Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lactofeel Hüvelygél

Lactofeel Hüvelygél
2017. február 21.

Sajnos nagyon érzékeny vagyok, ezért könnyen felborul a ph egyensúlyom. :-( Nekem nem vált be BV kezelésére. De az egyensúly fenntartásához, megelőzésre tökéletes. Hetente egyszer szoktam alkalmazni. Az árával nem vagyok kibékülve. Számomra az is fontos, hogy kismamaként és szoptatás alatt is lehet használni ezt a terméket.

Avon Clearskin Arctisztító Kefe

Avon Clearskin Arctisztító Kefe
2017. február 20.

Ez az első arctisztító kefém. Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem bánom. :-) Kellemesen masszíroz, gyengéd a bőrhöz. Használatával tisztábbnak érzem az arcom, az arctisztító zselémmel együtt maradéktalanul eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Kicsi, bárhol elfér. Egyetlen negatívuma, hogy akárhová tapasztom, egy kis idő múlva mindig leesik. Ennek ellenére öt csillag!

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2017. február 19.

Két lakkot rendeltem akciósan. Lassan szárad és nem valami tartós. Nekem alap és fedőlakkal is max két napig bírta. Pedig ráadásul kíméltem a kezeimet, mert kesztyűben mosogattam. A Real red árnyalata pedig annyira tetszik, egy rétegben is jól fed, persze két réteggel az igazi. Az ecsettel is könnyű dolgozni. A Cherry jubilee állaga sokkal folyósabb, nehéz szépen felvinni, csíkoz. Áhhh...nem rendelek többet lakkot az Avonból.

Lady Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz

Lady Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz
2017. február 19.

Használata után hiába mostam hajat mégegyszer, hiába balzsamoztam, hiába fújtam be magam parfümmel, csak ezt a rettenetet lehetett érezni rajtam, a hajamon. Párszor használtam csak, azóta is ott áll a polcon. Nem tudtam elviselni a szagát. Így a hajhullás elleni hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Neutrogena Ápoló Ajakír SPF4

Neutrogena Ápoló Ajakír SPF4
2017. február 19.

Nekem nem vált be ez a termék. Rendszeres használat mellett sem javított a szárazságon. Adtam neki még egy esélyt, amikor hidratáltak voltak az ajkaim. De mivel csak szárított, sajnos kuka lett a vége. Pedig nagy reményeket fűztem a márkához.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2017. február 17.

A fodrászomnál találkoztam vele először. Balzsamként használom minden hajmosásnál már évek óta. Időnként elcsábulok kipróbálni más termékeket, de mindig vissza térek hozzá. Árban, kiszerelésben, hatásában számomra verhetetlen. Isteni illata van és öblítés után is sokáig érezhető. Már használat közben puhább lesz a hajam tapintása, nem nehezíti el a hajszálakat, nem zsírosodik gyorsabban tőle és könnyű kifésülést biztosít.

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2017. február 16.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg. Kuponnal, féláron. Sminklemosás után és reggel is használom. Frissíti, megnyugtatja a bőrömet. Nem szárít, nem irritál még szemkörnyéken sem.

Essence Studio Nails Triple Care

Essence Studio Nails Triple Care
2017. február 15.

Gél lakkoztatni jártam manikűröshöz. Nagyon gyengék voltak a körmeim, elvékonyodtak, beszakadtak, töredeztek. A manikűrösöm szerint a drogériás körömerősítők semmit sem érnek. Az ára miatt esett erre a választásom, nem akartam sokat költeni, mégis gondoltam hátha segít valamicskét és legalább színtelen lakk csillogjon a körmeimen. Azóta is rendszeresen használom alap lakknak. Gyorsan szárad. A körmeim erősebbek és gyorsabban nőnek. Bevált.

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam
2017. február 15.

Nagyon finom az illata. Cuki a csomagolása, de egyáltalán nem higiénikus. A balzsam semmit nem ér számomra, csak még jobban kiszárította a számat.

Labello Soft Rosé Ajakápoló

Labello Soft Rosé Ajakápoló
2017. február 15.

Finom az illata és szép színt, enyhe fényt ad az ajkaimnak. DE! Egyáltalán nem hidratál. Sőt, inkább tovább szárítja a bőrt. És ha ki van száradva a szám, még jobban kiemeli a száraz részeket, ami nem mutat vmi szépen... Nem érdemes használni.