maaya83

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Fall Back to Nature EDT

Essence Fall Back to Nature EDT
2018. október 29.

Imádom!!!De már sehol sem lehet kapni :( Ha valaki esetleg elküldené nekem postán küldenék ajándékot érte.:)

Vitaline Professional Argan Oil & Keratin Balzsam

Vitaline Professional Argan Oil & Keratin Balzsam
2013. július 21.

Nagyon jól tisztit még soha nem éreztem ilyennek a hajamat ,fényes és selymes:)))Az illatát napokig érzem én imádom!!:)

2013. május 29.

Josie, nem fogja befogni nagyon gyenge ez a színező!!!Semmiképp se próbálkozz vele!

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)
2013. május 29.

Engem nem igazán érdekelt a reklám mert az vitathatatlan,hogy egy sérült haj egy hét alatt nem jön rendbe!!!Az én hajam szőkítve volt igy mindenfélét kipróbálok és ez eddig nagyon bevált!!Pedig elhihetitek a legdrágább professzionális samponokat is mind a hajamra kentem és vetekszik vele.Én könnyen kitudtam fésülni a hajam nem neheziti el az illata napokig érezhető ami nagyon jó mert isteni az illata.Bár nem tudom,hogy ez meddig marad igy de egy próbát mindenképp megér!
Update: Melcsusz_89,-nek!:) Egy hete hajmosáskor a Loreal intense samponjával mostam meg a hajam,hogy lássam mennyire jó ez a Damage sampon.Hát azt kell,hogy mondjam a Loreal nyert persze van külömbség lakossági és a professzionális között de a garniernél azt éreztem,hogy alig van hajam közbe meg valószínű,hogy összetapasztotta mert az intensenél dús volt!!!Lepontozni emiatt nem fogom mert a drogériás samponok közül még mindig jónak tartom de a tökéleteset még mindig nem találtam meg.:(

2013. május 24.

Másodszorra vettem meg a casting szatén szőke árnyalatát.Az eredmény ismét siralmas!!!A hajtővem ami szőkés be sem fogta a hajam többi részén semmit sem változtatott pedig arany szőke árnyalatú a hajam és azt szerettem volna ha sötétebb árnyalatot kapna.Többet SOHA nem veszem újra!!!!!Lehet,hogy a sötét hajúaknak bevállt de aki szőke még véletlenül se nézzen rá a drogériákba!!!

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2013. május 20.

A legjobb lemosó!!Nem irrítálja a szemeket tökéletesen leszedi a sminket!!!

L'Oreal Professionnel Pro-Keratin Refill Védelmet Biztosító Krém

L'Oreal Professionnel  Pro-Keratin Refill Védelmet Biztosító Krém
2013. május 20.

Még csak egyszer próbáltam de tetszik.Nem nehezíti el a hajamat és szép tartása lett tőle.Ha ilyen marad a hatása akkor nála maradok!:)

Dove Silk Dry Izzadásgátló Dezodor

Dove Silk Dry Izzadásgátló Dezodor
2013. május 20.

Bevált,tényleg nem izzadok tőle viszont fújáskor majdnem megfulladok annyira fojtó a szaga Ettől függetlenül nem rossz.

Brische Mascarilla Keratina

Brische Mascarilla Keratina
2013. május 20.

Véletlenül találtam rá erre a termékre. Használatkor felmelegedett tőle a hajam amitől kicsit megijedtem,leöblítés után selymes és puha volt a hajam,szárítás után az eredmény nagyon tetszett!!.Eddig jó!

Lady Stella Argiline Lift Active Botox Hatású Krémpakolás

Lady Stella Argiline Lift Active Botox Hatású Krémpakolás
2013. május 19.

Kipróbáltam én is és a párom is,hát nem voltam elájulva tőle tény,hogy utána feszesebb lett a bőröm páromé inkább kipihent viszont két óra múlva azt éreztem,hogy irritálja a bőröm.Nem pontozom még le teszek még pár próbát hátha hosszútávon mutat jelentős javulást.
Sajnos muszáj levonnom csillagot mert nagyon irritálja a bőröm és zsírossá is teszi használat után sajna.:((