Maeve

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Natura Siberica Royal Caviar Feszesítő szemránckrém

Natura Siberica Royal Caviar Feszesítő szemránckrém
2020. április 30.

Tényleg nagyon szép a csomagolása, de egyáltalán nem praktikus. A fej elforog, és iszonyú mennyiségű krémet adagol ki minden nyomásra. Ha próbálok kevesebbet kinyomni, a maradék beleszárad a csőbe, ráadásul fogalmam sincs, mikor fog hirtelen elfogyni. Maga a krém sűrű, viszonylag nehezen szívódik be, és nem igazán látom a hatását,viszont ha szembe kerül, egész nap nem látok, úgy mar. Nagyon szerettem volna szeretni, ennek a márkának a samponjai zseniálisak, de a krémjei valahogy nincsenek összhangban velem. Nem ártanak, nem csúnyább tőlük a bőröm, de nem is szebb. Ezt a szemránckrémet határozottan nem fogom újra venni.

Lancaster Skin Therapy Oxygenate Anti-Ageing Oxigénes Szemkrém

Lancaster Skin Therapy Oxygenate Anti-Ageing Oxigénes Szemkrém
2020. április 30.

Szeretem ezt a márkát, ezt a szemránckrémet pedig kimondottan imádom. Tényleg látványos a hatása, valóban fiatalabb a szemem tőle. Csökkenti az apró ráncokat, és szépen kisimít, mármint a lehetőségekhez képest :). Van olyan jó, mint a kétszer-háromszor ilyen drága termékek. Határozottan újra fogom venni megint.

Ombia Tusolókrém Érzékeny & Lágy

Ombia Tusolókrém Érzékeny & Lágy
2020. április 2.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárít, nem irritál. Tökéletesen megfelel a célnak, nagyjából fél-harmad áron, mint a többi tusfürdő.

Lancôme Rénergie Multi-Lift Light Creme

Lancôme Rénergie Multi-Lift Light Creme
2020. március 14.

Én szeretem ezt a krémet, és ha belegondolok, mennyire kevés kell belőle, és milyen látványos a hatása, akkor azt mondom, hogy igenis megéri. Nyilván nem veszek minden hónapban egy-egy újabb tégellyel, de szerintem évente egyszer megérdemlem. Egy 50 ml-es kiszerelés elég fél évig, nyáron pedig úgyis az Estée Lauder Daywear Matte krémjét használom (amiből szintén bőven elég évente egy). A bőröm állaga látványosan jobb, a szemem körüli ráncok észrevehetően finomodtak. A bőröm beszívja, és más krémekkel ellentétben nem képez cuppogós, fényes réteget, nem piros tőle az arcom, egészségesen matt az összkép tőle. Ezzel a krémmel smink nélkül is rendben vagyok magammal.

Lancome Rénergie Nuit Multi-Lift Éjszakai Krém

Lancome Rénergie Nuit Multi-Lift Éjszakai Krém
2020. március 14.

Én szeretem ezt a krémet, és ha belegondolok, mennyire kevés kell belőle, és milyen látványos a hatása, akkor azt mondom, hogy igenis megéri. Nyilván nem veszek minden hónapban egy-egy újabb tégellyel, de szerintem évente egyszer megérdemlem. Egy 50 ml-es kiszerelés elég fél évig, nyáron pedig úgyis az Estée Lauder Daywear Matte krémjét használom (amiből szintén bőven elég évente egy). Ezt a Lancome Renergie éjszakait a nappali krémjével együtt használom, és nekem bevált. A bőröm állaga látványosan jobb, a szemem körüli ráncok észrevehetően finomodtak. A bőröm beszívja, és más krémekkel ellentétben nem képez cuppogós, fényes réteget, nem piros tőle az arcom, egészségesen matt az összkép tőle. Ezzel a krémmel smink nélkül is rendben vagyok magammal.

Lancôme Rénergie Multi-Lift Crème

Lancôme Rénergie Multi-Lift Crème
2020. március 14.

A legjobb krém, amit valaha használtam. Hihetetlenül kevés kell belőle, szóval ár-érték arányban szerintem bőven megéri. Január eleje óta használom, a tégelyből körülbelül a negyede-harmada fogyott el. A bőröm állaga látványosan jobb, a szemem körüli ráncok észrevehetően finomodtak. A bőröm beszívja, és más krémekkel ellentétben nem képez cuppogós, fényes réteget, nem piros tőle az arcom, egészségesen matt az összkép tőle. Ezzel a krémmel smink nélkül is rendben vagyok magammal.

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm
2018. október 7.

Nagyon jó! Reggelente majdnem elbőgtem magam, amikor megláttam, hogy micsoda sötét karikák vannak a szemem alatt. Plusz ugye a ráncok... De már minden oké, a ráncok szinte teljesen eltűntek, ami számomra döbbenetes, és a karikák is egész jól elhalványultak. Javított rajtam pár évet ez a szemránckrém, azt hiszem :). Újravevős, határozottan megéri az árát, és nagyon kevés is kell belőle, szóval annyira nem drága, csak egyszerre nagy a kiadás.

Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme

Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme
2018. október 7.

Látványos a javulás, ami a ráncaimat illeti :). Ismerősök jelzik, hogy milyen jó formában vagyok manapság :). Minimális mennyiség elég a krémből, így azt mondhatom, hogy összességében nem drágább, mintha egy drogériás krémet használnék, csak nyilván egyszerre nagyobb a kiadás. Keresem a szót, hogy mekkora mennyiség elég az arcom bekrémezéséhez, de nem nagyon jut eszembe semmi megfelelő. Talán annak a felét használom el most az arcomra, amennyit az előző krém szemránckrémjéből kentem fel.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 19.

Lenyűgöző. Először is, az első alapozó, aminek valóban olyan színe van, mint a bőrömnek. Az üvegben nyilván nem, de felkenve tökéletes. Nehézkes a felvitele, én nem igazán szeretem ezt a pipettás módszert, és nem könnyű eloszlatni sem az alapozót. Viszont tökéletesen fed és matt finist ad, méghozzá úgy, hogy nem látszik, hogy alapozó van rajtam. Egyszerűen csak szépnek tűnik a bőröm. Ó, és tényleg egész nap tart. Emellett piszok olcsó. Ár-érték arányban, és minőségben is magasan veri a jóval drágább termékeket.

Fructis Style Densify Mass Maker Texturizing Spray

Fructis Style Densify Mass Maker Texturizing Spray
2017. április 19.

Akkor használom, ha fel szeretném tűzni a hajam. Ami vékonyszálú, nagyon selymes, szögegyenes. Ez a spray kicsit "merevebbé", erősebbé teszi, és valóban úgy látszik, mintha dúsabb is volna. Ami a legnagyobb előnye, hogy a hajam nem csúszkál el, nem bújik ki a csatból két perc múlva. Normál hajszárításhoz én sem ezt a terméket használom.