LyliaLinda

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: -

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2018. március 2.

Lehet én leszek a kivétel, de nekünk nagyon nem jött be.
Első körben a kisebbik fiam arcára adott a bőrgyógyász egy kis tubus mintát, mert babakori kiütés miatt maradt rajta 1-2 nyom. Elkezdtem kenni ezzel minden este, és apró pici kiütések jelentek meg rajta. Amint abbahagytam, el is múltak.
Második körben a nagyobbik fiam kiszáradt arcán próbáltam ki. Úgyszintén kiütéseket csinált. Még jó, hogy nem vettem meg a nagy kiszerelést nekik...

Mixa Repairing Surgras Hand Cream

Mixa Repairing Surgras Hand Cream
2017. október 26.

Ez a krém egy csoda! Kb másfél éve kezdődött, hogy annyira kiszáradt a bőröm, hogy a bütykeimen szétrepedt és vérzett. Hiába kentem bármivel, éjszaka többször is (napközben nem igazán tudom kenni, kb 100x mosok kezet egy nap). Ezt megvettem az itteni vélemények alapján, és két esti bekenés után rendbe hozta a kezem. Olyan puha, amilyenre nem is emlékszem, mikor volt legutóbb. Kipróbáltam a sarkamon/talpamon is, amin semmiféle reszelés és kenegetés nem segített (pontosabban csak 2 napig volt eredménye), és azon is nagyon sokat javított. Ugyan nem lett puha, érezni a bőrkeményedéseket, de legalább nem karcol, hanem sima.

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

2017. október 12.

Nincs túl nagy tapasztalatom arckrémek terén, bár párat már próbáltam. Viszont eddig ez a legjobb, amivel találkoztam. Hidratál, és van egy kis bőrszépítő hatása is. Nagyon szeretem!

Oriflame Pure Skin Arctisztító

Oriflame Pure Skin Arctisztító
2017. október 12.

Minden használat után szívesebben nézek a tükörbe, sokkal szebb a bőröm tőle. Nagyon kevés is elég belőle.

Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír

Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír
2017. október 12.

Nagyon szeretem! Láthatóan szebb a bőröm a használat után.

Oriflame The One Szemöldök Kiemelő

Oriflame The One Szemöldök Kiemelő
2017. október 12.

Nekem nagyon bejön! Alapból nem sok bajom van a szemöldökömmel, egész tűrhetőre tudom szedni, de néha itt-ott enyhén "hiányos" lesz, ha valamit elrontok. Ezzel a filccel nagyon jól tudom javítani. Sötét a szemöldököm, a filc színe nem üt el, órákkal később is olyan, mintha épp akkor kentem volna fel. Nem tudom, milyen lenne, ha konkrétan megrajzolni kéne az egészet, de így egy kis hangsúlyozásra és javításra tökéletes.

Oriflame Swedish Spa Bőrkisimító Arcradír

Oriflame Swedish Spa Bőrkisimító Arcradír
2016. július 28.

Nagyon szeretem, mert apró szemcsés, finom puha lesz tőle a bőröm.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2016. február 14.

Tipikusan a "mindenre használható" krém :) Gyerek popsijára nagyon jó, kisebb sebekre nagyon jó, kiszáradt kézre nagyon jó, epilálás/gyantázás után kipirosodás, kipattogás, szőrbenövés ellen nagyon jó.
Még a kiszáradt sarkamra fogom kipróbálni.

Oriflame Silk Beauty Szőrtelenítő Gyantacsíkok

Oriflame Silk Beauty Szőrtelenítő Gyantacsíkok
2016. február 14.

Nem teljesen rendeltetésszerűen használom, mivel a kis bajuszomra vettem, de oda tökéletes. Eddig már többféle arcgyanta csíkot kipróbáltam, mindegyik hagyott maga után szálakat, amiket aztán vagy csipesszel szedtem ki, vagy kiszőkítettem. Ez viszont mindent kiszedett, az utolsó szálig, ragacs is alig maradt a bőrömön, és így marha sokáig elég lesz. Ha még ki sem pattogok utána, akkor a 10 csillagot is megkapná (tegnap este csináltam, még 2-3 napig kiderülhet, mi lesz a végeredmény).

Paese Argan Micellar Solution Make-Up Remover

Paese Argan Micellar Solution Make-Up Remover
2016. január 21.

Gyönyörűen leszedte a sminkemet, jobban, mint az előző sminklemosóm (mondjuk csak szimpla, semmi vízálló vagy ilyesmi), és puha lett tőle a bőröm, nem száraz. Egyelőre imádom!