maaya83

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Professionnel Série Expert Potionizer Öblítés Nélküli Kondicionáló

L'Oreal Professionnel Série Expert Potionizer Öblítés Nélküli Kondicionáló
2012. december 19.

Tegnap vettem meg ezt a terméket, hajmosás után befújtam vele a hajam,megszárítottam és utána nem hittem a szememnek.Tiszta ragacs volt a hajam de úgy mintha mézzel öntötték volna le kb.hatszor mostam samponnal mire kijött a hajamból.ÓRIÁSI csalódás volt mert amúgy csak Lorealt használok de ez semmit sem ér!!!!

L'oreal Professionel Absolut Repair Hajpakolás

L'oreal Professionel Absolut Repair Hajpakolás
2012. december 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg.Még csak kétszer használtam de megvagyok vele elégedve.A szaga kissé erős de nem zavaró.Pár hét múlva megírom,hogy mennyire volt hatásos.:)

L'Oreal Professionnel Vitamino Color Sampon

L'Oreal Professionnel Vitamino Color Sampon
2012. október 18.

Eddig bevált,jól habzik,tísztit és tényleg színtartó!

L´Oreal Série Expert Force Vector Sampon

L´Oreal Série Expert Force Vector Sampon
2012. október 18.

Nagy csalódás volt ez a sampon több professzionális lorealos samponom van de ez volt az eddigi legrosszabb!Abszolut nem habzik szó szerint rátapad a hajra nehéz eloszlatni is.Borzalom!!!

L´Oreal Professional Série Expert Absolut Repair Cellular Sampon

L´Oreal Professional Série Expert Absolut Repair Cellular Sampon
2012. október 18.

Nagyon jó sampon,jól habzik kellemes az illata és használ!!!Ajánlom!

Alterra Koffeines Sampon (régi)

Alterra Koffeines Sampon (régi)
2012. október 15.

Nekem nem jött be szárította az amúgy is száraz hajamat és gubancos is lett nagyon!!!

Matrix Biolage HydraThérapie

Matrix Biolage HydraThérapie
2012. október 15.

Az illata nem a legjobb a hajszárítási időtt szuperul lecsökkenti selymes és fényes lesz tőle a haj de én azt vettem észre,hogy szárít:(.

L'Oreal Professionnel Série Nature Oilixir

L'Oreal Professionnel Série Nature Oilixir
2012. október 15.

Ultra száraz hajamra használom mosás után bedörzsöltem a hajam másnap olyan volt mintha tiszta zsír lett volna:)Igaz a szárazságon javított és ami jó,hogy szilikon és paraben mentes de én ezek után csak kúra szerűen és mosás elött ajánlom és csak keveset belőle a hajra!!!

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2012. október 15.

Szőkítés után nagyon kiszáradt a hajam gondoltam a sok pozítiv vélemény és ajánlás
miatt kiprobáltam a ricinusolajat.Eleinte kétszer használtam majd heti egyszer szörnyen hullott a hajam fésülés után teljesen kétségbeestem nem tudtam mitől lehet.sampont váltottam és hajápolót de nem múlt el a hullás majd utána olvastam és rájöttem,hogy a ricinusolaj lehet a bűnös.Igy is lett miután abbahagytam rögtön láttam a javulást!:)

Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj

Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj
2012. október 1.

Túl sűrű és ragacsos még a kezemről sem tudtam lemosni.Viszont használ valamelyest igy 4 csillagot kap:)