lyrica

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2015. január 28.

A legjobb korrektor amit eddig használtam!Ecsettel eldolgozva minimális mennyiség elég a szem alatti karikák eltüntetésére. Viszont az adagolásra figyelni kell.Sajnos egy pumpálásnyira több korrektor jön ki mint amennyire szükség van,így hajlamos az ember többet felvinni.
NC30-as színt használom,ha valaki megválna tőle átveszem!

Catrice Beautifying Lip Smoother

Catrice Beautifying Lip Smoother
2015. január 28.

Cake Pop árnyalatot használom.Ez a legintenzívebb szín de nem bánnám ha kapható volna legalább egy árnyalattal sötétebb is.Állaga,íze,tartóssága számomra megfelelő.

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2015. január 28.

Sokadik szemöldökceruzám, igazán egyikkel sem voltam megelégedve.Gondoltam egy próbát megér.
Számomra ez a tökéletes választás!Közepesen puha,jól lehet vele dolgozni,nem kenődik.020-as árnyalatot használom,biztosan újra veszem és nem is keresek mást!

L'Oreal Kollagén Arcszobrász Arcápoló Pro-kollagénnel

L'Oreal Kollagén Arcszobrász Arcápoló Pro-kollagénnel
2011. szeptember 4.

Nagy ígéret de azon kívül semmi....mintha egy sima hidratálókrémet kentem volna fel.A csoda elmaradt. :) :)

Avon Foot Works Sheavajas Lábápoló

Avon Foot Works Sheavajas Lábápoló
2011. szeptember 4.

Abszolut nem jött be viszont a szilikonos lábápoló igen!

Givenchy Hot Couture EDT

Givenchy Hot Couture EDT
2011. szeptember 4.

Az edt változata megjelenése óta a legnagyobb kedvencem! Az edp füstösebb,nehezebb illat.Mindkét változat roppant mód tartós!

Balea Soft & Pearls Golyós Dezodor

Balea Soft & Pearls Golyós Dezodor
2011. szeptember 4.

Nálam ez kuka,sajnos nem vált be.

Essence Forget it!

Essence Forget it!
2011. szeptember 4.

Árfekvés figyelembevételével meglepően jó!Rózsaszín árnyalat a szem alatti sötét karikák eltüntetésére használom,ámbár ha túl sokat viszek fel beleül a ráncokba.

L'Oreal Mat Morphose Alapozó

L'Oreal Mat Morphose Alapozó
2011. szeptember 4.

A legjobb alapozó amit valaha használtam! Tökéletesen fed,nem fénylik ,természetes hatást biztosít.