Madus

Regisztráció dátuma: 2022. március 11.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2022. március 11.
Bőrprobléma: Bőröregedés

The Body Shop British Rose Testjoghurt

The Body Shop British Rose Testjoghurt
2024. január 4.

Több éve veszem anyukámnak a testápolót és deót mert nagyon odavan az illatáért. Azonban most karácsonykor hatalmasat csalódott, Mikor felbonttta érzete hogy valami nem stimmel mert valahogy az illat nem olyan volt mint régen. Teljesen eltűnt a finom rózsaillat és helyette mintha gyógyszer illata lenne. Nagyon kellemetlen egyáltalán nem a régi. Azt hittük csak lejárt lehet vagy valahol levegőt kapott a csomagolás és emiatt elromlott. De nem ez volt mint kiderült hanem az, hogy az összetételét jelentős mértékben megváltoztatták. De erről semmilyen infó nem volt a boltban sem sehol a terméken kiemelve. Egy bevált terméket az ember már nem szagolgat vásárlás előtt így durván becsapva érzem magam, mert hogy új összetétel illata köszönő viszonyban sincs a régivel amiből még van egy kis mennyiség. Megpróbálom visszavinni az Alleba a boltba de mivel a karácsonyi nagy sietségben a blokkot elhagytam vagy kidobtam nem tudom hogy visszaveszik-e vagy sem. Ha valami fejlemény lesz az ügyben jelentkezni fogok.

Fenjal Sensitive Deo Roll-On 0% Aluminium 48h

Fenjal Sensitive Deo Roll-On 0% Aluminium 48h
2024. január 4.

Ez a termékcsalád főképp az eredeti illatanyagos már régóta nagy kedvencem tusfürdőként és testápolóként. Nem vagyok nagyon izzadós típus így gondoltam lecserélem a jól bevált aluminium mentes eddigi deómat erre. Az első benyomásom kicsit kellemetlen volt mivel régen nem használtam már roll-on verziót de ezen túltettem magam. Mivel eddig is aluminim menteset használtam így úgy gondoltam nem kell szoktatnom magam ehhez de sajna 2 hét után feladtam a próbálkozást mert nem használt semmit.

Balea Sensitive Szárazsampon

Balea Sensitive Szárazsampon
2024. január 4.

Illatmentest kerestem ez volt a fő cél. Elégedett vagyok vele mert ugyanolyan mint az illatos verzió. Mostantól csak ezt fogom használni.

Alterra Rózsa Növényi Szappan

Alterra Rózsa Növényi Szappan
2024. január 4.

Nekem nagyon bevált. Főképp az illata miatt vettem, de az állag is, használhatósága is szuper:)

Forever Skin Ránctalanító és Bőrfeszesítő Gép

Forever Skin Ránctalanító és Bőrfeszesítő Gép
2023. május 24.

Karácsonyra kaptam páromtól a készüléket amire nagyon vágytam mert sok jót hallottam barátnőmtől. Az arcomat, nyakamat kezdtem el kezelni első körben. Már az első kezelés után is láttam változást de mint felvilágosítottak ez a rádiófrekvencia rövid távú hatása és ha tartós változást szeretnék akkor 20 kezelést kell csinálni 1 hónap alatt, majd később havonta 1 kezelést kell csinálni. A kezelés nem fájdalmas inkább nagyon kellemes.
És az eredmény csodálatos :) a mély ráncaimat kisimította és az állvonalamat ahol már elindult sajnos a megereszkedés mintha újra varázsolta volna olyan feszes mint korábban volt. Igaza volt barátnőmnek, ez a készülék megéri az árát. Sőt a gélek is amiket használni kell a kezeléshez is csak pár ezer Ft-osak és több hónapig is kitartanak. Nemrég kezdtem el a narancsbőrömet is kezelni, mert erre is jó a gép, így ha azzal megvagyok beszámolok róla. Én csak ajánlani tudom mindenkinek

Remington Ci8319 Keratin Therapy Pro Curl Hajsütővas

Remington Ci8319 Keratin Therapy Pro Curl Hajsütővas
2023. május 24.

Lányomnak vettem régebben szülinapjára. Nagyon elégedett, nagyon szép hullámokat csinál vele. Gyorsan felmelegedik és gyorsan le is hűl. A hővédő táska nagyon praktikus kiegészítő. Nem lehet összehasonlítani a régi hajsütőkkel.

Garnier Botanic Therapy Magnetic Charcoal & Black Seed Oil Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Magnetic Charcoal & Black Seed Oil Hajbalzsam
2023. május 23.

Az összetevői miatt vettem meg főképp. Az illat rendben van. De az eredmény nem túl meggyőző. Nem újravevős termék az biztos.

Ilcsi Csengőlinkás Szemránckrém

Ilcsi Csengőlinkás Szemránckrém
2023. május 23.

Sok Ilcsi krémem van és pár hónappal ezelőtt kipróbáltam ezt is. Nekem szuper, nagyon elégedett vagyok.

Hada Labo Tokyo Lotion Anti-Aging Super Hydrator

Hada Labo Tokyo Lotion Anti-Aging Super Hydrator
2022. március 23.

Egy ideje nézegettem a DM-ben. Szülinapomra kaptam is egy egész szettet ebből a termékcsaládból. Nekem nagyon tetszik kellemes az állag és gyorsan be is szívja az arcom. Reggel és este használom, úgy érzem, hogy nedvességgel látja el a bőröm,

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás
2022. március 15.

Régi Ilcsi rajongó vagyok. Fiatal koromban egy erős arcleégés után az Ilcsi csipkebogyó habkrém mentett meg. Sokféle habkrémet, hámlasztót, napozót használok tőlük. Nagyon szeretem ezt is. Nekem egyáltalán nem vészes a "lángolás". Nagyon szuper szeretem.