Macska

Regisztráció dátuma: 2011. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2015. július 5.

Nekem valamiért az essence körömlakkok nem váltak be, pedig megörültem, amikor jött a the gel kollekció, de sajnos nálam ez sem tartós. Még csak azt sem tudom mondani, hogy bizonyos színek nem...egyformán rosszul teljesített az összes, legalábbis, amiket beszereztem belőle...pasztell kék, zöld, púderszín - talán indian summer fantázianévre hallgató, és egy pasztell sárga. Nem tudom, hogy csak a világos színek teljesítenek-e ennyire rosszul, vagy a sötétek is...de őszintén már elment a kedvem újabbat kipróbálni. 2-3 nap alatt lepattog...egy miss sporty, vagy she lakk mosogatással együtt is bír legalább 5 napot pattogás nélkül.

CD Gránátalma Golyós Dezodor

CD Gránátalma Golyós Dezodor
2015. július 5.

Nagy melegben az izzadásgátló hatása nem túl nagy, viszont nekem tetszik az illata, olyan frissítő, üde. Én otthon, vagy este zuhanyzás után szoktam használni. Viszont szőrtelenítés után csíp :(

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet (régi)

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet (régi)
2015. július 5.

Valóban nem túl tartós, viszont azért 1-2 órát kibír, és nagyon jól frissít, nem fullasztó, fejfájdító az illata sem a nagy melegben.

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testpermet

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testpermet
2015. július 5.

Szeretem az avon testpermeteket, de ez nem jött be, borzasztó édes, és fejfájdító illata van.

Avon Naturals Jázmin Testpermet

Avon Naturals Jázmin Testpermet
2015. július 5.

Nagyon szeretem, nálam nyáron alapfelszerelés, ilyenkor nem bírom a tömény parfümöket. Nagyon jól frissít, és viszonylag tartós az illata is :)

Dermedic Sunbrella SPF50+

Dermedic Sunbrella SPF50+
2015. június 22.

Végre megtaláltam azt a fényvédőt, ami bővebb használat után sem kukacosodik, nem hagy fehér foltot, szépen lehet rá sminkelni, és nem okoz nagy mély pattanásokat az arcomon. Zsíros bőrre valót vettem meg, ha teszek rá egy kis púdert, majdnem egész nap matt az arcom, nem leszek tőle diszkógömb. (nyilván 30 fok fölött, azért késő délutánra enyhén kezd átfényleni, de közel sem olyan mértékben, mint amiket eddig próbáltam.)
És ami még fontos, illatmentes, és nem csíp, a szememet sem marja, nem könnyezek tőle. El sem merem hinni, hogy létezik ilyen!
Számomra ár-érték arányban ötös!
Ami nagyon aranyos volt, hogy a dobozában ajándék strandlabda lapult :D

CD Tengeri Ásvány Pumpás Dezodor

CD Tengeri Ásvány Pumpás Dezodor
2015. június 11.

Zseniális! Nagyon izzadós vagyok, eddig ez az egyetlen olyan dezodor, amitől nem izzadok, (csak nagyon enyhén, extrém melegben, de akkor sem lesznek extra nagy foltok hónaljban) és még este is érezni picit az illatát. Eddig még napközben sem kellett soha újra fújni, a hatása egész nap kitart. Eddig egyetlen deo sem szuperált nálam ilyen jól, az soultio antisudorica-t leszámítva. Csillagos ötös :)

Dove Powder Soft Deo Spray

Dove Powder Soft Deo Spray
2015. május 5.

Nagy kedvencem lett, valóban kellemes hintőporos, tisztaságillata van, ami tartós is, nem büdösödik be napközben sem, mint sok más dezodor.

Montblanc Femme De Montblanc

Montblanc Femme De Montblanc
2014. november 7.

Csodálom, hogy senki nem véleményezte ezt a csodálatos illatot még eddig. Pedig annyira finom, kifinomult, egyedi, elegáns, de közben érzéki, és csöppet sem unalmas.
Édes, de nem túlzottan, nincs az a manapság divatos vattacukorszerű illata, ez sokkal összetettebb, érdekesebb, egyedibb.
Krémes, puha, gazdag és meleg…olyan hívogató, megnyugtató főleg így ősszel, télen.
Körbeölel, átmelegít, mint egy puha kötött takaró.

Oriflame Very Me Just BB Krém

Oriflame Very Me Just BB Krém
2014. április 21.

Ez a termék semmire sem jó, fedése nulla (nem várnék alapozó erősségű fedést, de azért azt igen, hogy kicsit egységesítse a bőrtónust). Konkrétan olyan, mint ha valami zsírral kentem volna be az arcomat, borzasztó rossz érzés viselni. Nem ajánlom senkinek..