Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Sparkle In Paris Hab- és Tusfürdő

Oriflame Sparkle In Paris Hab- és Tusfürdő
2018. január 30.

Ajándékba kaptam a hozzá tartozó testápolóval együtt. Jól habzik, nem szárítja, nem irritálja a bőrömet. Kellemes illatú, sűrű állagú tusfürdő. A csomagolás külleme nagyon tetszetős, viszont kényelmetlenné teszi a termék használatát. Emiatt csak 4 *-ot tudok adni.

Gabi Sensitive Fürdető és Sampon 2in1

Gabi Sensitive Fürdető és Sampon 2in1
2017. december 4.

Kislányom bőrét nem irritálja. Fürdéshez és hajmosáshoz is ezt használjuk. Kellemes baba illata van. Szembe kerülés esetén nem csíp, valóban kíméletes. Nem szárítja a bőrt. A termék INCI-je sem rossz. Már többször újra vettük.

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe
2017. december 4.

Pár hónappal ezelőtt a Müllerben vettem a vaddisznósörte hajkefémet, kb. ilyen áron, Body&Soul márkájú. Gumiágyas, szép sötét fa nyele van, 100%-os vaddisznósörte. Hetente szoktam szilikonmentes samponnal kimosni és minden nap vagy minden másnap kiszedem belőle a hajszálaimat egy műanyag fésű segítségével. Az én hajam vékonyszálú, gyorsan zsírosodik, 2-3 naponta mosom. Mosás utáni napon már csak összefogva tudom hordani, kiengedve vállalhatatlan. Ez a hajkefe szépen eloszlatja a hajamon a faggyút, ezáltal a hajmosást követő napon felkötve kevésbé tűnik zsírosnak. A hajamból összegyűjti a szöszöket, kellemesen stimulálja a fejbőrt fésülködés közben. Mivel a hajszálmerevítő izmokat edzi, dúsabbnak tűnik a hajam a használata után. Egy dolog zavaró benne, ami miatt nem vonok le pontot, hogy száll tőle a hajam. Összességében SZERETEM!

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon
2017. december 4.

Szilikonmentes sampon, természetesebb összetevőket tartalmaz, kellemes levendulás illata van, volumennövelő hatást ígér és ezek miatt meg is vásároltam. Átlagos samponnak mondanám. Jól tisztít, nagyon habzik és valóban nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat. A festés és a formázás miatt mindig használok balzsamot, de anélkül is könnyen ki tudtam fésülni a hajam, miután ezzel mostam meg. A hajam ugyanolyan gyorsan zsírosodik, mint más samponok használatakor. Viszont a fejbőröm viszketett, amikor ezt a terméket használtam. A fele elfogyott, a másik felét a kislányom pancsolás közben felhígította egy kis vízzel, de nem bánom. :-)

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2017. december 4.

A Garnier micellás vizet is szeretem és nekem ez a termék is bevált. Számomra sokkal kényelmesebb és gyorsabb, hogy este zuhanyzás közben megszabadulhatok a sminktől és a szennyeződésektől. Nem kell fürdés előtt és után vattakoronggal és a micellás vízzel szórakoznom. Nem csípi a szemem, bár nagyon ügyelek rá, hogy ne kerüljön bele. A szemfestéket nem távolítja el tökéletesen, így fürdés után még használok szemfesték lemosót vagy micellás vizet. De a sminket maradéktalanul leszedi. A micellás vizes vattakorongon a szemfestéken kívül semmi egyéb nem marad, így az arcomat már nem is szoktam azzal át törölni. Utána hidratálok. Nem szárítja és nem irritálja a bőrömet. Újra fogom vásárolni!

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Update:
A flakon felét elhasználtam. A másik felével viszont nem tudom mi lesz...és már az argánolajos testvérkéjére sem vágyom. Nem tudom tovább elviselni azt az édeskés, semmire sem emlékeztető illatot, ami hajszárítás után marad a hajamban. Vissza tértem a Serical tejproteines hajpakolásához. Annak imádom az illatát. És hatásában is messze felül múlja ezt a terméket. Sokkal puhább, fényesebb és kezelhetőbb tőle a hajam, ez a hajkondícionáló nem táplál eléggé. Így sajnos le kell pontozzam. Nekem három csillagnál nem ér többet.

Évek óta szilikonmentes samponokat használok. Az összetevői, nagy kiszerelése, kedvező ára és kókusz illata miatt választottam ezt a balzsamot. Két samponozás között hagyom fent kb. 2-5 percig, így nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat. Mivel a hajam gyorsan zsírosodik, inkább csak az alsó 2/3-ára teszek a balzsamokból. Használata után finom puha, könnyen ki fésülhető és fényes lesz a hajam. Az illata nem tartós. Nem mondanám csodaszernek, mert a hajam igényel utána plusz táplálást. Az argán olajos változatát fogom legközelebb ki próbálni. A flakon tényleg bosszantó...alig lehet kinyomni belőle a balzsamot.

Avon True Szemkontúrceruza

Avon True Szemkontúrceruza
2017. december 4.

Szeretem a csavaros kiszerelésű ceruzákat. Az Avon Diamonds szemceruzáinak régóta hűséges vásárlója vagyok. Ebben a termékben sem csalódtam. A Silver Lustre árnyalatot rendeltem meg. Jól pigmentált, extra tartós, egész nap a helyén marad, könnyű vele dolgozni. Újravevős!!! :-) Simán megérdemli az öt csillagot!

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2017. november 12.

Nagyon szuper termék!!! A Labellók nem jöttek be. A Bebe ajakápolóit szerettem, de az összetevők miatt már nem fogom újra vásárolni. Hosszas keresgélés után ennek az ajakápolónak az INCI-je győzött meg és persze a sok jó értékelés is számított. Három nap alatt rendbe tette a kiszáradt ajkaimat, jól hidratál, puhít. Kellemes viselni, nem ragacsos. Tetszik a kemény állaga és az illata. Újravevős, öt csillagos! :-)

Dontodent Antibakteriális Szájvíz

Dontodent Antibakteriális Szájvíz
2017. szeptember 23.

A termék ára szuper. Tetszik a gyógynövényes-mentolos íze. Kellemes használni, érezhetően frissít. Viszont a szájvíz teszten elért eredménye miatt három csillagnál többet nem tudok adni.

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)
2017. szeptember 22.

Az INCI harmadik helyén szereplő argán olaj miatt választottam ezt a terméket. Az illata nagyon kellemes, édes-gyümölcsös és sokáig érződik a hajamon. Használtam hajmosás előtt pakolásként, hajmosás után nedves hajon, száraz hajon. Csak a hajam alsó egy harmadára tettem az olajból. Nem nehezítette el a vékonyszálú hajamat és nem is zsírosodott hamarabb tőle. Használata után finom puha, csillogó lett a hajam és a száraz részek sem álltak szét, szépen le simította őket. Összességében szerettem, bár csodaszernek nem mondanám. Már nem ezt használom.