Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Parodontax Ultra Clean Fogkrém

Parodontax Ultra Clean Fogkrém
2017. március 24.

Egy ideje fogíny vérzéssel küzdök. Több mint két hete használom, naponta kétszer mosok vele fogat. Az íze elsőre meglepő volt. A fogíny vérzést nem szüntette meg, de jelentősen csökkentette. Fogmosás után nagyon tisztának érzem a fogaimat, ezt eddig még egyik fogkrémnél sem tapasztaltam. Nem vásárolnám újra ezt a terméket, mert a fogkrém használata közben jelentkező maró, csípő érzés kellemetlenné tette számomra a fogmosást.

Kamill Kéz- és Körömápoló Sensitive

Kamill Kéz- és Körömápoló Sensitive
2017. március 14.

Az illata nekem kifejezetten tetszett. Nem szívódik be teljesen, hagy egy réteget a bőrön, ami számomra nagyon zavaró. Emiatt én is csak éjszakára használtam. A hidratálását átlagosnak mondanám.

Avon 3in1 24 Órás Kéz- és Körömágybőr Ápoló Krém Argánolajjal, Glicerinnel és E Vitaminnal

2017. március 12.

Emlékszem, rögtön kettőt rendeltem ebből a "gazdagon hidratáló" kézkrémből. Az egyiket bent hagytam a munkahelyemen, a kolléganőim elhasználták, így gyorsan megszabadultam tőle. A másik nagy nehezen elfogyott. Ahogy már előttem is írták, nem szívódik be teljesen és hagy egy réteget a bőrön. A hidratálásával sem voltam elégedett. Az ekcémás, száraz bőrömnek ez nagyon kevés. Egyedül az illata tetszett.

Nivea Aqua Effect Gazdagon Regeneráló Éjszakai Arckrém

Nivea Aqua Effect Gazdagon Regeneráló Éjszakai Arckrém
2017. március 12.

Nagyon gazdag, testes krém. Reggelre szép bőrképet ad és puha lesz tőle az arcom. Nem szívódik be teljesen, így hagy egy réteget a bőrömön. A T-zónám a krémtől reggelre még zsírosabb lesz. Igaz, nem kombinált bőrre ajánlják ezt a kencét. A vízhiányos, száraz részeken javított, de nem szüntette meg. Még keresem a számomra megfelelőt. Összességében nem rossz arckrém.

Avon Care 3 az 1-ben Arctisztító Tonik és Hidratáló Aloe Verával És Gyömbérrel

Avon Care 3 az 1-ben Arctisztító Tonik és Hidratáló Aloe Verával És Gyömbérrel
2017. március 11.

Féláron rendeltem ezt a terméket. Kizárólag arctisztítóként használtam. Nem hiszek abban, hogy egy termékkel hármat lehet helyettesíteni. Kellemes az illata. A folyós állagát viszont nem szerettem. Friss és tiszta volt az arcom a használata után. De az én bőrömet szárította. Nem vásároltam újra.

Clean & Clear Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír
2017. március 11.

Mindennapos használat mellett sem tapasztaltam pozitív változást a mitesszereimet illetően. Pedig megfogott a reklám szöveg, de nem tisztította ki a pórusaimat és nem is előzte meg a mitesszerek kialakulását. Ezért már csak hetente kétszer-háromszor alkalmazom bőrradírként. Szeretem a krémes állagát és a finom illatát. Használata után kellemesen puha lesz a bőröm. Az én bőröm folyamatosan hámlik, de csak nagyjából sikerül vele leradírozni az elhalt hámsejteket. És ezek a kék szemcsék baromi idegesítőek, nem tudom úgy lemosni az arcomról, hogy utána ne találjak még itt-ott belőle.

Essence Körömlakk Szárító Szérum

Essence Körömlakk Szárító Szérum
2017. március 7.

Beruháztam egyre, mert az eddig használt gyorsszárító lakkom sajnos elfogyott. Több féle lakkal is kipróbáltam már. Nem vagyok elégedett a termékkel, amit ígér, azt nem teljesíti. 60 másodperc? Ha-ha-ha. Négy réteg lakkra 2-3 cseppet használok, de a száradási időt nem rövidíti le jelentősen. Én pedig sajnos nem érek rá 40-50 percet várni, amíg megszárad teljesen a kezemen a lakkozás. A körömágy ápolására azért el használom.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2017. március 7.

Akciósan vásároltam meg ezt a krémet. Úgy érzem, soha sem fog elfogyni...nem venném újra. Ha nagyon picit használok belőle, akkor tényleg egy perc alatt beszívódik, selymes lesz tőle a bőröm felvitel után és jól lehet rá sminkelni. Ha viszont nem találom el a mennyiséget és többet kenek az arcomra, akkor le morzsolódik a Bb krémmel együtt. A hidratálása sem megfelelő. A vízhiányos, kiszáradásra hajlamos bőrömön piros, száraz foltok jelentek meg. Pattanásokat nekem nem okozott. Ami még számomra zavaró, a krém túlzottan parfümös illata.

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2017. február 28.

Szeretném ezt a Bb krémet, de a legvilágosabb árnyalata is nagyon sötét az én fehér bőrömhöz. Pedig jó az állaga, jól hidratál, fedése közepes és a szokásos finom, Nivea illata van. Jó lenne, ha mattítana és nagyon világos árnyalatban is kapható lenne...

Nivea Stress Protect Golyós Dezodor

Nivea Stress Protect Golyós Dezodor
2017. február 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és azóta csak ezt használom. Elég izzadós vagyok stressz helyzetekben. Az izzadást nem szüntette meg teljesen, de nincs többé kellemetlen szagom. Ha nem várom meg, hogy teljesen megszáradjon, össze keni a felsőm és ez nekem reggelente kb. 10 percig tart, nehezen szárad. Napközben egyszer újra szoktam kenni a biztonság kedvéért. Azért 48 órát nem bírna ki, de nem is várom el ettől a terméktől. Az illata nem tetszik. Szőrtelenítés után sem irritálja a bőrömet.