Szemhéjtus
2015. július 17.

már egy fél éve használom, és nagyon elégedett vagyok vele. szép vonalat lehet vele húzni, egész vékonyat is, bár kell hozzá kézügyesség meg gyakorlat. gyorsan szárad, és utána bombabiztos. egyetlen dologgal kell vigyázni, a legkisebb nedvességre lejön:( viszont nem ígéri, hogy vízálló, ezt elnézem neki:) (a vízálló változatot még nem teszteltem!). egyébként, ha víz nem éri, 12 órát érintetlenül fennmarad, szó szerint:) a legjobb, amit valaha használtam!