macspamacs

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dove Nourishing Oil Care Balzsam

Dove Nourishing Oil Care Balzsam
2018. március 2.

Ez egy nagyon jó termék! Szuper illata van, nem lesz tőle zsíros/ragacsos a hajam és nagyon szépen ki lehet fésülni utána a hajamat, amely puha tapintású, fényes és ápolt a használatát követően. Már többször újra vettem, ez a kedvenc hajbalzsamom, örülök, hogy megtaláltam az itteni vélemények alapján.

Got2b Fresh It Up Tropical Száraz Sampon

Got2b Fresh It Up Tropical Száraz Sampon
2018. március 2.

Nekem semmit se használt! Lehet, hogy pont egy selejtet sikerült kifognom, de akárhogy fújtam, nem jött belőle semmi, hiába ráztam fel alaposan. Mivel sokat kellett fújni (a semmit), így hamar kifogyott és ment a kukába. Teljes pénzkidobás volt... :/

Avon True Aranycsillámos Alapozólakk

Avon True Aranycsillámos Alapozólakk
2018. március 2.

Nagyon szeretem ezt a terméket, már többször újra rendeltem. Elvileg alapozó lakk, de én fedőlakknak is használom, csodás fénye miatt, vagy csak úgy magában is jól mutat a diszkrét arany csillámok miatt. Rendkívül nagy előnye még, hogy szupergyorsan szárad.

Avon True Always On Point Szemkontúrceruza

Avon True Always On Point Szemkontúrceruza
2018. március 2.

Ez a kedvenc szemceruzám! Lila és fekete színben van meg. Nagyon jól pigmentált, szép, vékony vonalat lehet vele húzni és iszonyú tartós! Számtalanszor újra vettem már, nagyon ajánlom mindenkinek. Külön tetszik, hogy nem kell hegyezgetni, szuper termék! :)

Avon Ideal Luminous Arcpirosító

Avon Ideal Luminous Arcpirosító
2018. március 2.

Mindig újraveszem, mert gyönyörű, természetes hatású arcpírt varázsol, sokáig elég és nem pattog ki tőle a bőröm, ezen kívül tartós is! Elegáns a csomagolása, belül van tükör és egy kis ecset, ami természetesen használhatatlan,mint minden ilyen terméknél. Rendes pirosítóecsettel viszont szépen felvihető. Mindenkinek bátran tudom ajánlani. :)

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2018. március 2.

Nekem még a régi csomagolásból volt meg a Cocoa Dreams fantázianevű paletta. Gyönyörű natúr barna színei voltak, igazán elegáns nappali sminket lehetett vele készíteni. Sajnos elfogyott és azóta már ki is vették a katalógusból, én meg azóta se találok ehhez hasonló palettát. Ha valaki esetleg tud hasonlót, akkor kérem tegye meg, hogy szól. Ha lehetne, újravenném.

Update: Azóta sikerült beszerezni a Mocha Latte és az Au Naturale nevű palettákat. Továbbra is ezek a kedvenc szemhéjpúdereim. Szép, pigmentált színek, viszonylag tartós formula, szépen lehet vele dolgozni. Ár-érték arányban mindenképpen nyerő ez a termék.

Avon Luxe Színezett Ajakápoló

Avon Luxe Színezett Ajakápoló
2018. március 2.

Berry Tint színben van meg és nagyon szeretem. Szépen ápolja az ajkakat, pihe-puhák lesznek tőle. Nagyon természetes színe van, szinte mindig ezt használom, ha nincs kedvem rúzsozni. Nem ragacsos, tökéletes ajakápoló és sokáig elég. A csomagolása is elegáns, nagyon jó kis terméknek tartom. Remélem még sokáig lesz rendelhető.

Avon Planet Spa Ecset Arcmaszkhoz

Avon Planet Spa Ecset Arcmaszkhoz
2018. március 2.

Nagyon praktikus termék, szépen egyenletesen, precízen lehet vele felvinni a maszkot, én csak ezt használom maszkok felvitelére.

Avon Super Extend Extreme Szempillaspirál

Avon Super Extend Extreme Szempillaspirál
2018. március 2.

Annyira nem vagyok oda érte, kicsit híg és hajlamos összetapasztani a pillákat, de legalább az ára elfogadható. Nem rossz, de a Super Shock szempillaspirál nekem sokkal jobban bejött.

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2018. március 2.

Nagyon szeretem ezt a könnyű kis krémet, nekem minden évszakban megmenti a bőrömet a kiszáradástól. Jól hidratál, kellemes illata van és gyorsan beszívódik. Nyilván nem kell tőle csodát várni, de a maga nemében jó minőségű terméknek tartom.