LydiaDeetz

Regisztráció dátuma: 2011. április 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bielenda Liquid Crystal Biotechnology 7D Collagen Rejuvenation 40+ Feszesítő, Ránctalanító Hatású Szemkörnyéki Krém

2018. október 2.

Nem érzem igazán a hidratáló hatását, a leírásban felsorolt csodákat persze nem is vártám, de a hidratálás alap lenne. Apró, fehér mitesszereket okozott a szemem alatt, ami az elmúlt 32 évben soha nem fordult elő. Kozmetikus + a használat felfüggesztése segített.

Bielenda Liquid Crystal Biotechnology 7D Micellás Szem- és Arcfestéklemosó Folyadék

2018. október 2.

Szépen eltávolítja a sminket, de más micellás lemosókhoz képest érezhető, számomra kellemetlen utóréteget hagy maga után a bőrön. Ha ráérek és van időm utána gél állagú arclemosóval is arcot mosni, akkor tökéletesen tiszta és friss bőrt eredményez ez a dupla-csavar technika, de kómás estéken vagy rohanásban nem lesz magában kedvencem, szóval nem veszem újra.

AA Beauty Bar Krémes Enzimes Peeling

AA Beauty Bar Krémes Enzimes Peeling
2018. augusztus 19.

Érzékeny bőrre szuper megoldás egy ilyen radír. Tényleg nem irritál, nem szárítja túl a bőrömet, hetente, két hetente használom. Azért vonok le egy csillagot, mert időnként előfordult, hogy használat után más napra pici pattanásokat okozott az állam környékén, bár ezek rendre maguktól el is múlnak 1-2 nap alatt.

Barry M Genie Lip Paint

Barry M Genie Lip Paint
2018. augusztus 19.

Valóban csillagos ötös a tartóssága. Nagyon szép, közepesen erős, málnás rózsaszín árnyalatot ad nálam és néha kell ennyi kis varázslat a mindennapokba, hogy ezt egy furi, zöld rúzzsal érem el. Picit szárít, de annyira tartós, hogy simán lehet fölé színtelen ajakbalzsamot használni, a színnek nem árt, evés-ivás közben is minimálisan és egyenletesen kopik. Nem gondoltam volna, hogy ennyire szeretni fogom ezt a rúzst :)

Kallos Hair Pro-Tox Ampulla Keratinnal, Kollagénnel és Hiarulonsavval

Kallos Hair Pro-Tox Ampulla Keratinnal, Kollagénnel és Hiarulonsavval
2018. július 29.

Konkrétan nem értem ezt a terméket. Lehet, hogy arról van szó, hogy amikor egyébként szeretünk egy márkát és számos termékét használjuk nagy örömmel, jó hatásfokkal, akkor egyből nagyon rosszul érint, ha kipróbálunk tőlük egy új dolgot, ami nem annyira szerethető és hatékony, mint a többi. Nehezen eloszlatható, tényleg kicsit 'takony' feelingje van, mint már páran írták, nehéz kimosni, ha csak ezzel ápolom a hajamat mosás után, akkor nem annyira puha a tapintása, mint egyébként, időnként kimondottan száraznak érzem. Ha krémesebb pakoláshoz vagy balzsamhoz keverem, akkor nincs baj a lemoshatósággal meg a hajam tapintásával, viszont nem érzem úgy, hogy többet nyújtana a szérum + balzsam kombó, mint simán a balzsam. A hair pro-tox hajban maradó tégelyes pakolás vagy a keratinos pakoló klasszisokkal jobban beváltak a hajamra és nincsen semmi extra hajproblémám, 6 hetente, fodrásznál festetem a hajamat ammóniamentes festékkel az eredeti 8-as színmélységéhez 8.1-esre, csak pár ősz szálat befedni meg fényt adni neki, havonta 1-2 alkalommal hővédő használata mellett vasalom vagy hullámosítom max 180 fokon (vékonyszálú hajról van szó), tehát nincsen szétégetve, kiszárítva tényleg a séróm, mégsem boldogul vele ez a termék, teljesen megdöbbenve olvasom az előző vélemények alapján, hogy ugyanez a cucc károsodott hajat képes helyretenni, az enyém pedig talán csúnyább tőle, mint a használata nélkül.

Bielenda Rose Care Hidratáló Hatású N/É Arckrém

Bielenda Rose Care Hidratáló Hatású N/É Arckrém
2018. július 25.

