Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej
2017. augusztus 9.

Mostanság teljesen oda vagyok a kókusz illatú dolgokért. Eredetileg egy Nivea testápolót szerettem volna kipróbálni, de amikor ezt a terméket megláttam... :-) A hidratálásával elégedett vagyok. Az illata nagyon finom kókuszos-mandulás és felvitel után még sokáig érződik a bőrömön. Ellentétben azzal amit ígér, nekem nagyon nehezen szívódik be és olajos réteget hagy maga után, emiatt inkább este használom. Így le kell vonnom egy csillagot.

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel
2017. augusztus 9.

Az illatmentes Neutrogena kézkrém koncentrátum tette rendbe az ekcémás kezeimet. Ez a termék is kiválóan teljesít. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik és szuperül hidratál.

Neutrogena Hand Creme Perfume Free Limited Edition By Darling Clementine

Neutrogena Hand Creme Perfume Free Limited Edition By Darling Clementine
2017. augusztus 9.

Imádnivaló ez a csomagolás! De a lényeg, a benne lévő krém. Pontosan ugyanazt tudom elmondani róla, mint a sima tubusú társáról. Szuperül hidratál, gyorsan, teljesen beszívódik a bőrbe. Mióta rendszeresen használom, megszűnt az ekcémám.

Sundance Sonnen Light Lotion Kókuszillatú Naptej

Sundance Sonnen Light Lotion Kókuszillatú Naptej
2017. július 25.

Nekem be jön ez az édes, kókusz illat és nagyon kedvező az ára a naptejek között. A termék hatásával is elégedett vagyok, jól teljesített. Csak ott égtem le, ahol nem tudtam be kenni a hátam. Vízparton négy napig teszteltem, napi pár órát töltöttem a strandon délután, fürdés után nyilván újra felvittem a bőrömre. Gyorsan beszívódik.

L'Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Szempillaspirál

L'Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Szempillaspirál
2017. július 12.

Egyszerűen IMÁDOM! Életem legjobb szempillaspirálja! Glamour kuponnal vásároltam meg féláron, de a teljes árát is simán kifizetném. (Azért kuponnal jobban szeretek vásárolni! :-)) Három hónapja használom ezt a terméket, ennyi ideig még egyik szempillaspirál sem bírta, pedig kipróbáltam már párat. A festék még mindig nincsen be száradva! Könnyű vele dolgozni. Az első spirál szépen megemeli a pillákat. A második dúsít, ível, hosszabbít. Nem pereg le, nem kenődik el, nem csomósodik. Szempilla göndörítővel még csodásabb az eredmény. Mindenképpen újravevős!

Fa Oriental Moments Tusfürdő

Fa Oriental Moments Tusfürdő
2017. június 21.

Krémes, jól habzik, nem szárítja a bőrömet, jó ár. Az illata miatt viszont nem fogom újra vásárolni.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. június 12.

Pár napja vagyok a Natural kiss 01 boldog tulajdonosa, ami egy rózsaszínes nude árnyalat. Ez az első matt rúzsom. :-) Maga a rúzs krémes, könnyű vele dolgozni, jól pigmentált és szép matt a végeredmény. Alá hidratálok, így egyáltalán nem szárítja az ajkaimat. Szépen, egyenletesen kopik ez a szín és a tartósságával is elégedett vagyok. Jó ár-érték arány.

Avon True Supreme Length Tápláló Szempillaspirál

Avon True Supreme Length Tápláló Szempillaspirál
2017. május 15.

Update: Le kell, hogy pontozzam. :-( Hosszabb távú használat során azt tapasztaltam, hogy össze tapasztja a szempilláimat, így olyan, mintha csak pár szál pillám lenne, egyáltalán nem szép a végeredmény.

A mostanában próbált Avon szempillaspirálok közül ez vált be a legjobban! Eddigi kb. egy hetes tapasztalataim alapján tényleg hosszabbít, szétválaszt, megemeli a pillákat, nem csomósodik, nem pereg le, nem kenődik. Megfelelő mennyiségű festéket vesz fel a kefe, aminek a kialakítása is tetszik. Három réteg festéket viszek fel a pillákra. Tápláló hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2017. május 15.

Nagyon-nagyon krémes, jól habzik, isteni illata van. Nem szárítja a bőröm. Imádom! :-)

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2017. május 15.

Az illatmentes változatát imádom, az ekcémára hajlamos kezeimnek tökéletesen bevált. Sokszor újra vásároltam már. Gondoltam, ezt is kipróbálom. Az illata kellemes, a hidratálásával is elégedett vagyok. De ragad tőle a kezem, ami számomra nagyon zavaró. Így csak éjszakára használom. Nem vásárolnám újra.