Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. szeptember 30.

A rózsaszín kupakos micellás vízzel és a micellás lemosó géllel is meg voltam elégedve.
Ezt a terméket elsősorban az argán olaj tartalma miatt akartam kipróbálni.
A BB krémet, púdert, szemöldök ceruzát szépen lehozza, viszont a szempillaspirálommal, ami nem is vízálló, egyszerűen nem tud mit kezdeni. Csak hosszas dörzsölés árán szedi le nagyjából!!! , így egy szemfesték lemosó bizony kötelező mellé!!!
Olajos réteget nem hagy a bőrömön, szépen beszívódik és használata után puha lesz az arcom.
De nálam megbukott a szemfesték eltávolításán, ezért nem fogom újra vásárolni! Három csillagnál nem tudok többet adni!

Tangle Teezer Compact Styler

Tangle Teezer Compact Styler
2018. augusztus 15.

A Notinoról rendeltem meg szombaton, keddre már meg is érkezett a csomag pontra.
A fekete Hello Kitty-s Compact Stylert vásároltam meg a kislányomnak.
Maga a hajkefe csak 2360 Ft-ba került és még a kiszállítással együtt is olcsóbban jutottam hozzá, mintha meg vettem volna a boltban.
A kislányomnak hullámos, vastag szálú, dús és könnyen kócolódó haja van. A fésülködés eddig bármennyire próbáltam óvatosan kibontani a haját, mindig haj húzással járt együtt.
De ennek vége, hála a Tangle Teezernek. :-)
Vizes és száraz hajon is szuperül teljesít, simán kibontja az összes kócot és valóban fájdalom nélkül, azóta egy szisszenés sincs fésülködés közben! ;-)
Szerintem a Compact verzió a kis mérete, táskába dobós, praktikus védő tokos csomagolása miatt is kiváló termék és a cuki mintákat se felejtsem el megemlíteni. :-)
Nekem kézre áll, olyan tenyérbe simulós, tehát egyáltalán nem zavaró, hogy nincs nyele a hajkefének.
Minden forintot megért, csak azt sajnálom, hogy nem hamarabb szereztem be!
Már magamnak is kinéztem egy Salon Elite hajkefét! ;-)

Oriflame The ONE Illuskin Alapozó

Oriflame The ONE Illuskin Alapozó
2018. július 30.

A Light Ivory árnyalatot kaptam ajándékba, ami jól illeszkedik a világos bőrömhöz.
Könnyű eloszlatni, szép egyenletes a végeredmény, jól fedi az apróbb bőrhibákat, építhető.
Elég tartós, most kb. 14 óráig volt rajtam egy esküvőn, viszont 1-2 óra alatt a homlokom és az orrom durván át fényesedik, hiába fixálom púderrel...
A korpás-szeborreás bőröm viszont nagyon nem szereti, ugyanis használata alatt eltömíti a pórusaimat és mindig megjelenik egy pár pattanás és fájdalmas komedó.

Rexona Biorythm Ultra Dry Deo Stift

Rexona Biorythm Ultra Dry Deo Stift
2018. július 22.

A szokásos dezodorom sajnos nem kapható a Dm-ben és mivel fogytán volt, kellett vmi sos, amíg beszerzem. A sok pozitív vélemény miatt választottam ezt a terméket. Nagyon finom édes, virágos illata van. De napi többszöri használat mellett is időnként enyhén érezhető, kellemetlen illatom volt. Nagyon ragaszkodik a bőrömhöz, este zuhanyzáskor nehezen lehet lemosni. Foltot hagy a ruhákon és a csipkés melltartóim is megszenvedték a használatát, szerintem hosszabb távon tönkre tenné az anyagot... Maradok a jól bevált golyós Nivea deómnál!!!

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel
2018. július 22.

