m1ssm4c4br3

Regisztráció dátuma: 2019. június 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. június 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2021. január 9.

Ez az első arckrémem, ami megfelelően táplálja a bőröm, mégse leszek tőle egy idő után zsíros, ami a kombinált bőrömnek nagy segítség :) Rozi szérummal összekeverve használom reggel-este nedves arcbőrre, szépen beveszi a bőröm csak oda kell figyelni, hogy tényleg elég egy borsónyi arcra és nyakra összesen.

The Ordinary Squalane Cleanser

The Ordinary Squalane Cleanser
2020. április 18.

Imádom, eddigi legjobb lemosóm. Könnyen lehozza a pici sminket is, utána nem szárít egyáltalán, a bőröm puha lesz.

Avon Clearskin Blemish Clearing Pattanás Elleni Zselés Arcmaszk

Avon Clearskin Blemish Clearing Pattanás Elleni Zselés Arcmaszk
2020. április 18.

Ezzel az Avon nagyon félrenyúlt, ennyire még semmi sem irritálta az arcom. Fél perc sem telt bele, úgy égett a bőröm, azt hittem nagy baj lesz (ezért kell mindenképp tesztelni használat előtt, ezt a terméket legalább vissza lehet küldeni, ha bajos!). Aznap sokáig piros és érzékeny volt nekem is az arcom.

Paula's Choice Skin Balancing Oil-Reducing Cleanser

Paula's Choice Skin Balancing Oil-Reducing Cleanser
2020. április 18.

Nekem jól tisztít, nem csikorgósra. Kellemes puha utána a bőröm, nem irritál egyáltalán. Nem szoktam sminkelni magam, ezért egy lépéses tisztítónak teljesen megfelel, csak picit borsos az ára, viszont akciósan szerintem megéri.

Avon True Ageless Nappali Krém SPF30

Avon True Ageless Nappali Krém SPF30
2020. április 18.

Egyszerű mezei hiratálókrém. Cseles a "bőrfiatalítással", simán csak SPF van benne, ami segít a ráncmegelőzésben. Nekem kicsit lassabban szívódik be, de nem érződik nehéznek ha tényleg keveset rakok az arcomra. Az illatával sincs probléma. Nem tudom, hogy ez így ér-e egyszerre hidratáló krémnek ÉS fényvédőnek is, de akinek nem kell annyira extra krém a rutinjába, szerintem ez megfelelhet.