macskamenta

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2015. május 13.

Meglepően jól teljesít, mattító púderek közül a legjobb, amit próbáltam. Újraveszem, ha elfogy.

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe
2015. május 13.

Nagy reményekkel és elvárásokkal vettem, jó-jó, de nem az igazi. Általában elmondható, hogy jól teljesít, de volt, hogy kevésnek bizonyult.

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2015. május 13.

Extra fehér bőröm van és nehezen barnulok le, és ha sikerül is egy kicsit, akkor gyorsan el is vesztem azt a kis színt is.
Pár hete vettem ezt a krémet, nagyon, nagyon alaposan bőrradíroztam, és minimális mennyiséget rettentően alaposan eloszlattam a bőrömön. Másnapra már láttam az eredményét és nem lettem foltos. Pár éve használtam más terméket, attól foltos lettem és sárga, mert kentem mint az állat, de pont ezt nem szabad. Titok a mértékletességben van, szerintem. Mintha nagyon spórolnánk vele, csak annyit szabad felvinni, és tényleg nagyon körültekintően el kell oszlatni. Megismételtem azóta, szépen építhető a szín, csak nem szabad sietni vagy sokat kenni. Pár napot, esetleg egy egész hetet kihagyok, és folytatom a krémezést. Nem rossz termék ez.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2015. május 13.

Sok kísérletezgetés után megragadtam ennél, nagyon elégedett vagyok vele. Minősége, ára messze a legjobb.

Dentomin Natúr Fogpor

Dentomin Natúr Fogpor
2015. május 13.

Fogkrémmel együtt használom hetente néhányszor. Meg vagyok elégedve vele, sokat javít a fogkrém hatásfokán, szépen tisztít.
Igen, elsőre nagyon rossz és fura az állaga, talán a mentással könnyebb megbarátkozni. Mindenesetre nekem nem volt olyan nehéz, örülök, hogy a natúrt vettem meg, sokáig elég, nagyon gazdaságos.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2015. május 13.

Barátnőmtől kaptam ajándékba 4 hónapja. Előtte csak disznósörte hajkefét voltam hajlandó használni. Nem is értettem miért kaptam ezt tőle:P Állandó probléma volt nálam, hogy törik a hajam vágástól számítva 1 hónap múlva azonnal. Pedig ápolom mindenfélével, nem fésültem vizesen, nem vasalom stb. Levágattam a töredezett részt, elkezdtem használni a Tangle Teezert, vizesen, szárazon...
Én vagyok a legjobban meglepve, de nem törik azóta se a hajam! Nálam ez nagy szó! Szóval magamtól nem vettem volna meg, fáj is a szívem a régi hajkefém után, de el kell ismerni miliószor jobb ez, innen is köszönet érte, hogy megajándékozott vele:D

Alverde Regeneráló Hajmaszk Szőlőkivonattal és Avokádó Olajjal

Alverde Regeneráló Hajmaszk Szőlőkivonattal és Avokádó Olajjal
2015. február 7.

Szintén a régebbi verzió van meg, azt nagyon szeretem, bár inkább az olajozás híve vagyok, de ha nincs rá időm, akkor ezt használom.

Alverde Glanz Sampon Citrom és Sárgabarack Kivonattal

Alverde Glanz Sampon Citrom és Sárgabarack Kivonattal
2015. február 7.

Alapjáraton szeretem az alverde samponjait. Ez viszont számomra csalódás volt az állagától kezdve az illatáig. Ahogy párom fogalmazott: erős gumimaci illata van, ami elsőre jó, de aztán brutálisan erős illat. Zsíros hajamat megtisztította, de olyan fura volt a tapintása hajmosás után. Nem veszem újra.

Yves Rocher Brillance Shine Sampon (régi)

Yves Rocher Brillance Shine Sampon (régi)
2015. február 7.

Többször is újravettem, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy váltogatom az yves rocher samponjait, sőt néha márkát is váltok, mert hosszútávon valahogy nem jönnek be. De amikor belefutok egy rosszabb samponba, akkor mindig visszatérek az YR-hoz, és akkor elégedett vagyok velük, nem tudom hosszabb ideig miért nem működőképes a dolog.

Yves Rocher Hajsimító Sampon

Yves Rocher Hajsimító Sampon
2015. február 7.

Egyszer megvettem, mert azt vettem észre a többi yves rocher samponnál (körömvirágosat, mályvásat és zabtejeset próbáltam), hogy váltogatva jó használni őket. A többit, amit próbáltam, azokkal meg vagyok elégedve, ez sem rossz, de egyenesíteni nem egyenesített semmit. Nem is veszem újra, felesleges lenne.