LVL

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Balea Testápoló Krém Sheavajjal és Argánolajjal Száraz Bőrre

Balea Testápoló Krém Sheavajjal és Argánolajjal Száraz Bőrre
2017. március 1.

Tegnap vettem a krémet hirtelen felindulásból és felnéztem ide megnézni az összetevőket és a véleményeket. Hogy hogyan hidratál arról még sok tapasztalatom nincs, de az illata nekem nagyon tetszik! :D Csodálkoztam, hogy másnak nem. Erre direkt odamentem a 4 éves kisfiamhoz és megszagoltattam vele...azt mondta BÜDÖS! :D

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2016. február 21.

Én is nagyon szeretem! Előtte a smink nagyrészét eltávolítom Biodermával, aztán jöhet ez. A száraz bőrömnek nagyon jó. Kicsi kell belőle, az bemasszírozom, hideg vízzel le és általában ezután jön még egy lemosás. Megvettem a kendőt is hozzá de még nem használtam.

Weleda Bio körömvirágos pelenkakiütés elleni natúr popsikrém

Weleda Bio körömvirágos pelenkakiütés elleni natúr popsikrém
2014. március 20.

Kisfiam popsiját kenem vele, nagyon szeretjük. Soha semmi baj nem volt a bőrével. Féltem, hogy ez a kis tubus meddig lesz elég, mivel nem olcsó a krém. Bevallom nem spórolok a krémmel és még így is sokáig elég! Nem használnék már mást.

Gwdihw Smoochy Lips Pineapple Ajakbalzsam

Gwdihw Smoochy Lips Pineapple Ajakbalzsam
2014. március 18.

Nekem is az ananászos ízesítésű van. Nagyon szeretem, legelső használatkor kellemes meglepetés volt, mikor az ajkaimhoz ért. :) Annyira selymes. Illata intenzívebb mint az íze, de nekem ez bejön, mert különben leenném a számról. :)

Egyptian Magic Arckrém

Egyptian Magic Arckrém
2013. december 4.

A 118 ml tégelyem félig van, minden nap használom és immár 8. hónapja. Nagyon olvassatok utána, hogyan kell használni. Adtam a nővéremnek egy mintát belőle és az egészet az arcára kente. :) Nem szabad, nagyon nagyon pici kell belőle! Esténként kenem az arcom vele, nagyon vékonyan, reggelre napról-napra puhább. Egyszerűen fantasztikus a hatása! Olvassátok el azt is, mi mindenre jó. Hajpakolásként, sebgyógyításra, égésre. Főzésnél megégettem a kezemet, bekentem ezzel a krémmel és semmi seb vagy nyom nem maradt utána. Most télen fürdés után a lábamra is használom, majd ráhúzok egy zoknit. Ja, és használat előtt melegítsétek fel a kezetekben a krémet, míg olajszerűvé nem válik.

Bioderma Hydrabio Riche Krém

Bioderma Hydrabio Riche Krém
2013. október 12.

5 hónapig elég volt a 40 ml (mondjuk néha-néha azért mást is használtam). Nagyon száraz a bőröm, felkenve nagyon jól hidratálja, és az illata valami csodás, mintha egy virágboltba lépnék be. :)

Balea Mangó és Aloe Vera Sampon

Balea Mangó és Aloe Vera Sampon
2013. október 1.

Bécsben vettem a balzsammal együtt fele áron mint ahogy itthon kapható. Kellett valami gyorsan, mert olyan száraz volt, hogy hámlott a fejbőröm. Két használat után sokkal jobb lett, pedig egy csomó sampon kipróbáltam már.

Benefit The POREfessional Primer

Benefit The POREfessional Primer
2013. szeptember 11.

Imádom - szerintem ezt a terméket nem lehet nem szeretni. Az állaga valami csodás, amikor felkened olyan mintha selyem réteggel vonnád be az arcod. Nem kell mindenhova - én az orromra, homlokomra kicsit és az orrom mellé teszek, ahol tágabbak a pórusok. Csodás a végeredmény, de ennyiért el is várom! :)

Benefit Sugarbomb Arcszínező

Benefit Sugarbomb Arcszínező
2013. szeptember 3.

Én nemrég vettem Kolozsváron a Sephorában, nekem nem tűnt fel, hogy van illata. :D Nagyon szép visszafogott színe van. Nem akartam baba rózsaszínt, se nem sötét bronzot és ez lett a megfelelő.

L'Occitane Angelica Hydration Face Mist

L'Occitane Angelica Hydration Face Mist
2013. július 2.

Nekem is van ilyen, de nekem simán jó smink után. Persze csak egy kicsit fújok és nekem még sosem folyt le az arcomon. :) Amúgy a terméknek semmi értelme. Az arcodra fújsz, mert van, de ha elfogy nem rohansz érte a boltba újból. Bár szerintem az összes arcfrissítő spray ugyanez...