Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Kőpúder

Avon Kőpúder
2017. május 13.

A legvilágosabb cool árnyalatot rendeltem meg, ami jól illeszkedik a bőrszínemhez. Összességében elégedett vagyok a termékkel. Bb krém fixálására és mattításra bevált. Kb. 4-5 óra elteltével azért újra kell púderezni. A száraz részeket kiemeli és porzik, emiatt mínusz egy csillag. Szeretem a táskába dobós, masszív csomagolását.

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs
2017. május 13.

Tetszik az illata és a csomagolása is figyelemre méltó, nagyon elegáns. Könnyű vele dolgozni, krémes, szatén-matt jellegű lesz a végeredmény, jól pigmentált, nem szárítja az ajkaimat. Két árnyalatot vásároltam meg féláron, Joy kuponnal. A Muse red és a Rock 'n' roll nude árnyalatot választottam, az utóbbi tökéletes a hétköznapokra, gyönyörű rózsaszínes nude színe van. Elég tartós, szép egyenletesen kopik mind a két szín.

Ebelin Vattakorong Selyemkivonattal

Ebelin Vattakorong Selyemkivonattal
2017. május 13.

A 140 db-os pamut változatot használom. Puha, nem szöszöl, nem mállik szét használat során. Jól működik együtt a micellás vízzel, tonikkal. Már másodjára vásároltam újra 400 ft-ért. Elégedett vagyok.

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2017. május 10.

Kb. egy hónapja használom ezt az arckrémet. Hosszas keresgélés után az összetevői miatt választottam. Az ára is mesés, hihetetlenül olcsó. Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég lesz. Reggel és este is ezt használom. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros réteget a bőrön, könnyű állagú. A BB krémemmel is jól működik együtt. A hidratálásával is elégedett vagyok, csökkentek a száraz, hámló részek az arcomon.

Fa Yoghurt Aloe Vera Tusfürdő

Fa Yoghurt Aloe Vera Tusfürdő
2017. április 18.

Kellemes illat, krémes állag, jól habzik, nem szárít, jó ár. Öt csillag. :-)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. április 13.

Húúú, hogy eddig én ezt miért nem használtam?! Kerestem a tökéletes arctisztítót és sminklemosót. Ebben a termékben úgy érzem, végre megtaláltam mindkettőt. Glamour napokon vásároltam meg. Nagyon kíméletes a bőrömmel, nem szárít, nem irritálja még a szemkörnyéket sem. Három vattakorong és teljesen tiszta lesz a bőröm. Bb krémet, púdert, szempillaspirált és szemceruzát szépen eltávolít. A spirállal picit nehezebben bánik el, de melyik sminklemosó nem?! Mondjuk általában én zuhanyzás közben szoktam leoldani a szememről a festéket. (Természetesen amúgy is teszteltem!) Utána egy harmadik koronggal még áttörlöm az arcom és eltávolítom a szemfesték maradványait. Nem szoktam leöblíteni. A ragacsos érzés elmúlik, amint beszívódik/ elpárolog a termék. Reggel is használom arctisztítóként. Szeretem!

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk
2017. április 10.

Az itteni sok jó vélemény miatt vásároltam meg ezt a terméket. Egyetlen pozitívuma számomra, hogy ha a körmeimre egy rétegben felviszem, hihetetlen gyorsan megszárad. Ezt követően pár óra elteltével, ugyanilyen hihetetlen gyorsan le is pattog. Egy fél napot sem bír ki. Fedőlakként használva szép fényt ad a lakkozásnak (erre más fedőlakkok is képesek harmad áron). Nem lesz tőle tartósabb a manikűröm. Lehet, hogy az általam használt lakkokkal nem működik együtt, de én nem tapasztaltam, hogy hamarabb megszárítaná a lakkozást. Nem venném újra.

s-he stylezone Compact Powder

s-he stylezone Compact Powder
2017. március 26.

Kuponnal, féláron jutottam hozzá ehhez a púderhez. Bb krém fixálására és mattításra használom. Kevés ideig mattít, kb. két óra múlva újra kell púderezni és nagyon kiemeli a bőrömön a száraz részeket. Elhasználom, de nem fogom újra vásárolni.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2017. március 26.

Fekete árnyalatban vásároltam meg. Nagyon puha ceruza, intenzív fekete színnel. El satírozva természetes eredményt lehet vele elérni. A szemöldök fésűvel jól el tudom dolgozni a ceruzát. Tartós, nem maszatolódik. Kevés púderrel fixálom. A hegye sajnos könnyen törik, ennek ellenére sokáig elég. Már olyan régóta használom, hogy teljesen le kopott róla a felirat. Összeségében jó ár-érték arány.

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2017. március 25.

A spirálkefe túl sok festéket vesz fel, emiatt teljesen össze tapadnak a pillák. Ha leszedem a felesleges festéket, szépen ível és kicsit hosszabbít is. Dúsítást nem tapasztaltam. Nehezen szárad. Nem maszatolódik és nem pereg le.