Ez volt a legelső termék, amit kipróbáltam a Farmasitól.
Egy hajfestés következtében iszonyatosan elkezdett hullani a hajam. Kétnaponta mosom és hajmosáskor 180-200 szál simán kihullott. Nem is lenne ez ugye probléma, ha nem vékonyszálú és kevés hajkoronám volna.
Nem ez volt az első termék, amivel megpróbáltam megállítani a hajvesztést. Viszont ez volt az első, ami látványos eredményt hozott. A hajhullásomat a felére csökkentette kb. egy hónap alatt és olyan területeken kezdtek el nőni a baba hajaim, ahol eddig csak a fejbőröm látszott. A hajam dúsabb lett és egyre hosszabbak a baba hajszálak.
Hetente egyszer a revitalizáló fokhagymás hajpakolást is használom a sampon mellé. Nincs egyáltalán fokhagyma illata. Az 500 ml-es kiszerelése és a hatása miatt szerintem ár-érték arányban is szuper. Örülök, hogy rá találtam a Farmasira. :-)

Dr. C. Tuna Teafa és Menta Fogkrém

Dr. C. Tuna Teafa és Menta Fogkrém
2018. július 21.

Számtalan fogkrémen és szájvizen vagyok már túl (Cserszömörcés szájvíz, Himalaya herbals, Parodontax, stb.) és ez az egyetlen, ami kevesebb mint egy hét alatt megszüntette a fogínyvérzésemet! Kellemes az íze, használata után friss, tiszta érzetet biztosít.
És az összetevői is szépek!!!
Érdemes kipróbálni. :-)

Khadi Vitalizáló Hajolaj

Khadi Vitalizáló Hajolaj
2018. július 1.

Minden hajmosás után 3 cseppet a még nedves hajvégeimbe simítok és úgy szárítom meg a hajam, szóval nekem hajvégápolóként is bevált.
Heti egyszer a fejbőrömbe és az egész hajamba masszírozok kb 20-25 cseppet. Időtől függően fél/egy óráig/egész éjjel hagyom a hajamon, rá meleg sapkát húzok.
Az illata számomra kellemes fűszeres, hajszárítás után egyáltalán nem érezhető.
Februárban vásároltam meg és kb az üveg 1/3 fogyott el.
Használata után a hajam puha és csillogó.
Hajhullásra viszont nekem nem vált be!!! :-(

Ombia Free & Easy Aroma-Tusfürdő

Ombia Free & Easy Aroma-Tusfürdő
2018. július 1.

A sárga Happy tusfürdőt vásároltam meg. Híg, zselés állagú és számomra megmagyarázhatatlanul furcsa illata van. Azonkívül, hogy nagyon olcsó, nem szárítja és irritálja a bőröm, más pozitívumot nem találtam benne. Nem venném újra.

Lisap Escalation Easy Ammóniamentes Hajfesték

Lisap Escalation Easy Ammóniamentes Hajfesték
2018. június 14.

A fodrászom régóta ezzel a termékkel, a sötétbarna árnyalattal festette a hajam. Mindig szép lett a végeredmény, ősz hajszálak sehol és tartós volt a szín, ami azért 6 hét alatt picit kopott. Utolsó alkalommal a hatóidő végén pár percig tartó égő érzést tapasztaltam a fejbőröm egy részén, de ez megszűnt. Korábban volt már allergiás reakcióm (kínzó, folyamatos viszketés) hajfestéskor. A festést követő pár napban iszonyúan elkezdett hullani a hajam. Vékonyszálú, nem dús hajkoronámat nagyon megviselte. 3,5 hónapig tartott. Soha többé kémiai hajfestés. Áttértem a hennára, mert nem szeretném ezt mégegyszer átélni egy hajfesték miatt...

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2018. május 30.

Az eredeti original Invisibobble-t használom, nincs tapasztalatom utánzatokkal. 20% kedvezménnyel vásároltam meg a Müllerben. Még csak 2 hónapja van meg kb. és az egyik teljesen kinyúlt és össze csavarodott, persze ettől még simán végzi a dolgát. Vékonyszálú hajamat frissen mosva is tökéletesen tartja, futás közben sem csúszik szét. Laza copf és konty készítéséhez ajánlom inkább, nehéz vele szép frizurát készíteni. Amikor esténként kivettem a loboncomból a korábban használt hajgumijaimat, mindig felüdülés volt, nap végére fájt a fejbőröm. Mióta ezt használom, ez a kellemetlen érzés megszűnt. 1300 ft-ért megérte, akciósan legközelebb is fogok vásárolni. Eddigi legjobb hajgumim. :-)