Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre Rózsa Kivonattal

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre Rózsa Kivonattal
2017. február 8.

Nem távolította el teljesen a sminket. Egy kis BB krémmel és szemfestékkel képtelen volt elbánni. Többször át töröltem vele este az arcom, reggel mégis maradt a vattakorongon szennyeződés. Az igaz, hogy használata után kellemesen puha lett a bőröm, és tetszett az illata, de nem venném újra.

Baba Tusfürdő Orchideatej és Gyöngy

Baba Tusfürdő Orchideatej és Gyöngy
2017. február 8.

Isteni az illata. Krémes állagú, jól habzik. Nem szárítja a bőrömet. Mi kell még?! :-) Szeretem.

Fa Coconut Milk Tusfürdő

Fa Coconut Milk Tusfürdő
2017. február 8.

Nagyon-nagyon finom az illata. Jól habzik, krémes az állaga. Nem szárítja a bőrömet. Ezt várom el egy tusfürdőtől. :-)

Maxiderma Hand Balm Kézbalzsam

Maxiderma Hand Balm Kézbalzsam
2017. február 8.

Sok-sok kézkrémet kipróbáltam már. Amíg nem találtam ennél jobbat, ezt a krémet használtam. Gyógyszertárban ajánlották az ekcémás kezeimre. Az árát sokallom. Jól hidratálja a száraz bőrt, enyhíti az ekcémás tüneteket. De találtam ennél jobbat. :-) Nehezen szívódik be, sőt nem is teljesen, hagy egy zsíros réteget a bőrömön, ami engem nagyon zavar.

Avon Care Csipkebogyó Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Csipkebogyó Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2017. február 8.

Gyorsan beszívódik. A hidratálása átlagos. Az én kiszáradásra hajlamos kezeimnek kevés ez a krém. Nagyon erős, jellegzetes illata van, ami felvitel után sokáig érződik. Engem nagyon zavar.

Eveline BB Krém

Eveline BB Krém
2017. február 7.

Ez volt az első BB krémem. Amikor megvettem, alig vártam, hogy kipróbálhassam. A világos árnyalatot vásároltam meg. Az állagával, illatával nem volt problémám. De a színe... Szörnyű sárga árnyalatú lett az arcbőröm. Számomra nagy csalódás volt. A kukában landolt.

Balea Testápoló Száraz Bőrre (régi)

Balea Testápoló Száraz Bőrre (régi)
2017. február 7.

Olcsó és kellemes az illata. Itt vége is a jó tulajdonságainak. Felvitel után ragacsos, zsíros érzetet hagy a bőrömön. Egyáltalán nem szívódik be és így nem is hidratál. Számomra pénzkidobás volt ez a termék.

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2017. február 7.

Kellemes az illata. Gyorsan, maradéktalanul beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön felvitel után és jól hidratál. A kiszáradásra hajlamos bőrömet szépen rendben tartja rendszeres használattal.

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk
2017. február 7.

Többször újra vettem már, de sajnos most sehol nem találom, remélem csak átmeneti a hiánya. Teszi, amit ígér. Három réteg lakkot hihetetlen gyorsan megszárít. Moyra lakkokkal együtt használom. Nem spórolok vele a felvitelkor, így szépen fed. Három-négy napig bírja vele a lakkozás lepattogás nélkül, pici kopással a végeknél. És ráadásul olcsó. :-)

Fa NutriSkin Acai Bogyó Tusfürdő

Fa NutriSkin Acai Bogyó Tusfürdő
2017. február 7.

Krémes állagú tusfürdő, jól habzik. Nagyon szeretem az illatát és zuhanyzás után sokáig érzem a bőrömön. Nem irritálja, szárítja az érzékeny bőrömet. Visszatérő vendége a fürdőszobámnak. :-)