lyriane

Regisztráció dátuma: 2013. január 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Inositol Vegetal Nappali Krém

Inositol Vegetal Nappali Krém
2013. január 23.

Évekig használtam és szerettem ezt a krémet, de mostanában már kevés a bőrömnek, kár.

Sweetsation Therapy I*Light Frissítő és Ránckisimító Szemkörnyékápoló

Sweetsation Therapy I*Light Frissítő és Ránckisimító Szemkörnyékápoló
2013. január 23.

Nagyon kellemes az állaga és a virágos illata is. Mindig félek, hogy a korrektorozás kiszárítja a bőrt a szemem alatt, ezért vettem. Szépen hidratál és hamar beszívódik. Éppen csak egy picit viszek fel, így sokáig ki fog tartani, bár hogy mikor fogy el, azt sajnos a pumpás kiszerelés miatt nehéz előre látni.

Alverde Krémtusfürdő Makadámdió és Karitévaj

Alverde Krémtusfürdő Makadámdió és Karitévaj
2013. január 23.

Legalább egy kicsit habozhatna, de inkább a furcsa illat (szag?) zavar. Elhasználom, de nem venném újra. Van jobb Alverdés tusfürdő.

Alverde Kleine Elfe Fürdető és Sampon

Alverde Kleine Elfe Fürdető és Sampon
2013. január 23.

Hónapok óta használjuk ezt a fürdetőt. Ajándékcsomagban vettem egy testápolóval (kézkrém lett belőle nekem) és egy előkével. Finom az illata, elég jól habzik és nem szárít, szeretjük.

Faith In Nature Teafa Sampon

Faith In Nature Teafa Sampon
2013. január 23.

A korpásodást nekem csökkentette, de borzasztó zsíros lett tőle a hajam. Lassan bele kell törődnöm, hogy vagy az egyik, vagy a másik, mindkét problémától nem tudok megszabadulni.

Lush Aqua Mirabilis Body Butter

Lush Aqua Mirabilis Body Butter
2013. január 23.

Nagyon jó puha lesz a bőröm tőle! Kicsit nehéz a tárolása, de ennyit megér.

Bübchen Baby Bad Kamille

Bübchen Baby Bad Kamille
2013. január 23.

Szárította a kislányom bőrét, néhány hét után lecseréltük.

Panthenol Spray

Panthenol Spray
2013. január 23.

A páromnak ajánlottam, hogy próbálja ki. Borzasztó korpás tud lenni a haja és annyi mindent kipróbált már rá, mégse sikerült tartósan javítani a dolgon. Két hónapja hajmosás előtt a fejbőrbe dörzsöli ezt a habot és már szinte teljesen megszűnt a korpásodás! Pedig tél van, sapkát hord és mégis. Egyértelműen csodaszer!

Essence Fix&Matte Áttetsző Porpúder

Essence Fix&Matte Áttetsző Porpúder
2013. január 23.

Mivel végre találtam olyan alapozót, ami pontosan illik a bőrszínemhez, örülök, hogy van ez az áttetsző púder. A lényeg, hogy tényleg kevés kell, különben látszik egy kis fehérség. Felvitel után egyszer végigsimítom az arcom kézzel, hogy a pihékre ült szemcsék lepotyogjanak. Így is szépen mattít jó pár órán át. A csomagolás nekem se a kedvencem, magammal vinni valahová eszembe se jutna.

Essence Quattro Szemhéjpúder

Essence Quattro Szemhéjpúder
2013. január 23.

A 02-est vettem meg. Nagyon szépek a színek és jól pigmentáltak. Könnyű velük dolgozni, viszont a tartósságról még nem tudok nyilatkozni. Megelőlegezem az 5 csillagot.