Lynah

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rival de Loop Maszk Szemre

Rival de Loop Maszk Szemre
2017. július 20.

Őszintén szólva nem bonyolítom túl a használatát, tudom maszknak tervezték de én egyszerűen csak szemkörnyék apolónak használom, napi kétszer.
Jól hidratál, nem irritálja a szemem. Nem okoz semmilyen csúnyaságot, pedig érzékeny a szemkörnyékem és 1-2 dolog hajlamos irritálni. Egy teljesen alap, hidratáló krémnek szerintem teljesen jó. A karikáimon önmagában nem segít, de azthiszem azon csak a sok folyadék bevitel tud. Ráncaim pedig még nincsenek így erről sem tudok semmit mondani.

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer
2017. július 20.

Már a 2.-at használom belőle, alapvetően elégedett vagyok vele, főleg ezért az árért. (Bár én kicsit drágábban vettem mint ami itt szerepel?)
Én primerrel és/vagy hidratálókrémmel elkeverve viszem fel, szimplán azért mert nem szeretem az "alapozós bőr" érzetét, így sokkal könnyebbnek érzem magamon, és felvinni is csak annyi mintha egy bb krém lenne. Még így is jó a fedése, szép egységes bőrképet ad, persze korrektor és egyéb hibajavítás kell mellé ha épp olyan állapotban van a bőröm.
Nagyon sokáig elég, bár én nem használom minden nap, és nem kenek fel belőle sokat, így nagyjából egy évig kitartott egy tubus.
Sajnos annyira nem tartós, néhol "gyűrődik" és utánna kell igazítani.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2017. július 20.

Nagyon szép szempillákat lehet vele csinálni, bár a nagy kefe miatt elég sok időbe telt mire rájöttem hogy hogyan is érhetem el azt a hatást vele. Egyébként nem pereg le, nem is mosódik el, nincs vele semmi baj. Tökéletesen tudja amit egy szempillaspirálnak kell.
Egyszer már én is megprobálkoztam egy másik essence-féle spirállal mióta használom, de szinte utáltam ehhez képest :D

Ilcsi Sárgabarack Habkrém

Ilcsi Sárgabarack Habkrém
2017. július 20.

Én is a Krémmániás dobozból szereztem és kellemeset csalódtam vele kapcsolatban. Nem számítottam nagy durranásra, de nagyon kellemes volt használni, ami elsőre megfogott az az illata volt, számomra olyan mint egy sütemény :D
Könnyen és teljesen beszívódik, kevés is elég belőle, így a 30 ml most fogyott el napi 2 használat mellett. Ami nagyon meglepő volt, hogy nem fénylett utánna a bőröm, bár kicsit melegít, ami nagy melegben elég kellemetlen... Ettől eltekintve nagy kedvencem lett és újra fogom venni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. július 20.

Gyorsan beszívódik, nem okoz irritációt és pattanásokat sem - ami kijön azt nem tudom kizárólag valamire fogni, így erre sem fogom -
Alapjáraton zsíros a bőröm és ettől a krémtől is fénylik, de nem vártam tőle mattítást.
Inkább azt mondanám rá hogy rendben van, de nem csodaszer, nem tesz olyat amitől kimondottan elájulok :)

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour
2017. január 10.

Két színben is megvettem, és látom egyedül vagyok ezzel a problémával, de nálam nem azt az árnyalatot adják mint amire számítottam. A nude pl inkább rózsaszín rajtam :) Ezen kívül semmi gond nem lenne vele, az állaga jó és eléggé matt is.

Dove Cream Oil Krémszappan Marokkói Argánolajjal

Dove Cream Oil Krémszappan Marokkói Argánolajjal
2016. november 24.

Nagyon szeretem, mert:
○Nagyon jo illata van
○Jol habzik
○Puha utanna a borom es nem szarit annyira mint altalaban a szappanok

Viszont azert utanna is kivanja a borom a testapolot, igy csak 4☆ , de allando darab lesz :)

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél
2016. június 6.

Már lassan egy éve használom, nekem nagyon bevált. Semmilyen "változást" nem idéz elő a bőrömön, nem lesz tőle pattanásos, se száraz se zsírosabb. A sminket viszont becsületesen leszedi, jól tisztít.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2016. június 6.

Szem alatti karikák eltüntetésére használtam, amire nagyon jól bevált. Az egyetlen problémám vele az hogy nagyon gyorsan fogy - hiába van még valamennyi a tubusban, nem egyszerű kivarázsolni onnan. Ettől persze nagyon jó, talán csak gyakrabban kell újravenni.

Isana Young Mattierende Creme

Isana Young Mattierende Creme
2016. június 6.

Hirtelen felindulásból vásároltam meg, olcsó volt és hirtelen nem találtam jobbat. Az én bőrömet tényleg mattítja, használat után elég kellemes érzést nyújt. Ám amióta használom elég sok, gyulladt pattanás jött ki rajtam, nem tudom hogy ennek a krémnek tulajdonítsam-e őket vagy a vizsgaidőszaki stressznek, szóval 1-2 hétig még megfigyelés alatt tartom. :)