Valamilyen isteni sugallatra beruháztam ebbe a krémbe annak ellenére, hogy a Bielenda Skin Clinic zöld krém nálam csúfos kudarc volt kozmetikus ajánlása és a papírforma szerint termékhez pont ideális bőrtípusom ellenére. Viszont ez a Rose krém valami csodálatos, friss, finom krémzselé állagú, gyönyörűen hidratálja, nyugtatja a bőrömet, tökéletesen felszívódik, simán használhatok fölé bb krémet, alapozót, napvédőt úgy, hogy nem kell félnem attól, hogy átfénylik vagy darabossá válik. A pozitív tapasztalataim hatására megvettem ugyanebből a termékcsaládból a szérumot is, hetente 2-3 este használom a krém előtt, finom, ápolt bőr az eredmény bármiféle mellékhatások, pattanások nélkül. Sem a krémnek, sem a szérumnak nincs irritáló, mű illata, nagyon kellemes, diszkrét, minimális rózsa illattal rendelkeznek, nem vagyok konkrétan érzékeny bőrű, de szerintem ezt olyanok is bátran kipróbálhatják, akiknek gondot okozhat erősebb illatanyag egy termékben.

Bielenda Slimcellu Corrector Karcsúsító Anti-Cellulit Hatású Szérum

Bielenda Slimcellu Corrector Karcsúsító Anti-Cellulit Hatású Szérum
2018. április 10.

Egy hete használom, a teljes életmódváltás (Bocsi Viki ajánlás + sport + több alvás) már tavaly áprilisban megvolt és azóta is tartom. Alapvetően nincsenek nagy problémáim, valószínűleg alkati kérdés (és szerintem az ülőmunka is bejátszik), hogy a combjaim hátulján lehetne feszesebb a bőr. Az Eveline szérumokhoz képest ez inkább krémes állagú, az illata elsőre nagyon kellemes, friss, de kicsit parfümös, néha észreveszem, hogy felkenés után van némi 'műanyag' utóillata a bőrömön, pár perc után elillan (a párom sem érzi szerencsére). Nincs hűtő vagy melegítő hatása. Könnyen beszívódik, jól hidratál, ezért jelenleg kvázi egész testre használom testápolóként naponta egyszer, reménykedem, hogy a combomon javít, a hasamon, felkarokon etc pedig megelőző jelleggel jól jön szerintem így 30 felett. Egyelőre az ápoló hatáson kívül mást nem vettem észre. Update-tel jövök még, ha már hosszabb ideje használom.
---
Update: jól hidratál, feszesebb, tömörebb tapintású tőle a bőröm. csodát nem tesz a combom hátulján a gödröcskékkel, de egyértelműen hatékonyabb, mint egy sima testápoló. a műanyag utóillatot továbbra is érzem időnként, az nagyon zavaró.

Kallos Kjmn Haj Pro-Tox Anti-Irritation Szérum Hajfestéshez, Érzékeny Fejbőrre

Kallos Kjmn Haj Pro-Tox Anti-Irritation Szérum Hajfestéshez, Érzékeny Fejbőrre
2018. március 13.

5-6 hetente festetem a hajamat és minden alkalommal viszem magammal a fodrászhoz ezt az ampullát. (Nála is van hasonló termék, de nekem mániám, hogy amennyiben lehetséges cruelty-free verziót használjak, a fodrászom által preferált márka nincs rajta a KM cruelty-free listán, szóval rábeszéltem, hogy hadd vigyek saját ampullát.) 100%-ban betartja, amit ígér, ápolja, védi a fejbőrt festés közben, nálam előtte sem volt vészes az irritáció, ezzel az ampullával 0-ra csökkent. Ennyi pénzért szerintem megéri mindenkinek, aki hajat fest vagy festet és valaha tapasztalt már égő érzést vagy viszketést bármilyen festéktől. Az 1800 forintos árában benne van egy egész doboz - 12 ampulla - az év minden hónapjára, szóval egy 150 forintos plusz kiadás a festék vagy fodrász mellé havonta.

MakeUp Revolution Blur Primer

MakeUp Revolution Blur Primer
2018. február 22.

Valóban sokkal szebb és egyenletesebb bőrképet biztosít ez a primer, kipihentebbnek tűnik tőle az arcom, a pórusok kevésbé láthatóak. Az arany részecskéket kicsit túl soknak érzem, ha éppen úgy sikerül felvinni, hogy a szem körüli, apró ráncok környékére túl sok kerül, akkor valahogy rémesen öregítenek. Szemkörnyéket kihagyva viszont elég jó termék, bár ha valakinek már az arc más területein is vannak vékonyabb ráncai, akkor nem ezt ajánlanám. A kombinált bőrömet nem terheli túl, nem fénylik át a nap végére az orrom környékén sem, aminek nagyon örülök.

Balea Vital Bodylotion

Balea Vital Bodylotion
2018. február 22.

Kellemes illatú testápoló, jól felszívódik, nem ragad, annak ellenére, hogy sűrűbb krémről van szó. Nagyon sokáig elég, ideális őszi-téli testápoló bárkinek, akinek hidegben kiadósabb ápolást igényel a bőre.