luxegirl

Regisztráció dátuma: 2015. március 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2015. július 17.

szépen formáz, diszkrét színe van, jó termék:)

Catrice Eyeliner Pen Waterproof

Catrice Eyeliner Pen Waterproof
2015. július 17.

Elég vegyes véleményem van erről, a sima (ecsetes) változatot szeretem, fantasztikus, így nyárra gondoltam egy vízálló jó lesz. ecseteset nem találtam hirtelen, úgyhogy ez jött velem, a boltban a kezemen szépen fogott, több kézmosást átvészelt. a szememen azonban nem tudom használni, mert a filc hegye be van száradva, az oldalával vastagabb vonalat lehet húzni, pl kézfejen, de sminkre teljesen alkalmatlan. azért kap 3 pontot, mert bár a kialakítás használhatatlan, maga a festék nagyon jó, tervezem felkutatni az ecsetes verzióját:)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. július 17.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, és hát nagy csalódás, olcsó húsnak híg a leve :( mikor megvettem, az első kipróbálásra is csak ilyen "hát...oké" végeredmény született, valahogy olyan érzésem van, mintha semmit nem csinálna a szempilláimmal (lehet, kifogtam egy kifogyott, beszáradt darabot...). nem lett tőle sem feketébb, sem hosszabb a szempillám, talán az első félórában picit, de néhány óra után mintha semmit nem csináltam volna velük (és ez egy tusvonal mellett furcsán néz ki...). örülök, hogy ennyi embernek bejött, de számomra pénzkidobás. a következő vásárlásnál már biztosra mentem és maybelline-t vettem, hát ég és föld:)

Flormar Pretty Cream And Glazer Lipstick

Flormar Pretty Cream And Glazer Lipstick
2015. július 17.

Ebből a Very berry árnyalat van meg, nagyon szép sötét rózsaszín, gyönyörű:) maga a termék is nagyon jó, könnyű felkenni, 1-2 óra alatt "megszárad", tehát nem maszatolódik könnyen, viszont az ajkakat nem szárítja, csak egy egészen picit (mint minden rúzs...). a szín fantasztikusan tartós, óvatos evés-ivást is bír, nekem 3-4 óra után is ugyanolyan volt:) nagyon ajánlom, flormar minőség!

Flormar Deluxe Cashmere Stylo Rúzs

Flormar Deluxe Cashmere Stylo Rúzs
2015. május 20.

Az egyik kedvencem, 26os van belőle, tökéletes bogyószín, pont amit kerestem. A többi rúzzsal ellentétben nem érzem a plusz réteget a számon, nem szárít, de elég tartós. Nem teljesen egyenletes, de kibírható:) nagyon ajánlom mindenkinek

Flormar Long Wearing Lipstick

Flormar Long Wearing Lipstick
2015. május 20.

Tökéletes rúzs, pigmentált, tartós, szép színe van. Két darab van belőle, és még tervezek többet is:)

Flormar Revolution Perfect Rúzs

Flormar Revolution Perfect Rúzs
2015. május 20.

15ös van meg belőle, direkt egy az eredeti ajkaimhoz hasonló, natúr rúzst kerestem és megtaláltam:) alap flormar minőség, pigmentált, tartós, evést sem bírja olyan rosszul. Sajnos nekem is a világos színnel gyűlt meg a bajom, itt is jobban látszanak a hibák, ráncok, de ez minden világos színnél így van. Összességében teljesen elégedett vagyok:)

Flormar Supermatte Rúzs

Flormar Supermatte Rúzs
2015. május 20.

Én a 208as színt vettem meg pár éve, ez ilyen téglapiros szín, és első kipróbálásra csalódás volt... Aztán nemrég rátaláltam, és nagyon megörültem neki:) krémes, én mattnak nem igazán mondanám, de tartós (kaja nélkül 4 óra minimális kopással), nagyon szép színe van, pigmentált. Aki esetleg korábban csalódott, adjon neki még egy esélyt, mert az idő jót tesz neki. Hozza a többi flormar rúzsnál megszokott minőséget.

Flormar Klasszikus Körömlakk

Flormar Klasszikus Körömlakk
2015. május 20.

Én ebből a fekete és a fehér színt használom. A fekete nagyon szépen fed, de nem túl tartós. A fehér viszont katasztrófa... Két vastag, vagy három vékonyabb réteg kell, hogy fehér legyen, és NEM szárad meg soha... Lefekvés előtt 3 órával fejeztem be, nemcsak paplan-nyomos lett, de másnap délben még a körmöm végével mintákat nyomogattam bele... Szóval nem a legtartósabb, a fehér használhatatlan, a fekete szép fedéséért kap 2 csillagot.... Ennyi pozitív vélemény után csalódás.