magdiszeles97

Regisztráció dátuma: 2013. március 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 28.
Bőrprobléma: -

Oriflame Professzionális Sminkszivacs

Oriflame Professzionális Sminkszivacs
2015. november 15.

Mióta megvettem minden nap ezzel viszem fel az alapozómat, nagyon szépen lehet vele eldolgozni. Kicsit nehezen lehet kimosni, de nem esik szét. Nekem bevált! :)

Catrice Absolute Nude Paletta

Catrice Absolute Nude Paletta
2015. november 15.

Nem szoktam nagyon festeni a szememet, de ez a paletta tökéletes a visszafogott sminkhez. Gyönyörű nude színei vannak, hétköznapra is jó, illetve egy buliba is lehet belőle szép szemsminket készíteni.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2015. november 15.

Nem értem mi ez a nagy felhajtás emiatt a hajkefe miatt. Jó persze, jó meg minden, de sokkal nagyobb durranásra számítottam. Vizes hajamon szoktam ezt használni, azt talán egy kicsit jobban kíméli, de amúgy nekem ugyanolyan mint az eddigi hajkeféim.

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs
2015. november 15.

A 370-es, In A Rosegarden árnyalat van meg. Kicsit mályvás, rózsaszínes nude színe van. Nekem az állaga tökéletes, annyira krémes mintha nem is rúzs lenne rajtam. A tartósságával sincs semmi gond. Tervezek másik színt is beszerezni.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. november 15.

Jelenleg a kedvenc spirálom. Már a második tubussal használom és még nem is tervezem egyhamar lecserélni. Az elején nagyon sok festéket vett fel, de ez a probléma pár nap után megszűnt. Gyönyörű pillákat lehet vele elérni, szinte műszempilla-hatású. Szépen szétválasztja és meghosszabítja, még szebbé varázsolja a pilláimat.

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2015. november 15.

Eddig két árnyalat van meg, a 08-as Red Blush, ami egy igazi mélyvörös szín, és a 12-es Wish me a rose, ami pedig egy természetes, rózsaszínes nude. Csodás a színük, szerintem többet is be fogok szerezni. Van hogy nem csak kontúrnak használom, hanem az egész számat kitöltöm vele.

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2015. november 15.

Imádom! :) Az egyik kedvenc tusfürdőm. Ősszel és télen többet használom, de ha úgy van kedvem akár nyáron is. A kakaó és kókuszolaj illata együtt...leírhatatlan. És a többi tusfürdőhöz képest tartósabb az illata a bőrömön.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2015. november 15.

Én nemtudom nekem milyen zsíros T-vonalam lehet, de még ezzel a púderrel is csak kb 1 óráig bírja a bőröm átfényesedés nélkül.. De ettől függetlenül ez az eddigi legjobb púderem.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2015. november 15.

Sokáig nézegettem a színeket, végül kettőt is vettem, de később kiderült, hogy sajnos egyik sem olyan, mint amilyet szerettem volna. Ezenkívül nekem nem elég krémes, elég száraz az állaga. :/ Ha találok megfelelő színt, még hátha változik a véleményem.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2015. november 15.

Mindig van ebből legalább 2 db (eddig csak fekete) a sminkesládámban. Krémes a textúrája, hosszantartó és akár szemhéjtus helyett is használható!