Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Scholl Velvet Smooth Wet & Dry Újratölthető Talpreszelő

Scholl Velvet Smooth Wet & Dry Újratölthető Talpreszelő
2020. június 24.

Fontosnak tartom, hogy ápoltak legyenek a lábaim minden évszakban.
Mégis az utóbbi időben picit el hanyagoltam a pedikűrözést idő hiányában.
A szokásos láb áztatás, kézi reszelgetés, lábradírozás nem is olyan hatékony és sokáig is tart, pedig nekem szerencsém van, kevés bőrkeményedést kell el távolítani.
Na de ez a készülék valami szuper.
Pikk-pakk kész vagyok, szépen le csiszolja a bőrkeményedést. Első alkalommal kb 20 perc alatt végeztem, most fele annyi idő is elég volt a szinten tartáshoz.
Eddig még csak szárazon használtam, utána krémezem és pihe puha lesz a lábam.
Akciósan kb. fél áron vásároltam meg.

Nivea Care & Apricot Tusfürdő

Nivea Care & Apricot Tusfürdő
2020. június 13.

Annyira finom sárgabarack illata van, hogy bele tudnék harapni! 😉😋
Krémes, jól habzik, nem irritál.
Újravevős! Most ez a kedvencem!

Alfaparf Precious Nature Oil With Prickly Pear & Orange For Long & Straight Hair

2020. május 20.

A fodrászomnál találkoztam ezzel az olajjal.
Amikor meg éreztem ezt a mennyei illatot, tudtam, hogy ez nekem KELL!
Meg is rendeltem, egyedül az ára miatt húztam a számat, de a minőséget meg kell fizetni...
A hajam puha, fényes, könnyen ki lehet fésülni.
Nincs olajos hatás, teljesen be szívódik pillanatok alatt.
Nekem meg érte. 😉

bebe Young Care Classic Ajakápoló

bebe Young Care Classic Ajakápoló
2020. január 1.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az ajakápolóval, már régóta használom. Isteni vaníliás illata van, jó az állaga, nem ragacsos, enyhe fényt ad, szuperül hidratál és az ára is remek.

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2020. január 1.

A kék Bebét már régóta használom és ezzel a termékkel is elégedett vagyok. Jól hidratál, nem ragacsos, finom vaníliás illata van.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2019. december 27.

Többször újra vettem már, viszont a férjem annyira nem tudta el viselni az illatát, hogy le került a polcomról. (szerinte nyanyás)
Szerettem, mert a zsírosságot szépen el tüntette a hajtövemről.
Némi dúsító hatása is volt.
Az illata valóban erős, púderes, ha ezt használod tutira érzik a körülötted lévők.
Frissen mosott hatást azért nem tudtam vele el érni, érezhetően ott van a hajtöveken, rá nehezül és akárhogy fésültem, szárítottam, így is látszott a poros hatás, pedig az árnyalat stimmelt...
Összesen 4 csillag nekem.

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2019. szeptember 12.

Olyan lassan jött rám ez a szerelem...
Be vallom első találkozásunkkor nem tetszett az illata, nagyon intenzívnek, vadnak találtam és úgy éreztem nem illünk össze.
Véletlenül a farmer dzsekimre is fújtam belőle, aztán napokig csak szagolgattam, hogy milyen isteni illata van és nem tudtam ki verni a fejemből. Sokszor teszteltem drogériában, mielőtt meg vettem volna, sokkal olcsóbban itt, egy kedves km-s eladótól.
Azóta imádom. Intenzív, gyümölcsös, (én főleg az ananászt, jázmint, pacsulit, vaníliát érzem) édes, fűszeres. Ruhán brutál tartós, napokig érezni. A férjem szerint szexi illat, pedig először neki sem tetszett.

Baba Habfürdő Gyümölcsös Frissesség

Baba Habfürdő Gyümölcsös Frissesség
2019. szeptember 8.

Isteni finom gyümölcsös illat, krémes állag, nagy kiszerelés és mindez kedvező áron. Nem irritálja a kislányom bőrét sem. Nekünk élmény vele a habfürdőzés! 😉

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító
2019. január 14.

Update:
Sajnos, le kell, hogy pontozzam.
Kb. 5 hónappal ezelőtt az enyhe ekcémás tüneteim súlyossá váltak.
A krém magas hatóanyag tartalma miatt jelentkező csípő érzés kellemetlen volt az égő, viszkető, sebes kezeimnek.
Természetesen a bőrgyógyász által felírt szteroidos krém mellett használtam kiegészítésként.
Nem hidratálta eléggé az extrém száraz bőrömet, pedig naponta számtalanszor használtam. Emiatt - 2 csillag.
Enyhe tüneteknél és megelőzésre korábban bevált.

SZÁZ CSILLAG!!! A kezeimen időnként előjön az ekcéma, most is belobbant és ez a krém két nap alatt megszüntette a tüneteket. Eddig a Neutrogena illatmentes, piros kupakos kézkrémét használtam, de a Sanatopic lekörözte. :-) Tetszenek az összetevői és az is, hogy magyar termék. Klassz, hogy illatmentes. Szerintem ár-érték arányban is szuper, összehasonlítva a korábban használt termékkel. A bőröm puhább, hidratáltabb és szebb lett tőle. Mostmár csak ezt fogom használni!

Dr. C. Tuna Kézkrém Körömvirág Olajjal

Dr. C. Tuna Kézkrém Körömvirág Olajjal
2018. október 24.

Update: Sajnos le kell hogy pontozzam. Négy éve küzdök időnként fellángoló ekcémával. Eddig enyhe tünetek jelentkeztek csak. Most viszont iszonyat a kezem! Ez a kézkrém egyáltalán nem segít rajta. - 2 csillag.

A kezeimen időnként megjelenik az ekcéma! Eddig három kézkrém vált be ellene, ez az egyik!!!
A bőröm puha, hidratált és ápolt, viszkető és hámló piros foltok sehol.
Tetszenek az összetevői és finom körömvirág illata van, ami a benne található természetes illóolajokból származik.
Nekem picit lassabban szívódik be.
Szuper termék!