LyliaLinda

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: -

Sleek Face Form Blush Pirosító

Sleek Face Form Blush Pirosító
2016. január 21.

A Rose gold árnyalatot vettem meg, de rajtam nem mutat annyira, mint reméltem, meg mint amennyire láttam a blogos teszteken. Szépen csillog, és enyhén ad valami árnyalatot az arcomnak, úgyhogy tulajdonképpen jó, csak kicsit erősebb színre számítottam. Legközelebb rendelek másik színt is :)

Sleek Pout Polish Szájfény

Sleek Pout Polish Szájfény
2016. január 21.

A Powder Pink árnyalat van meg, nagyon szép, szinte mint a szám színe, csak kicsit erősebb, ettől látszik, hogy van rajta valami. Azt még nem vettem észre, hogy megóvná a kiszáradástól, mondjuk még csak egy napja van meg. Viszont tartósabb a színe mint az eddigi szájfényeimnek, még akkor is látszik, amikor már nem érzem, hogy rajta lenne.

Manhattan Supernova Szemhéjpúder

Manhattan Supernova Szemhéjpúder
2015. október 7.

Ajándékba kaptam a rózsaszínes verziót. Imádom, gyönyörűek a színei, szemhéjpúderalappal nagyon tartós.

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2015. október 6.

Jóval az elvárt alatt teljesített... Felvinni jó, állaga jó, de 4 óránál tovább nem nagyon bírja. Szerencsére nagyon akciósan vettem.

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2015. szeptember 27.

A 413-as Oragina árnyalat van meg. Gyönyörű színe van, két rétegben csodásan néz ki. A száradása nem tökéletes, de még elfogadható. A tartósságára nagyon kíváncsi leszek.

Biotherm Aquasource BB Krém

Biotherm Aquasource BB Krém
2015. szeptember 26.

Mintát kaptam belőle, úgyhogy csak kipróbálni tudtam, de szerelem első kenésre :) A sötétebb (normál) árnyalatot próbáltam, de még ez sem túl sötét, az én közepes színű bőrömre egész jó, de azért kíváncsi lennék mennyivel világosabb a világos árnyalata. Gyönyörűen beivódik, selymes hatást ad a bőrnek, és tényleg hidratál, ami azonnal érződik. Kellemes az illata és jó érzés a bőrön. Nem fed túl erősen, de nem is arra találták ki. Ha elfogynak az alapozóim, szerintem beszerzek egyet.

Essence Glossy Ajakbalzsam

Essence Glossy Ajakbalzsam
2015. szeptember 14.

Szeretem az illatát, az állagát és hogy olyan kis pofás. Persze nem tart sokáig, de cserébe olcsó. (Mango Icecream)

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával
2015. szeptember 11.

Isteni illata van, már csak ezért is megéri. Szeretem zuhanyzáskor végigdörzsölni magamat vele.

Oriflame Very Me Szempilla-hosszabbító és -göndörítő Spirál

Oriflame Very Me Szempilla-hosszabbító és -göndörítő Spirál
2015. szeptember 11.

Ennyi pénzért teljesen megfelelő. Volt már egy sokkal jobb spirálom is, az Extendablack, de azt sajnos már nem gyártják.

Oriflame Very Me Extrém Fekete Szempillaspirál

Oriflame Very Me Extrém Fekete Szempillaspirál
2015. szeptember 11.

Az egyik legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Gyönyörű dús pillákat varázsolt, és konkrétan láttam, hogy "hosszabbak" lettek a szempilláim, legalábbis optikailag. Sajnálom, hogy csak limitált volt, és nem tudok többet venni belőle.