Madison27

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2019. szeptember 26.

Bőrgyógyász ajánlásra szerezte be, a világabb árnyalatot használom. Kellemes illatú, könnyű állagú krém, nem szárít, de különösképp nem is hidratál. Éppenhogy fed valamennyit, de nekem ezért tetszik. Sajnos az árához nem feltétlen ér fel a tudása, de összességében jó termék.

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arctisztító Zselé

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arctisztító Zselé
2019. szeptember 23.

Jó ár-érték arányú termék, nagyon kíméletes a bőrömhöz, szépen tisztít, nem szárít ki túlságosan. Kellemes, telt érzést hagy maga után, az illata semleges. Szívesen újravenném.

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal
2019. szeptember 23.

Rendelésem mellé választottam ajándéknak. A szemcséi viszonylag durvák, az illata finom. Használatot követően a bőr érezhetően puhább lesz, azonban nem kell túlzásba esni, egy héten egyszer elég használni. Magamtól azonban nem feltétlen venném újra, mert akkora csodát nem tesz, de összességében jó termék.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT
2019. szeptember 23.

Legkedvesebb parfümöm, nagyon finom édeskés illata van, akcióban jó árban megvehető, sokáig elég. Az illata lehetne kicsit tartósabb, de ezt is meg tudom bocsájtani neki.

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2019. szeptember 23.

Zsíros korpásodás miatt szereztem be, szépen megtisztította a fejbőröm, azonban egy teljes flakon után sem szűnt meg teljesen a próbléma, egyéb tekintetben szerettem. Kellemes az illata, jól habzik. Azonban mégis kicsit drága és nem teljesen hatékony.

Nivea Creme

Nivea Creme
2019. szeptember 23.

Örök kedvenc. Extrán kiszáradt bőrre, égési sérülésre szoktam használni. Nagyon szépen rendbehoz mindent, kellemes (nosztalgikus) az illata, nehéz állaga ellenére könnyen beszívódik. Csak ajánlani tudom.

Sebamed Intim Lemosó pH 3,8

Sebamed Intim Lemosó pH 3,8
2019. szeptember 23.

Többször újravettem már. Jó ár-érték arányú termék, nem okoz irritációt, kellemes az illata. A beszerzése körülményes csupán számomra, mivel csak Müllerben tudtam eddig venni.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2019. szeptember 23.

Bőrgyógyász ajánlására szereztem be. A zsíros korpa ellen, már pár használat után is használ, azonban a hajam ugyanúgy elég gyorsan zsírosodik. Megfelelően tisztít, selymes érzetet hagy maga után. Öt csillagot csupán az ára és az illata (számára kissé szúrós és kellemetlen) miatt nem érdemel szerintem, így érdemes termékmintával próbálkozni először, de összességében hatékony.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2017. május 31.

A 020-as (világosabb rózsaszínes), és a 090-es (mályvás színű) árnyalatot vettem eddig meg. Nagyon jó ár-érték arányú, könnyen beszerezhető, stílusos a csomagolása, illetve igényes. Viszonylag nagy a szín, illetve a további 'finish'-eket illetve a választék belőle. Elég nagy és lapos az ecsete, könnyen használható ezáltal. A világosabb színek is már két rétegben tökéletesen fednek, a sötétek akár egyben is, de érdemes természetesen két rétegben felkenni. Nagyon gyorsan és egyenletes szárad.

Swiss-O-Par Spa Hajpakolás Argánolajjal

Swiss-O-Par Spa Hajpakolás Argánolajjal
2017. május 31.

A hajam alapvetően elég szálas, száraz. A termék használata óta észrevehetően fényesebb, egészségesebbnek tűnik, jobb lett a tapintása. A termék könnyen beszerezhető, ár-érték aránya is megfelelő. Állagra elég sűrű, kissé nehéz lehet egyenletes eloszlatni, az illata nem túl erős, kellemes. Mindenképpen látható a változás, de ezért folyamatosan kell is használni.