Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2017. február 14.

A Labellók közül ez hidratált a legjobban. Kellemes az illata. Viszont az állaga borzalmas. Szörnyen olvad és vastag ragacsos réteget képez az ajkaimon.

Labello Kamilla & Körömvirág Ajakápoló

Labello Kamilla & Körömvirág Ajakápoló
2017. február 14.

Tipikus Labello. Ha folyamatosan kenegetem az ajkaimat, akkor elhiszem, hogy hidratál. De amint elfeledkezem róla, hiányzik és teljesen kiszárad a szám. Finom kamilla illata van. A gimis éveimre emlékeztet, a legjobb barátnőm mindig ezt az ajakápolót használta.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. február 14.

Tetszik a folyós állaga. Könnyű felvitel, közepesen fed, elrejti a bőrhibákat és szépen egységesíti az arcom. A light/clair árnyalat van meg. Az eddig próbált Bb krémek közül ez illeszkedik legjobban a hófehér bőrömhöz. A mattításával egyáltalán nem vagyok megelégedve. 1-2 óra elteltével lehet korrigálni, hiába fixálom púderrel.

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó
2017. február 10.

Évek óta csak ezt a terméket használom. Szeretem, hogy illatmentes és krémes állagú. Nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2017. február 10.

A fekete árnyalatot használom, mindig újra veszem. Jó ár-érték arány, intenzív fekete szín, jó állag, könnyű felvitel, praktikus csavarós kialakítás. Nem irritálja a szemem. Vízvonalon és szemhéjon egyaránt tartósnak bizonyult. Vízvonalon próbált szemceruzák közül ez a legtartósabb.

Avon Wide Awake Szempillaspirál

Avon Wide Awake Szempillaspirál
2017. február 9.

Szépen külön választja a pillákat. Talán picit göndörít, ível is. Nem pereg le napközben. Szerintem teljesen átlagos szempillaspirál. Természetes hatást lehet vele elérni. Nekem nem tetszik a kefe kialakítása.

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál
2017. február 9.

Teszi, amit ígér. Valóban nem tapasztaltam csomósodást, a szempilláimat szépen szétválasztotta és a helyén maradt a nap végén is. Nem dúsít és nem hosszabbít. Átlagos.

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2017. február 9.

IMÁDOM! Mindig rendelek belőle. Könnyű vele dolgozni, jó az állaga, jól pigmentált, viszonylag tartós és ezek a csillámok! :-) Három árnyalat van a birtokomban: Brown sugar (ezt a színt nem tudom szépen elsatírozni, mindig javítgatni kell), Black ice és a kedvencem a Smokey diamond (gyönyörű szürke árnyalat, kék csillámokkal). Nálam kb. 4 óráig marad fixen a helyén, utána is csak egy picit kenődik a szemhéjam redőibe, de egy fültisztító pálcikával könnyen meg lehet oldani. Nyáron a forróságot is jól bírja. Szuper termék.

Plantur 39 Koffeines Hajszesz

Plantur 39 Koffeines Hajszesz
2017. február 9.

Szörnyen hullott a hajam. Megritkult. Nagyon kétségbe voltam esve. Nem hittem, hogy bármi is segíthet. A samponnal együtt használtam bőrgyógyász javaslatára. A tonikot minden nap, a sampont minden másnap. Egy hónap eltelte után csökkent a hajhullásom. Végül normalizálódott és sok-sok babahajam nőtt ki. A sampont továbbra is rendszeresen használom.

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon
2017. február 9.

Másfél évvel ezelőtt borzalmasan elkezdett hullani a hajam. Bőrgyógyász ajánlotta ezt a terméket. A sampont minden másnap, a tonikot minden nap használtam. Kb. egy hónap elteltével kezdett csökkenni a hajhullás. Rengeteg baba hajam nőtt és a hajhullás normalizálódott. Még most is használom a sampont. Hajmosás után egészségesen csillognak a fürtjeim, nem nehezíti el a hajam. Az én hajamat szárítja, de ezt egy jó balzsam könnyen megoldja.