MademoiselleLockenkopf

Regisztráció dátuma: 2016. március 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jeffree Star Cosmetics Platinum 24 Karat Pro Palette

Jeffree Star Cosmetics Platinum 24 Karat Pro Palette
2019. január 16.

Kissé bizonytalan voltam, megvegyem-e a palettát, félvén, hogy nem tudom esetleg majd megfelelően kihasználni. Tekintve, hogy alapjáraton hófehér a bőröm, s csak így, a melegebb, tavasz-nyári időszakban barnulok le, önbarnítóval. Aggódtam, hogy mivel a palettában található árnyalatok inkább illenek a sötétebb bőrhöz, vajon akkor is hasznukat tudom-e venni, ha esetleg nem jutott idő a barnításra.

De milyen jó is, hogy megvettem! :)

Más Jeffree Star highlighterem nincs; de az biztos, hogy ezeket érdemes volt beszerezni! Bátran merem állítani, hogy ezek a legjobb minőségű, finishű és tartósságú highlighterek, amik valaha a kezem ügyébe kerültek! :) Már mindegyik színbe belenyúltam, sötétebb és fehérebb bőrön is használtam őket, s a következőket tudom mondani bárkinek, aki esetleg vacillálna, megvegye-e:

- Ha holt sápadtságra vagy hajlamos (akárcsak én), akkor sem kell tartanod ettől a palettától: bár arccsontra ez esetben szerintem csak a Sarcophagus színt tudom javasolni. A többi színnel is lehet (érdemes!) ilyenkor játszani az arc más területein. Én például a Legendary és Giza árnyalatokat afféle pirosító topper-nek használom. King Tut és Dark Horse pedig összekeverve a bronzosítóval ad igazán szép együttest. :) Persze, nem feltétlenül egyszerre mindet, bár aki oda-vissza van a csillogó arcért, bátran kipróbálhatja így is.
- Legendary, Giza, King Tut és Dark Horse jók akár egy no-makeup lookba becsempészve is, mint szemhéjpúderek. (Ilyenkor egy kisebb mennyiség is elég belőlük)
- Ha viszont csini kreol bőrrel rendelkezel... Ez a paletta neked való! :)
- Liberace: talán extra sötét bőrön jól áll, nekem ez az egyetlen szín, amit csak szemhéjon tudok "elviselni" magamon. :) Viszont azon gyönyörű!

Összefoglalva, szerintem lazán megtalálja ebben az összeállításban mindenki a magának valót. ;)

Avon True Ideal Flawless Púderalapozó

Avon True Ideal Flawless Púderalapozó
2019. január 16.

Tűrhető, sok púderrel egész tartós volt. Viszont! Miután lepúdereztem, s tettem fel a pirosítót ecsettel, amiből az orromra is szoktam minimálisan tenni (hogy élettel telibb legyen a fejem), hát nem leszedte az ecset?! És minden egyes apró érintésre egyszerűen eltűnik, aztán korrigálhatja vissza az ember. Eh.

Catrice Brow Palette Matt & Glow

Catrice Brow Palette Matt & Glow
2017. szeptember 29.

Első szemöldök-termékem, én totálisan elégedett vagyok vele! Igaz, a kis méretű applikátor miatt néha kicsit bénáztam, de szerintem ez belefér. :D Én a sima matt barna port és a csillogó finishűt összekeverve viszem fel a szemöldökömre, és tényleg baromi szépen mutat. Jó kis termék. :)

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2017. szeptember 25.

Catrice a kedvenc drogériás márkám, de ez egy nagyon durva baki részükről. :D Gyenge fedés, nehéz & egyenletlen eldolgozhatóság, zsíros érzés... Szóval nem, nem és nem.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2017. szeptember 25.

Soha az életbe nem terveztem ilyen drága alapozót venni (csóró diáklány vagyok na...), úgy voltam vele hogy inkább elélek az olcsóbb BB krémekkel, az se baj ha nagyon fényes az arcom, mert hát sajnos hajlamos rá. Viszont az egyik drogériában kaptunk egy termékmintát, mondtam magamban, egye fene, kipróbálom. Végül annyira megnyert, hogy rászántam magam és megvettem. :) Nekem nagyon bejön, jól lefed, az egyetlen kellemetlensége az, hogy hamar megszilárdul, szóval gyorsan kell eldolgozni.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. szeptember 25.

Azt hiszem méltán hívhatom a kedvenc alapozómnak. :)
Magas fedés, remekül eltalált árnyalat (persze ehhez szerencse is kellett; kinek milyen a bőrszíne & árnyalata - tudtommal sajna csak 4 árnyalatban kapható), könnyen eldolgozható & egy kevéske is elég a szép eredményhez; ha pedig hozzám hasonlóan pattanásos valaki, könnyen használható korrektorként is (egyfajta korrektor az alapozóban. Nagyon enyhén szárít, de nekem az plusz pont. :) Ajánlom, ár-érték arányban abszolút megéri! :)

Catrice Light Correcting Serum Primer

Catrice Light Correcting Serum Primer
2017. szeptember 25.

1 hete használom minden nap és eddig nagyon imádom. :D Őszintén, nem gondoltam, hogy ennyire tetszeni fog. Az arcomnak egészséges fényt ad ill. kicsit fehérít, szépen fel tudom rá vinni az alapozót; kicsit szárít, de ez nekem csak jó pont. Valamint úgy eltünteti a pórusaimat hogy csak na, pedig úgy voltam vele hogy "Á, ez a kis vacak ugyan nem fogja...", DE IGEN! Minden zsíros bőrű sorstársamnak bátran ajánlom!

Nivea Stress Protect Golyós Dezodor

Nivea Stress Protect Golyós Dezodor
2017. augusztus 8.

Egy ideig szuperül működött, aztán nem tudom, mi történt, de a negyedik újra vétel után már nem hatott olyan jól mint előtte. Hozzászoktam volna? (Ilyen lehet??) Fene se tudja, azóta mást használok, ha ehhez visszatérek ugyanúgy nem olyan jó.

Dr. Chen Patika Szépség Komplex Kapszula

Dr. Chen Patika Szépség Komplex Kapszula
2017. augusztus 8.

Szerencsére semmilyen kellemetlen mellékhatást nem okozott nálam (se hasfájás, se rossz közérzet). Viszont cserébe semmit nem csinált, csak árasztotta a bűzt a polcon. Ki is vágtam a kukába a francba. Senkinek sem ajánlom, se így, se úgy nem éri meg. :)

Clean&Clear Mitesszer Eltávolító Tonik

Clean&Clear Mitesszer Eltávolító Tonik
2017. augusztus 7.

Szépen leszedte az arcomon lévő olajos cuccot meg szennyeződéseket, de a mitesszerekkel sok jóéletet nem tudott kezdeni sajna.