Macsek23

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
2019. március 9.

Up: 2019.03.08 Lustaságom miatt elkezdtem fodrásznál festetni. Ott tanultam meg, hogy száraz hajra is lehet kenni a hennát, indigót. Tegnap mostam meg, ma kentem rá a lenövésre ÉS jobb lett mintha a fodrász csinálta volna. Sokkal szebb a szine. A végeredmény is pont olyan, amilyet akartam, pedig csak 1 órát volt fent. Vissza a Khadihoz! Pedig utálok pepecselni, brrr. 🤔

Vörös Khadira festettem rá, és nagyon szép színe lett. Először azt hittem nagyon sötét lesz, de nem. Megmaradt a vörös tüzes csillogás.

Purito Centella Green Level Recovery Cream

Purito Centella Green Level Recovery Cream
2018. december 15.

A szép inci és az itteni vélemények miatt rendeltem meg. Nem csalódtam. A levendula illat van, igen, de hamar elillan és nem allergizál. Marad a rutinombam a szemrémmel együtt. Újravevős.
Az előttem szólók pozitív véleményét csak megerősíteni tudom.

Sidmool Royal Honey Peptide Deep Moisture Pack

Sidmool Royal Honey Peptide Deep Moisture Pack
2018. július 21.

Már a második tubust fogyasztom. Nekem nagyon tetszik az állaga. Ha nem kell kimozdulnom, nappalra is ezt használom. Mondjuk fényvédő alà már sok lenne. Szuper INCI. Mindenben egyetértek az előttem szólóval.
Berendelem a harmadikat is.🙃

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane
2018. július 16.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nekem ez is rommá száritotta a bőröm. Pedig alapból nem érzékeny, kevés dolog irritálja. Nem vonok le sokat, biztos jó termék, csak én nem jövök ki vele. A madre labs-os pl nem irritál, nem szárít.
Szóval túl kellett adnom rajta. 😔

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2018. július 6.

Már régóta keresek jó hyaluron savas szérumot, de eddig nem sikerült. A legtöbb szárította a bőröm vagy irritálta. Nagyon örülök, hogy megalkottátok ezt a szérumot. Igaz, hogy még csak 2x használtam, de tényleg feltölt, nem szárít, nem irritál. Az állaga, illata is klassz, pontosabban nincs illata.
Remélem még lesznek új termékeitek! Csak így tovább. Ja és ár-érték arányban is OKés. Már csak 1 kérdéses, mi lesz a koreai mániámmal? 😁
Szállítás is szuper gyors volt! THX

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém
2018. június 16.

Egyelőre jónak tűnik, bár nem nagyon bíztam benne. 4 csillag megelőlegezve, persze csak a hidratálásra. Testes krém, első ránézésre nem is gondoltam.

Veet Waxstrips Easy Strips Használatra Kész Hideggyanta Szalagok Érzékeny Bőrre

Veet Waxstrips Easy Strips Használatra Kész Hideggyanta Szalagok Érzékeny Bőrre
2018. június 16.

Kár, hogy nem olvastam el a véleményeket.
Max. az ellenségeimnek ajánlanám. Szőrtelenítésben se jó és mindenhova ragad. Na a körmödre ne kerüljön, mert nincs az a cucc amivel lejön teljesen. Körömkefe, alkohol szappan..hát fél óra múlva is ragadt a körmöm...szóval katasztófa ez a csík!
Ne vedd meg! Kár hogy minuszba nem lehet értékelni.😁

Hylamide Glow Radiance Booster

Hylamide Glow Radiance Booster
2018. június 10.

Végre egy önbarnító minimális káros anyaggal! Nagyon örülök neki, bevált. Végre nincs hullasápadt arcom a sok fehérítés, hámlasztás no és a fizikai fényvédő miatt. Ez kiválóan ellensúlyozza. Végre van szinem, ugyanis egyik bb, cc, alapozó se jó nekem nyárra, úgyis leizzadom a fejemről. 😐 Nekem nem jön le vattakoronggal...nem is értem. Heti 2x használom és lőn szín. Az illata nem a legjobb, de minden nem lehet tökéletes. Marad a rutinban.
Up 2018 nyár: csak nem fogyott el télen... elvoltam a sápadt bőrömmel. Viszont most nagyon örülök hogy van és kenhetem a lábamra, ami sehogy se akar barnulni még fényvédő nélkül sem. Hurrá!
Nekem most se sárga vagy vak vok...😁

Naturland Propolisz Csepp

Naturland Propolisz Csepp
2018. június 10.

A legjobb immunerősítő. Torokfájásra, megelőzésre is jó. Ezenfelül kisebb vágott, horzsolt sebek fertőtlenítésére is kiváló. Gyorsabban is gyógyulnak. Körömágy gyulladásra is jó. Szúnyogcsipés fájdalom enyhítésére is. Szóval mindig van itthon. Télen viszem magammal munkába is. ☺
Egy negatívum: szép sárgára színezi a bőrt...

Innisfree Blueberry Rebalancing 5.5 Cleanser

Innisfree Blueberry Rebalancing 5.5 Cleanser
2018. június 9.

Nagyon jó kis lemosó. Fura kemény állaga van, de könnyen felhabzik. Az illata nekem kimondottan bejön. Pontosabban, mióta megvan, nem nyűg az arclemosás. Nem irritál.
Újravevős, bár sztem nagyon sokáig elég lesz.