Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Essentials Kímélő Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Kímélő Tonik Vitaminnal
2018. május 11.

A csomagolása megváltozott picit, de az összetevői alapján be tudtam azonosítani, hogy ezt a tonikot használom.
Egyedül a termék INCI-jében található parabén miatt nem fogom újra vásárolni.
Teszi amit ígér, használata után friss és puha a bőröm. Eltávolítja a maradék szennyeződéseket.
Reggel és este is használom.
Nemsokára elfogy. Keresem az utódját.

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam
2018. április 11.

Szép a termék összetevőlistája.
Kifejezetten tetszik a rágógumis illata.
Kiszáradt ajkaimat 2 nap alatt rendbe hozta.
Éjszakára mindig használom. Az ajkaim egész nap hidratáltak, még ha el is felejtem használni napközben.
Kakaóvajas változatát és mostmár ezt is szeretem. 5*.

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2018. április 11.

Szeretem az illatát, hajszárítás után még sokáig érezhető.
Használata után könnyebben kifésülhető és formázható, illatos, puha a hajam.
Azonban mélyreható regenerálást, táplálást nem tapasztaltam.
Még keresem a tökéletes kifésülő sprayt.

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege
2018. április 11.

A sok pozitív vélemény és főleg az összetevői miatt vásároltam meg. Sokáig böngésztem az oldalon, mire megtaláltam ezt a terméket. Olyan arckrémet kerestem, amiben nincsenek pórus eltömítő anyagok.
Könnyű állagú krém, jól hidratál, gyorsan beszívódik és smink alapnak is kiváló. Reggel és este is ezt használom.
Ár-érték arányban is szuper.
Nekem bevált. Újra vettem. :-)

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2018. április 11.

A sok pozitív vélemény miatt vásároltam meg, de már nem ezt az olajat használom.
Tetszik az illata, viszont hajszárítás után egyáltalán nem érezhető.
Használata után könnyebben ki tudtam fésülni a hajam, fényes és puha lett a hajvégem, bár extra ápoló, hidratáló hatását nem tapasztaltam. Száraz hajon nekem nem működött, nem szívódott be teljesen.
3-4 cseppet oszlattam el csak belőle, ha többet használtam a vékonyszálú hajamat elnehezítette.
Igazából nem szeretem használni, mert borzasztóan száll tőle a hajam. Ezt eddig csak ennél az olajnál tapasztaltam.
Így most ott áll a polcomon.

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab
2018. február 22.

Első hab állagú tusfürdőm és biztosan nem az utolsó. Kuponnal féláron vásároltam meg. Hozza amit ígér, gazdag habot képez, puha lesz a bőröm a használata után és nem szárít. Az illata miatt viszont ezt a terméket nem fogom újra venni. Édes, de sem a vaníliát, sem a karamellát nem érzem benne...ezért csak 4 csillag.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2018. február 20.

A keféje nem tetszik, nem tudok vele szép eredményt elérni. Az én egyenes, vékonyszálú pilláimat különösebben nem dúsítja, nem emeli meg, nem hosszabbítja és a színe sem intenzív fekete. A festék minősége persze szuper, egész nap tartós, nem kenődik el és nem is pereg le. Átlagos szempillaspirál, nekem kevésnek bizonyult.

Alterra Haaröl

Alterra Haaröl
2018. február 13.

Szépek az összetevői és szilikonmentes, ezért vásároltam meg. Közeli lejáratú terméket vettem le a polcról, nem figyeltem erre oda... A hajam festett, formázás miatt száraz és vékonyszálú, emiatt plusz táplálásra van szüksége. (Kb. havi kétszer vasalom, viszont heti 3-4x beszárítom.) Egy pumpányi elnehezítette a hajam, emiatt csak 2-3 cseppet oszlatok el a hajvégeken hajmosás után, hajszárítás előtt. Száraz hajon nekem nem szívódik be, igaz a tájékoztatón ez megtalálható, de hajtott a kíváncsiság. Időnként hajmosás előtti éjszaka nagyobb mennyiséget oszlatok el a hajvégeken és a száraz részeken az olajból. Ha összehasonlítom a kókuszolajos éjjeli hajápolással, ez sajnos a nyomába sem ér. A barackos illata tetszik, hajszárítás után még sokáig finoman érezhető a hajvégeken. Elhasználom, de nem az a "nem tudok élni nélküle" termék.

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2018. február 4.

Update:
Ez a kézkrém nálam már csak a második legjobb. A Sanatopic Intenzív bőrpuhító krém vette át az első helyet. Nemcsak ár-érték arányban körözi le ezt a terméket, (200 ml-t majdnem 1800 ft-ért vettem), hanem hatásában is. A bőröm sokkal puhább, hidratáltabb, tápláltabb, mint a Neutrogena kézkrém használatakor. A Sanatopic is illatanyag és parabénmentes. Az ekcémám újra belobbant és két nap alatt megszüntette a tüneteket. Próbáljátok ki. ;-)

TÖKÉLETES! Amióta rá találtam, csak ezt használom. Rengeteg kézkrémet kipróbáltam már (gyógyszertárit, drogériásat) és számomra ez a legjobb. A kezeim ekcémásak lettek a rengeteg fertőtlenítés és kézmosás miatt. A krém rendszeres használata mellett a tüneteknek nyoma sincs. :-) Kb. nekem egy hónapra elegendő ez az 50 ml-es mennyiség. Pár percen belül beszívódik.

America Pink EDT

America Pink EDT
2018. január 30.

Akitől ezt kaptam, nyilván nem ismer eléggé...
Ez az illat abszolút nem én vagyok. Számomra túl erős, tolakodó, feltűnő, mindent körbeleng és beleivódik a ruhákba is. Egyszer fújtam be magam vele, amikor kaptam, azóta a szekrény tetejére száműztem. Nőies és fiatalos, de számomra olcsó hatást kelt. A tartóssága rendben van.