maaya83

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rimmel Apocalips Folyékony Rúzs

Rimmel Apocalips Folyékony Rúzs
2013. február 6.

Csalódás volt ez a rúzs ami max egy gyenge szájfénynek elmegy.Ragacsos,5 perc után lejön és a színe sem elég pigmentált.Sajnálom,hogy ennyi pénzt kiadtam rá!!!

Essence Nude Glam Körömlakk

Essence Nude Glam Körömlakk
2013. február 6.

Nagyon tetszik a színe de kb. ennyi a pozítivum erről a lakkról,két óra után berepedezett és lejött az egész kár érte:(((

Garnier Fructis Fruity Passion Sampon

Garnier Fructis Fruity Passion Sampon
2013. február 6.

Rengeteg sampont és hajápolót kipróbáltam már főleg professzionális Loreal termékeket és nagyon jó ez a sampon!Az illata isteni és ez az első szilikonmentes sampon ami után nem lesz gubancos a hajam.Ápolást illetően nem a legjobb de a drogériás samponok közül nekem ez vált be a legjobban!

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír
2012. december 19.

Ódákat zengenek erről a termékről.Én a színezett fekete de inkább sötétbarna hajamat ezzel szerettem volna világosítani.Sajnos semmit sem változtatott rajta enyhe mélyvörös árnyalatot adott a hajamnak amit utáltam.A szaga mint a hipó és a hajam is töredezett tőle:(((

Matrix Biolage HydraThérapie Ultra

Matrix Biolage HydraThérapie Ultra
2012. december 19.

Ultra száraz hajamra vettem meg ezt a sampont a hozzá való balzsammal és a hajban maradó kondiciónálójával.Az állaga- illata mindegyiknek nagyon jó ,DE lelapítja a hajat zsíros utánérzetet hagy és úgy néztem ki mintha 5 szál hajam lenne mert összetapadt az egész.Én senkinek sem ajánlom!

L´Oreal Professional Série Expert Absolut Repair Cellular Sampon

L´Oreal Professional Série Expert Absolut Repair Cellular Sampon
2012. december 19.

Pár alkalommal használtam eddig de nagyon jó a pakolóval együtt.Jól habzik de nem tísztit eléggé ezért a 4 csillag,az intense változat nekem jobban bejött.

Eveline Cosmetics Bio Hyaluron 4D Nappali és Éjszakai Ránctalanító Krém

Eveline Cosmetics Bio Hyaluron 4D Nappali és Éjszakai Ránctalanító Krém
2012. december 19.

Tényleg szépen feltölti a bőrt de nekem két nap után piros kis hólyagos pattanásaim lettek tőle úgyhogy csak keveset és nem szabad minden nap használni.

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2012. december 19.

Szörnyű rossz ez a spirál!!!Kiváncsiságból vettem meg de nagyon megbántam a keféje sem tetszett,mű az egész semmit sem hosszít összekentem vele az egész szememet,ultra lassan szárad úgyhogy kuka!!!

Bourjois 4D Effect Szájfény

Bourjois 4D Effect  Szájfény
2012. december 19.

Én is a müllerben vettem 1700FT-ért.Csodaszép színe van.Én elötte carmex-el is bekenem a számat majd jöhet a szájfény és az eredmény csillagos5.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2012. december 19.

Nagyon jó kis termék!!!Kisimitja a szájat szuperul hidratál,nekem a szagával nincs semmi bajom szerintem teljesen jó.