MadKat

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2019. június 4.

Egy közepesen fedő, ('fényes' - nem matt) alapozót kerestem, ami észrevehetetlen a bőrön, inkább, csak megszépíti. Na hát ez pont ilyen! Így 40 felett, már csínján kell bánni az erősen fedő alapozókkal (mint pld. EL DW), mert azt vettem észre, hogy kifejezetten öregíti az arcképet.Legalábbis nálam mindenképpen.
Bátran kijelentem, hogy a háromszor ennyibe kerülő Lancome alapozót kenterbe veri. Húúú mennyi pénzt meg fogok így spórolni. :)

Ziaja Cupuacu Cukros Tusfürdő-Bőrradír

Ziaja Cupuacu Cukros Tusfürdő-Bőrradír
2019. április 24.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a terméket, melyet ezúton is nagyon köszönök!

Pár napja használom és csak jókat tudok mondani eddig.
Alapból szeretem a cukros bőrradírokat (házilag szoktam készíteni barnacukorból mézből és olívaolajból), így nagyon megörültem, hogy egy boltban árusított cukrosat is kipróbálhatok. :)

Nagyon tetszik, hogy ilyen nagyszemű a cukor benne és, hogy ilyen kellemes olajos érzést hagy maga után.
Nem igazán tusfürdőként használom, inkább csak arcra, nyakra, dekoltázsra bőrradírozni. Szépen teszi a dolgát. A hatása nagyjából olyan, mint az én házikencémé, úgyhogy megvásárolni valószínűleg nem fogom, de olyasvalakinek, aki nem szeretne bajlódni az otthoni kotyvasztással, csodás megoldás lehet!

got2B Smooth & Chick Göndörödés Elleni Hajápoló Balzsam

got2B Smooth & Chick Göndörödés Elleni Hajápoló Balzsam
2017. október 2.

Már éppen kifogyóban van, és nem láttam egy üzletben sem mostanában, félek, hogy már nem fogom tudni megvásárolni, pedig szépen ápolja és megzabolázza a göndör fürtjeimet.
Az illatáért nem vagyok megőrülve, de nem is zavar.
Én nagyon jó terméknek találom, tudom ajánlani mindenképpen.

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal
2017. október 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, szépen leszedi a szemfestéket/szempillaspirált, még a vízállót is. A szememet sem bántotta még soha. Most készülök újravenni. Csak ajánlani tudom.

Alverde Arcradír Sárgabarack Körömvirág

Alverde Arcradír Sárgabarack Körömvirág
2017. október 2.

Nagyon meg vagyok elégedve vele.
Heti egyszer használom. Gyönyörűen, de gyengédem leszedi az elhalt hámsejteket. Egyáltalán nem ittirálja az érzékeny bőrömet, és fincsi az illata is. Az ára pedig abszolút baráti.
Épp most készülök újra venni a Glamour kuponnal. :)

Sana Sarokpuhító és Bőrkeményedés Elleni Krém

Sana Sarokpuhító és Bőrkeményedés Elleni Krém
2017. október 2.

Ez valóban egy csodaszer. Mindamellett, hogy mesésen puhítja a talpat/sarkat, még hűsítit is az elfáradt lábat. Nagyon szeretem, csak ezt használom, mióta felfedeztem. Minden zuhanyozás után használom és még így is kb. 3-4 hónapig tart. Mindenképpen ajánlom, mert szuper termék.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2017. szeptember 30.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az arclemosóval. Tökéletesen tisztít és nem irritálja egyáltalán a hyper érzékeny bőröm. (Először sminkeltávolító kendővel törlöm át az arcom, majd ezzel mosom le minden este.)
Az ára is kedvező és az alkotói is ártalmatlanok. :)
Abszolút ajánlani tudom! Hajrá! :)

Dermax Illatmentes Testápóló

Dermax Illatmentes Testápóló
2017. szeptember 30.

Nagyon meg vagyok elégedve, mióta rátaláltam csak ezt vagyok hajlandó magamra kenni. Mivel illat- és parabénmentes, így a kisfiamat is bátran kenegetem vele. :)
Csak ajánlani tudom. Az ára is kedvező és a pumpás flakonja is nagyon praktikus.

Nivea Stress Protect Deo Stift

Nivea Stress Protect Deo Stift
2017. szeptember 30.

Nem tartom rossz terméknek, de nem is olyan kiváló.
Kellemes az illata, izzadásgátló hatása inkább közepesnek mondható szerintem. Fekete ruhát természetesen befogja, de nem vettem észre, hogy a fehéret besárgítaná. Megállja a helyét, de a nagy kánikulában azért mást használok. :)

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2017. szeptember 30.

Szuper termék! Évek óta festem szőkére a hajam, de sajnos időnként nem sikerül túl természetes szőkét elérni. Pár hónapja használom ezt a hamvasítót, itteni vélemények hatására (köszi csajok! :)) és azóta kifejezetten hamvasabb, lágyabb, természetesebb az árnyalata a hajamnak.
Heti egyszer használom, feles arányban a szokásos samponommal keverve. Semmilyen kártékony hatást nem észleltem eddig, csak jót!
Csak ajánlani tudom! :)