M3la

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló
2020. június 4.

Nem hittem el a sokadik használat után sem, de könnyezik tőle a szemem. Ugyan kellemesen hűsít, de nem valami kellemes, amikor a használata után 15 perccel lesírod magadról a sminket. 2 csillagot kap, mert rögtön elalvás előtt tudom csak használni emiatt.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. június 4.

Az első használatnál nagyon megijedtem, ugyanis nagyon csípte a bőrömet, képtelen voltam kb 3 percnél tovább az arcomon hagyni. Furcsa volt, mert volt már tapasztalatom más hámlasztókkal, azokkal nem történt ilyen. Aztán kb 1 hónappal ezután megint nekiestem, és már nem tapasztaltam ilyen lángoló érzést, inkább mintha csiklandozná az arcomat. Heti max 2 alkalommal használom, ugyan nem olyan régóta, de látványos a javulás a pattanás utáni pigmentfoltok eltüntetése terén.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. június 4.

Egyszerűen imádom! Jobban utánanézve mindenhol azt olvastam, hogy a niacinamidnak rengeteg jó hatása van, ezért beruháztam én is erre a kis szérumra, és nekem tökéletesen működik. Nagyon csúnya pattanásos bőrből kezdek kilábalni ennek és az AHA30,BHA2-es hámlasztó segítségével. Csak ajánlani tudom.

Mixa Anti-Imperfection Soapless Purifying Cleansing Gel

Mixa Anti-Imperfection Soapless Purifying Cleansing Gel
2020. június 4.

Először nagyon kellemes volt a használata, elhasználtam egy egész flakonnal, aztán megvettem a másodikat, ekkortájt kezdett el a bőrömön megjelenni az akne, nagyon durva mértéket öltve. Nem tudom, hogy ennek köze lehet-e hozzá, de sajnos szerintem igen. Így kutakodtam egy kicsit és találtam egy számomra megfelelőbb arclemosót. Már csak ecsettisztításra használom.

Garnier Fructis Banana Hair Food Sampon

Garnier Fructis Banana Hair Food Sampon
2020. június 4.

Nekem annyira nem vált be sajnos, pedig nagyon szeretném szeretni, olyan kellemes az illata, nem tolakodó és a parfüm is az utolsó helyen szerepel az összetevőkben. Alapból szilárd sampont használok, de szerettem volna kipróbálni ezt. Sajnos nekem nagyon sokat kell belőle használni, pedig nincs hosszú hajam, ezért vonok le egy pontot.

Balea Arclemosó Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre Mandulavirág-Kivonattal

Balea Arclemosó Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre Mandulavirág-Kivonattal
2019. december 31.

Nem sokszor használtam, de eddig nekem bevállt. Az a tipikus baleas furcsa szaga megvan ennek is, de alkohol mentes. Én már csak alkoholmentes tonikot használok, azt sem vattakoronggal, hanem úgy, hogy a tenyerembe öntöm onnan pedig "belenyomkodom" az arcomba. Eddig a mixa alkoholmentes tonikját használtam, meglátjuk, hogy ez tud e annyit😊

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2019. december 31.

Eddig nem sokszor használtam, de nekem tökéletesen működik. Száraz bőrre kenem fel, ahogy a hátuljára is rá van írva, belemasszírozom az arcomba, a szempillaspirálomat is leszedi úgy 90%ban, egyáltalán nem csípi a szemem, szóval szerintem nagyon jó kis termék. Elsősorban azért vettem, mert utálok vattakorongot használni, még a tonikhoz is. Szóval oké, hogy műanyag flakonban van, de na, legalább a vattakorongot kiszoríthattam.🤷‍♀️ Használjátok egészséggel, szerintem megéri😊

Lavozon Napozás Utáni Gél 98%-os Aloe Verával

Lavozon Napozás Utáni Gél 98%-os Aloe Verával
2019. július 1.

Nálunk az egész család szereti, leégés után szoktuk használni. Örömmel olvastam, hogy van, aki hűtőben tartja, ez eddig meg sem fordult a fejemben, ezért jó ez a kis közösség!😊

Trend It Up Holo Finish Powder

Trend It Up Holo Finish Powder
2019. július 1.

Könyörgöm, kinek jutott ez eszébe egyáltalán? 🙄 szépen befürödtem vele. Egy kis extra fesztiválokra, minden másra használhatatlan.

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2019. június 30.

Sajnos nekem nem volt elegge zsíros, szintentartásnak megfelelő, viszont arra, hogy rendbehozza a kiszáradt kezemet nem elég. Az illata viszont isteni