madaka

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Lattafa Azeezah

Lattafa Azeezah
2021. szeptember 24.

Mostanában arab parfüm mániám van...sajnos. Nos Ő egy igazi könnyed, nagyon is európai illat. Citrusos nyitány után egy üdítően kissé édes meleg virágos illat bújik elő, melyben némi gyöngyvirág/jázmin kombó is fellelhető. A vége egy igazi pézsmás, púderesbe hajló meleg illat. Nem mondanám csíkhúzósnak, de mindemellett természetesen kiváló a tartóssága. Mellőzi az arab parfümökre jellemző harsányságot is. Kimondottan irodabarát illat.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue EDP

Thierry Mugler Alien Essence Absolue EDP
2019. január 11.

Igazság szerint az anyaillatot is nagyon szeretem. A füstös vaníliás szépségek a gyengéim...de ez valóban mindent visz. És ha egy csipetnyi jázminnal is megbolondítják akkor mit is mondjak..maga a csoda. Már a palackban lévő aranyszínben pompázó folyadék is szemet gyönyörködtető, és valóban! kifújva hozza azt a katartikus élményt amire számítunk. A nyitányban erőteljes füstös, édes zamatú illatélménnyel gazdagodhatunk. Lecsendesedve szépen sorban előbújnak az illatjegyek, szinte nyálcsorgatóan..Én a magam részéről végig érzem benne a mély füstösséget a jázminos vaníliával megbolondítva. És ami nálam nagy szó! egész napra kitart!!! Csakis 5 csillaggal jutalmazhatom ezt a csodát!

Pomellato Nudo Rose Intense EDP

Pomellato Nudo Rose Intense EDP
2017. augusztus 1.

Hàt Õ is megérkezett. Imàdom a ròzsàs illatokat, s van us jòpàr belõlük, De nagyon jòl tettem higz beruhàztam rà. Mennyei ròzsa csipet citromossàggal, mely végig üdévé varàzsolja az illatot. Egyàltalàn nem egysíkú. Ahogy telik az idõ úgy bújnak elõ az illatjegyek. Imàdom hogy nem fojtogatò. Végig frissen harmatosan jàtszik.

Pomellato Nudo Amber Intense EDP

Pomellato Nudo Amber Intense EDP
2017. augusztus 1.

Nemrégen szereztem be. S valami csodàlarosan szép ez az illat. A sima vàltozatàhoz kepest krémesebb mélyebb illat. Rendkívül tartòs. Csakis 5. Csillag jár neki.

Rasasi Egra EDP

Rasasi Egra EDP
2017. július 31.

Az egyik legfinomabb parfümöm. Nagyon hasonlít a Narciso Rodriguez For Her EDP-re. Leszáradásában szinte ugyanaz. Nyitáskor valóban kissé erőszakos, de idővel szépen lecsillapodik s előbújnak a pézsmás pacsulis jegyek, Érzek benne némi frissességet is. Extra hosszú élettartammal bír, a végén szépen bőrbe simulós lesz. Nálam csakis csillagos ötös!

J.Fenzi Retruard My Life EDP

J.Fenzi Retruard My Life EDP
2017. július 15.

Az eredeti nagyon tetszett, de gondoltam hátha bejön a dupéja is, és így akkor az illatélményért kevesebbet kell kiadnom. Nagyon jól tettem, hogy megvettem ezt az utánzatot! Megszólalásig ugyanaz az illatélményt nyújtja, mint az eredeti. Sőt rajtam ez még szebben muzsikál. Nem jellemző rám, de több napon keresztül csak ezt fújtam magara. Letisztult finom krémes illat. Én e napraforgót nagyon intenzíven érzem benne,ami alá az orgonás ibolyás vonal szépen belesimul. Bőrön 2-3 óra, ruhán egész nap érezni.

Jeanne Arthes Love, Generation, Rock EDP

Jeanne Arthes Love, Generation, Rock EDP
2016. december 1.

Én is beszereztem, már csak azért is mert az eredetit is birtokoltam, és imádtam. Szóval, valami csodás kis illat, nagyon hasonlít persze Ange ou Demon-ra, de azért nem ugyanaz. Nekem talán kissé harsányabb, de nem tolakodó.Szépen előjönnek az illatjegyek benne, finom fűszeres vaníliás. A tartóssága pedig kiváló! Méltán megérdemli az 5 csillagot.

Adam Levine for Women

Adam Levine for Women
2016. október 4.

Megérkezett hozzám ez a finom parfüm. Nem gondoltam volna, hogy ennyire egyedi illat. Érzek rajta némi oudos beütést az elején (nekem erősen hasonlít az eleje Rasasi Khaltat Al Oudh EDP-re), aztán lecsendesedik, s kissé édesebbé válik. Aki valami új trendi cukrosságot vár biza csalódni fog! Nem trendi, nem tucat, sőt...Ez nem kis csitriknek való illat kérem szépen. Rajtam nagyon szépen muzsikál szantálos fűszeres nyitánnyal indul, majd csak előbújik egy kis vanília is. Szóval megér egy próbát!

Azzaro Visit For Women

Azzaro Visit For Women
2016. augusztus 16.

Kifújáskor nem tetszett, a rózsa szinte orrba döfött. Aztán néhány óra múlva valami nagyon finom, bársonyos rózsás illatot éreztem. Olyan mint az a nagyon szép bordó bársonyos szirmú rózsaillat, amin még ott pihennek a hajnali pára gyöngyöző cseppjei. Mikor a felkelő nap éppen csak felmelegíti kissé a rózsákat, csak azért hogy illatukkal üdvözöljék a reggelt. Ilyen az illata! Tündöklő, meleg bársonyos. Csak időt kell neki hagyni...

Dana Tabu

Dana Tabu
2016. augusztus 16.

Rég elfeledett emlékeket ébresztett bennem. A kortalan szépség és elegancia parfümje. Nem egy mai trend az biztos, de ettől szép. Fiatal csitriknek nem ajánlanám, ehhez kell bölcsesség, érettség. Szerelem