lyrica

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Max Mara Kashmina Touch

Max Mara Kashmina Touch
2019. október 8.

Szia Erika!
Én is megvettem immáron a 3.üvegemet .
Első alkalommal én is azt éreztem,hogy nem az igazi valami megváltozott.
Aztán rájöttem,a hőmérséklet nem volt megfelelő,meleg volt hozzá. Abszolút hűvöset kíván, rajtam ősszel a legfinomabb.
Ma is ezt viselem,abszolút a régi érzés ....imádat!

Jo Malone French Lime Blossom

Jo Malone French Lime Blossom
2019. június 16.

A legfinomabb hársfavirág illat amivel valaha találkoztam.Nem túl bonyolult de nem is baj,így is remek illat. Rajtam roppant mód tartós,imádom!

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2018. július 23.

Egyetértek az előttem szólókkal,valamiért nem olyan tartós ez a lakk mint néhány éve.Régebben akár 1 hetet is kibírt,mostanság sajnos 3 nap után le kell törölnöm.
Átálltam az Astor lakkokra,legalább ilyen jó a Perfect Stay Gel Color illetve a Quick& Shine szebbnél szebb színekkel. Pechemre az Astor kivonul az országból...
Visszatérve az OPI lakkokhoz,most már csak egyhez ragaszkodom,ahhoz is kizárólag a színe miatt.

Kenzo Le Monde Est Beau

Kenzo Le Monde Est Beau
2017. július 9.

Fiorentina hozzászólására reagálva:én szintén elcseréltem/eladtam nem is emlékszem már.Aztán egy másik csoportban néhány hónapja megláttam egy kedves eladónál,kértem belőle 10 ml-t.Ugyanaz a a feeling...kell nekem ismét egy üveggel. Kifejezetten tavaszi,nyári illat a frissességével,gyümölcsösségével.Rajtam szerencsére tartós illat.

Avon Skin So Soft Szőrtelenítő Krém Arcra Tajtékvirággal

Avon Skin So Soft Szőrtelenítő Krém Arcra Tajtékvirággal
2016. augusztus 16.

Kellemes csalódás! Első próbálkozásom volt vele a hétvégén.Igaz 5 percet hagytam fent ,nem pedig az ajánlott 2,5-et de maradéktalanul eltávolított minden apró kis szőrszálat.Illata kellemese,állaga jó,abszolút könnyem használható.Nem irritálta a bőröm,még csak piros sem maradt.
Biztos,hogy ismét vásárolni fogom.

L'Artisan Parfumeur L'ete En Douce

L'Artisan Parfumeur L'ete En Douce
2016. január 19.

Kellemes, lágy, tiszta illat.Igazi nyári finomság, bár én tavasszal is szívesen használom. A zöldes füvessége mellet némi krémesség is meglapul,nagyon szeretem.Érdemes kipróbálni!

Wella Wellaton Tartós Krémhajfesték

Wella Wellaton Tartós Krémhajfesték
2015. december 14.

Eddig a Wellaton 8/74 csokis karamella hajfestéket használtam,de mivel sehol nem tudtam beszerezni így megvásároltam ebben a fajta csomagolásban.(eddig ugye sárga dobozban volt) Márka,szín kód ugyanaz viszont a legnagyobb meglepetésemre konkrétan vörös lett a hajszínem!
Figyelmetlen voltam ugyanis ennek a terméknek a neve Wella Wellaton 8/74 ,de egy cég a fene se gondolta,hogy változtattak valamit,vagyis vöröset kevertek ez eddigi színhez.
Tehát nem mindegy,hogy a Wella Wellaton vagy a sima Wellaton hajfestéket vásárolja az ember függetlenül attól,hogy a számozás ugyanaz.

Narciso Rodriguez For Her EDT

Narciso Rodriguez For Her EDT
2015. július 1.

Néhány évvel ezelőtt az edp változatát favorizáltam aztán kezembe került ez az edt formula.Rajtam kissé fásabb mint a parfüm változat ,ugyanakkor megmaradt a puha,meleg ,rendkívül nőies jellege.Évszakhoz kötöm,ősszel-télen szeretem viselni.

Annick Goutal Ninfeo Mio

Annick Goutal Ninfeo Mio
2015. január 29.

Nyári alapillatom, megunhatatlan ,maga a csoda! Imádom ,18 fok felett leggyakrabban érte nyúlok.

Carner Barcelona Tardes EDP

Carner Barcelona Tardes EDP
2015. január 28.

Első szippantásra szerelem! A legcsodásabb mandulás-púderes illat amivel találkoztam.Alap ,négy évszakos illatom de leginkább ősszel-tavasszal szeretem.Csillagos ötös!