Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Labello Fruity Shine Peach

Labello Fruity Shine Peach
2017. február 28.

A gyümölcsös Labellók közül még csak ezt próbáltam ki. Nagyon finom barackos illata van. Tetszik a visszafogott színe és szépen csillog az ajkaimon. Hidratáló hatása átlagos.

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2017. február 28.

Ajándékba kaptam ezt a lemosót. Zuhanyzás közben távolítom el a szemfesték nagy részét. Arra tökéletesen megfelel, hogy utána el bánjon azzal, ami maradt a pillákon, szemkörnyéken. Így alig használok belőle egy-egy alkalommal, nem sok lemosó kerül a vattakorongra, sokáig elég. Nem irritálja a szemem. Bár előfordult már, hogy véletlen bele került és én is tapasztaltam a homályos látást pár pillanatig. Természetesen le tesztelem úgy is, hogy minden előzmény nélkül csak ezzel a termékkel távolítottam el a festéket. Kellett pár vattakorong, dörzsölés és nagyobb adag szemfestéklemosó, mire sikeresen megszabadultam mindentől.

Neogranormon Baba Védőkrém

Neogranormon Baba Védőkrém
2017. február 28.

BEVÁLT! Hónapok óta csak ezt a krémet használjuk a lányom popsijára! Szeretem a könnyen kenhető állagát. Rendszeres használattal valóban védi a bőrt a kiszáradástól és a pelenkakiütéstől. Az itt feltüntetett ár már nem felel meg a valóságnak. 1600 ft-ért szoktuk venni a 200 g-os kiszerelést.

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk
2017. február 28.

Most találtam meg a körömlakkos dobozomban és már legalább egy éve nem használtam, mégsem száradt be. Gondoltam le tesztelem. Tetszik a széles ecsete, könnyű vele lakkozni. A körömlakk színével, fedésével elégedett vagyok. Viszont a tartóssága... Alap és fedőlakkal két napig vállalható. 1 nap eltelte után a lakk be repedezett és a köröm végeken lekopott.

Nivea Aqua Effect Refreshing Wash Gel

Nivea Aqua Effect Refreshing Wash Gel
2017. február 25.

S.o.s. szükségem volt egy arclemosóra és a nem túl nagy választékból ez a termék került a kosaramba. Szeretem a gél állagát, zuhanyzás közben este és reggel is használom. Valóban frissít és teljesen tiszta lesz használata után a bőröm. Az alapozóval és Bb krémmel is simán elbánik, pedig ugye nem sminklemosó. Az orrom alatti területet viszont csípi. És sajnos szárítja a bőrömet. Elhasználom, de nem venném újra.

Frottee Szárazsampon

Frottee Szárazsampon
2017. február 23.

Borzalmas, citrusos, szúnyogírtóra emlékeztető szaga van, ami egész nap érződik és minden mást el nyom( pl. a parfümöm). A hajam fénytelen, matt és szürkés lett használata után. Nem éreztem frissnek, inkább még jobban elnehezítette. Hiába dörzsöltem törölközővel, fújtam hajszárítóval, nem tudtam maradéktalanul eltűntetni belőle. Sötétbarna hajam van egyébként. Csak az alig zsíros hajjal tud mit kezdeni. El fújkáltam, de nem venném újra.

Ebelin Professional Korrektor és Szemhéjpúder Ecset

Ebelin Professional Korrektor és Szemhéjpúder Ecset
2017. február 22.

Jó ár-érték arány. Könnyű vele dolgozni, nem irritálja a szemem, puha a szőre, nem hullik és jól tisztítható.

Kék Pille Kozmetikai Lap (Vattakorong)

Kék Pille Kozmetikai Lap (Vattakorong)
2017. február 22.

Tonizáláshoz és szemfesték eltávolításához használom. Nagyon finom puha, vékony lapok. Szeretem, hogy nem szöszölődik és hullik szét használat közben.

Ebelin Úti Púderecset

Ebelin Úti Púderecset
2017. február 22.

Első púderecsetem. A kialakítása miatt vettem meg, mert nagyon praktikusnak találtam a táskába dobós kiszerelését. A szőre nem hullik, tisztítás után nem áll össze, durva és szerintem túl hosszú is. Ezért használat közben nem szoktam teljesen kinyitni. Szépen, egyenletesen fel tudom vele vinni a púdert.

Balea Perlglanz Ajakápoló

Balea Perlglanz Ajakápoló
2017. február 22.

Az illata rendben. A színe nem tetszik, nem áll jól nekem. Ez nem is lenne akkora probléma, otthonra el használnám, de egyáltalán nem hidratálta az ajkaimat. Nem szeretem kidobni a dolgokat, de sajnos a szemetesben végezte.