Macilány

Regisztráció dátuma: 2012. december 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Arzt Seife Sensitive - Orvosi szappan

Balea Arzt Seife Sensitive - Orvosi szappan
2019. augusztus 31.

DM-ben bóklászva lettem figyelmes rá h 2 sor is üresen tátong egy árválkodó utolsó darabbal, mi lehet ez,amit úgy visznek mint a cukrot (?) Megvettem, kipróbáltam és ez tényleg egy csodaszer!!! Selymes, krémes habú, utána, mint ha testápolóztam volna!Alig tudok kiszállni a zuhany alól. Kevés az 5 csillag :) Biztos nem veszek többé drága tusfürdőket! 200.- nem pénz érte!!

Jelentem 3 hét elteltével sikerült az egész családomat megfertőzni vele :) Nővérem lecserélte rá az arclemosóját, párom is elgondolkozott, hogy ezzel fog fürdeni, mindenki csodálva használja. Féltem tőle, hogy hamar fog fogyni, de még csak a szappan felénél járok.
Ami a leghihetetlenebb számomra, hogy ebben a téli időben még nem kellett kézkrémet beszereznem mióta ezzel mosok kezet.

Update: Mióta visszatért a polcokra az új kiadás, számomra nagyon szúrós szagú lett. Nem tudom mit műveltek vele, de nem bírom használni az arcomra, szinte fojtogat. :(

Cosmia Lipid Enriched Tusfürdő

Cosmia Lipid Enriched Tusfürdő
2019. május 26.

Az egyetlen "drogériás" tusfürdő amitől nem viszketek úgysem, ha nem testápolóztam utána. Az illata nagyon szolid (szinte semmi). A gyenge ekcémámra szuper megoldás.

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 7.

Kételkedve kezdtem használni a terméket, mert még mindig aknékkal küzdök 30-on túl is. Ez nyomot hagyott az arcomon az évek alatt. Mivel tesztelő voltam, használtam becsületesen minden este és bár eleinte semmi látszatja, türelemmel szépen elkezdtem érezni a változást. A bőröm egységesebb , halványodnak a foltok, teltebbnek látom a bőröm, kisimultan ébredek. Szinte ragyogok. Pattanásos részekre használom reggel a bevált gyulladáscsökkentőket és nagyon szépen működik együtt. Pár hét után ott tartok, hogy már-már a boltba is lemereészkedek alapozó nélkül. Nekem bevált. Fura, hogy nem egy pattanás elleni szertől lett szebb a bőröm.

Balea Anti-Schuppen Sampon

Balea Anti-Schuppen Sampon
2018. május 10.

Kismillió korpásodás elleni termék után vettem meg hirtelen felindulásból és láss csodát....használ :) Az egyetlen sampon, amitől egyáltalán nem viszketett a fejem a következő hajmosásig. A kókuszolajos pakolást is maradéktalanul kimossa, nagyon jól habzik, kicsit hígabb állagú sampon. Egy megfelelő balzsammal megváltást hozhat számomra.

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2018. február 7.

Elég borsos az ára, de a legjobb tusfürdő illetve babafürdető, amit valaha próbáltam. A kislányom bőre olyan selymes, mint még soha. Nekem is nagyon jót tett, a bőröm láthatóan szebb és hidratáltabb, nagyon puha lett. Kicsit fura a "szaga", de megszokható, az állaga pedig nagyon tömény, picit nehezebben oszlik, mint egy sima tusi, viszont habfürdőnek nagyon jól habzik, ami meglepett,így a kislányom is élvezi a fürdést.

Frezyderm Baby Gums Gel Fogzás Idején

Frezyderm Baby Gums Gel Fogzás Idején
2017. június 17.

A gyógyszertárban kapható fogzásra adott gélek közül ez vált be a legjobban. Zsibbaszt,de mégsem lidokainos, így sokszor újrakenhető. Kiszerelése is több, mint 2x-ese az átlagnak. A legtöbb helyen nem tartják, de megrendelik.Jó sűrű, így megtapad az ínyen.

Bepanthen Baby Kenőcs

Bepanthen Baby Kenőcs
2017. március 29.
(!)

Kislányommal kaptuk terméktesztelésre és nagyon bevált. A 30g-os kiszerelés lassan fogy, mert kevés is elég belőle. Jó tartalmas krém, ami védőréteget képez, így kaka után sokkal könnyebb a tisztába rakás. Jelenleg intenzív fogzás van nálunk, de a popsin ez nem látszik meg :) 2 hete használjuk ,de eddig nem tudnék negatívumot mondani.

Neogranormon Baba Védőkrém

Neogranormon Baba Védőkrém
2016. október 19.

Nálunk a sok-sok kipróbált közül, ez maradt állandó popsikrémnek meg. Furcsa tényleg, hogy annyira lágy a megszokottól és nem ül meg a bőrön, hanem felszívódik,de működik. Kiadós a nagy tégelyese, megéri az árát, bár az itt feltüntetettől (1100.-) jóval drágább a legtöbb helyen. Száj köré is szoktam neki kenni, ha kipattogzik a nyáladzástól néha, ilyenkor külön jó, hogy könnyen szívódik és nem nyalja le

Gabi Popsikrém 5in1

Gabi Popsikrém 5in1
2016. október 19.

Gyakorlatilag 3 nap alatt tiszta hólyagos lett a kislányom popsija :( Sajnos nem itthon voltunk, úh. nem tudtam mást kenni rá helyette, de már azóta szépen javul a naturlandostól. Valamiért ez nálunk felejtős...

Dettol Skincare Antibakteriális Szappan

Dettol Skincare Antibakteriális Szappan
2016. május 17.

Nagyon krémes szappan, engem nem szárít, pedig pici baba mellett napjában számtalanszor használom. Az illata diszkrét. Jutányosabb, mint a folyékony változat, mert tovább tart es alig 300 ft.