Macskapofa

Regisztráció dátuma: 2016. február 19.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 19.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Nabla Dreamy Eyeshadow Palette

Nabla Dreamy Eyeshadow Palette
2018. június 25.

A legminőségibb palettáim egyike, szerintem simán kenterbe very az ABH paletták egy részét is. Viszont egy színt kifogásolnék, aminek a minősége/textúrája valahogy jóval gyengébb,mint a szomszédjai, ő pedig a "Delirium" nevet viseli. Egyébként fantasztikus palette, csodás meleg tónusokkal.

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette
2018. június 25.

A Dreamy kipróbálása után nem volt számomra kétséges, hogy ez is a kosaramban landol. Elképesztően magas minőségű szemhéjpúdereket tartalmaz és azok a duo-krómok...mesések! A Honey Drip a kedvencem, imádnám, hogy ha single eyeshadow-ban is kijönne egyszer!

Huda Beauty Desert Dusk Palette

Huda Beauty Desert Dusk Palette
2018. június 25.

Szuper! A legjobban a különböző meleg tónusú színek és textúrák fogtak meg ebben a palettában. A matt festékek meglehetősen száraz tapintásúak, ennek ellenére szépen el lehet őket dolgozni. Egy db csillám (cosmo nevű) is helyet kapott, ő is nagy kedvenc, főleg mivel multi-glittereket tartalmaz.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2017. december 12.

Nagyon tetszik, krém bronzosító felviteléhez szoktam használni, tökéletes erre a célra (is).

Thierry Mugler Angel Muse

Thierry Mugler Angel Muse
2017. november 30.

Szia @Scara, melyik üzletben elérhető a 15 ml-s verzió? Köszi előre is!

Chanel Soleil Tan De Chanel Krém Bronzosító

Chanel Soleil Tan De Chanel Krém Bronzosító
2017. november 21.

Számomra a lehető legjobb krém to powder állagú bronzosító termék. Imádom a textúráját, illetve az árnyalatát is, amely inkább sárgás beütlésű, szerintem világos börűeknek is működőképes termék.

Too Faced Born This Way Alapozó

Too Faced Born This Way Alapozó
2017. november 21.

Kedvenc alapozóm eddig. Kombinált bőröm van és azt gondolom, hogy erre a bőrtípusra kiváló termék. Azt azért szeretném megjegyezni, hogy sajnos a T-vonalban elkezd pár óra után átfényleni a bőröm, de eddig semmilyen (még extra matt hatású) alapozó sem gátolta ezt meg az esetemben. (Ha esetleg van valakinek alapozó ajánlása a fenti problémára, azt nagyon szívesen veszem.)

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact
2017. november 6.

A BB shimmer brick highlighterek az egyikei voltak a makeup világ első fénypúdereinek. Ezért textúrájuk még "keményebb", és kevésbé metál fényűek, mint a mostaniak. A Beige árnyalattal rendelkezem, amely visszafogott fényt ad az arcnak, mindennapokra abszolút jó választásnak tartom.

Estée Lauder Bronze Goddess Illuminating Powder Gelée

Estée Lauder Bronze Goddess Illuminating Powder Gelée
2017. május 13.

Az biztos, hogy egy túlhájpolt darabról van szó tekintettel népszerű elődjére. Ennek ellenére nekem bejött, elégedett vagyok a "zselés" textúrájával és az árnyalatával is. A felületén lévő csillámok pár használat után eltűntek, azóta imádom. A színét tekintve talán Becca champagne pop-jára hasonlít a legjobban, bár kevésbé barackos árnyalatról van szó.

Catrice Treasure Trove Arany Púder

Catrice Treasure Trove Arany Púder
2016. február 19.

Nemrég vándorolt velem haza, meglepően jó a textúrája ahhoz képest, hogy drogériai darab. Egészen selmyes, puha, nem púderes. A Catrice által eddig kidibott highlighterek közül szerintem ez a legjobb eddig. Nagyon szép színe van, a pezsgős-opálos árnyalatú.