LyliaLinda

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: -

Giordani Gold Bőrmegújító és Erősítő Alapozó

Giordani Gold Bőrmegújító és Erősítő Alapozó
2015. szeptember 10.

Nem vagyok tőle elájulva. Kellemes érzés a bőrön, de alig fed valamit. Kb, mint egy BB krém. Örülök, hogy nagyon akciósan vettem, különben eléggé morcos lennék.

Essence Colour Arts Pigments

Essence Colour Arts Pigments
2015. szeptember 10.

Két árnyalat van meg, a Dory in love és a Safety first. Az elsőt nedvesen szoktam használni, gyönyörű tusvonalat lehet húzni vele. A másodikat pedig pirosítónak használom, hihetetlenül szép. Sajnálom, hogy már nem gyártják, beszereztem volna még néhány árnyalatot belőle.

Oriflame Perfect Fusion Alapozó

Oriflame Perfect Fusion Alapozó
2015. szeptember 10.

Szeretem ezt az alapozót. Mondjuk nem fed erősen, mégis egységes színt ad. Könnyen el lehet kenni, szép az eredmény, de napközben "eltűnik" az arcomról.

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2015. május 31.

Nagyon szeretem az illatát, és rajtam tartós is. Reggeli fújás után még délután is érzem magamon/ruhámon.

Oriflame Optimals Skin Youth Bőrfiatalító Nappali Krém SPF10

Oriflame Optimals Skin Youth Bőrfiatalító Nappali Krém SPF10
2015. március 24.

Szeretem, ahogy az éjszakai változatát is. Puha tőle a bőröm, alapozni is jól lehet rá.

Optimals Skin Youth Bőrfiatalító Éjszakai Krém

Optimals Skin Youth Bőrfiatalító Éjszakai Krém
2015. március 24.

Imádom az állagát! Sűrű, krémes, élvezet felkenni. És pihepuha tőle az arcom reggelre.

Oriflame Optimals Skin Youth Bőrfiatalító Szemkörnyékápoló Krém

Oriflame Optimals Skin Youth Bőrfiatalító Szemkörnyékápoló Krém
2015. március 24.

Nem túl régóta használom, úgyhogy ránctalanító hatásról nem tudok nyilatkozni (mondjuk szerencsére még csak alig van), de szeretem az állagát, könnyen beszívódik és jó érzés.

Oriflame Optimals Even Out Arcápoló Lotion SPF30

Oriflame Optimals Even Out Arcápoló Lotion SPF30
2015. március 24.

Számomra tökéletes! Imádom az állagát, alapozó alá tökéletes. Elhasználtam az egész tubussal, és kicsit tényleg halványította azt a pár pigmentfoltomat, ami van. Újra is vettem, nyáron megint ezt fogom használni. (Csak azért vagyok kicsit morcos, mert az aljában tuti maradt néhány kenésnyi.)