maaya83

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Technique Plura Lenmagolajos Hajvégápoló Kristály

Technique Plura Lenmagolajos Hajvégápoló Kristály
2012. október 1.

Nagyon jó az illata mondjuk nekem a cseresznyés van meg ennek nem tudom milyen lehet.Azt,hogy segít hát... nem tapasztaltam túl nagy változást.Nem veszem meg újra.

Schwarzkopf Professional Bc Bonacure Smooth Shine Pakolás

Schwarzkopf Professional Bc Bonacure Smooth Shine  Pakolás
2012. október 1.

Nagyon jó az illata szépen egyenesít és nem lesz szöszös tőle a haj.Viszont vigyázni kell vele mert ha sokat viszel fel rá zsíros lesz tőle a haj.Sajnos elég drága:(

L'Oreal DiaRichesse Hajfesték

L'Oreal DiaRichesse Hajfesték
2012. október 1.

Szőkítés után evvel a hajszínezővel festették a hajam a szín olyan amilyen a színskálán szerepel de második hajmosásra az igazi.Könnyű a felvitel jó az állaga a hatóidő nagyon jó,mert csak 20 perc.Viszont nagyon szárít!!!!!

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Hajápoló Olaj

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Hajápoló Olaj
2012. október 1.

Nagyon jó termék nekem sok más professzionális termékem van de vetekszik velük!

Matrix Essentials Solutionist Instracure Hajban Maradó Kezelés

Matrix Essentials Solutionist Instracure Hajban Maradó Kezelés
2012. október 1.

Nagyon jó termék azt kapod amit ígér!Bár a kifésülhetőség nem lett sokkal könnyebb emiatt 4-csillag.

Gerovital Hajhullás Elleni Sampon (régi)

Gerovital Hajhullás Elleni Sampon (régi)
2012. október 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a sampont -sajnos! Szőkítve volt a hajam emiatt elkezdett huillani gondoltam hátha jó lesz rá.Ami pozítivum nagyon jól habzik az illata isteni, negatívumok- nem tudtam kifésülni a hajam szörnyen gubancosodott és csak téptem a fésűvel.Szárítás után úgy nézett ki mint a szénakazal annyira száraz és durva volt a hajam.De mivel új hajápolóim is voltam azt gondoltam biztos ezek miatt van az egész.Újból és újból megpróbáltam de csak tovább száradt a hajam és hátul a nyakamnál elkezdett viszketni is majd rá kellett jönnöm arra,hogy a Gerovital a bűnös!Azonnal abbahagytam a használatát és inkább vitaminokat kezdtem el szedni azota sokat javult a hajam de még mindig elég száraz:(

Palette Mousse Color Hab Állagú Hajfesték

Palette Mousse Color Hab Állagú Hajfesték
2012. március 8.

Sötétbarnát választottam de fekete lett nagyon könnyi használni isteni az illata de három mosás után le is dobta aminek mondjuk örültem is.Nem venném meg újra.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Time Restore Q10plus Satin Spray

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Time Restore Q10plus Satin Spray
2012. március 8.

Nagyon jó de csak hajvégre hajtőveket zsírosítja.Isteni az illata,ajánlom:)

Balea Hidratáló Kézápoló Lotion Shea Vajjal és Vaníliával

Balea Hidratáló Kézápoló Lotion Shea Vajjal és Vaníliával
2012. március 8.

Elég csúszos lesz tőle kezem de hamar beszívódik és nem tapad utána.Nagyon jó az illata is jó ár és megfelelő minőség.

L'Oreal Paris Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray

L'Oreal Paris Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray
2012. március 8.

Nem vált be ragacsos lett tőle a hajam és dúsabb sem lett tőle a hajam.Megbántam nagyon,hogy megvettem.