maczkovivien

Regisztráció dátuma: 2014. március 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 2.
Bőrprobléma: -

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2020. április 19.

Jujj! Úgy vártam a kis magassarkút! :) És nem csalódtam, szuper illata van, és egész napra elég egy fújás is. Emlékeztet egy régebbi parfümömre, de egyszerűen nem jövök rá, hogy melyikre.

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém
2020. április 19.

Ez egy csodakrém, pláne ebben az időszakban. A rengeteg kézmosástól nagyon-nagyon száraz volt a kezem, égett, érzékeny volt, és az átlagos kézkrémek hatása már a következő kézmosásnál elmúlt. Megvettem, kétszer alaposan bekentem vele a kezem, és azóta hetente egyszer is elég. Nem túl nagy kiszerelés, de nagyon megéri. :) 5****

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2020. április 19.

A Müllerben vásároltam ismeretlenül az All Night Long 429 nevű palettát. Előtte Max Factor Masterpiece palettám volt, amit nagyon szerettem, de nagyjából 2-3 színt használtam csak, ami lássuk be, nem túl gazdaságos. :) Utána találtam rá erre, ami olcsóbb árkategória, de már külsőleg is nagyon igényes kialakítású. Tetszik az applikátor, jól pigmentált és tartós is. Azt hiszem, hogy egy darabig ennél maradok. :)

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál
2020. április 19.

Nem is tudom... Nagy reményeim voltak vele kapcsolatban. :) Doll Eyes, meg ilyenek. :) A keféje nem rossz, az illata is nagyon kellemes, de a szempillámon nem látok túl nagy változást, vannak olcsóbb spirálok, amelyek sokkal jobbak, miközben tartósak is. Sajnálom, hogy nem tudtam jobbat írni róla.

Vichy Neovadiol Compensating Complex Nappali Arckrém Normál és Kombinált Bőrre

Vichy Neovadiol Compensating Complex Nappali Arckrém Normál és Kombinált Bőrre
2020. április 19.

Szuper illatú, nagyon jól hidratál, pedig itt-ott könnyen kiszárad az arcom. Gyorsan beszívódik, és nagyon szép lett tőle a bőröm. Ajánlom! :)

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2019. december 29.

A szokásos The Balm minőség. Természetes, üde hatást nyújt, és a csomagolása ennek a terméknek is nagyon szép. Öröm kézbe venni. :)

Uriage Silky Body Testápoló Tej

Uriage Silky Body Testápoló Tej
2019. december 29.

Szuper, gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál. Ajánlom mindenkinek! :)

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Hajbalzsam

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Hajbalzsam
2019. december 29.

Különösebben látványos eredményt nem vettem észre, bár nem is lett zsíros, vagy lelapult a hajam. Ugyanakkor nem is töredezett, így lett 4 csillag.

the Balm Fratboy Pirosító

the Balm Fratboy Pirosító
2019. november 17.

Régóta szemeztem ezzel a kis cukisággal a Müller polcain, de sokáig nem vettem meg, mert kitartottam a Bourjois pirosítóm mellett. :) Múlt héten megrendeltem a Notinoról, és nem bántam meg. Nagyon szép színe van, élénkké teszi az arcot, mégsem sok. Ecsettel szoktam felvinni, és egész nap fennmarad. Nem kopik le, és az illata is szuper. És nem is beszéltem eddig a csomagolásról, ami egy külön élmény. Egy kis luxus a hétköznapokban. :)

L'Oreal La Poudre Perfect Match

L'Oreal La Poudre Perfect Match
2019. november 17.

Nagyon szuper ez a púder. Szépen fed, segít a bőrhibák elrejtésében, mattít, de közben mégsem maszkos hatású. nem porzik. Én nagyon elégedett vagyok vele, már a második doboznál tartok. :)