Magdusos

Regisztráció dátuma: 2019. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Bőrfeszesítő Éjszakai Arckrém Q10 Koenzimmel és Bio Gojibogyó Kivonattal 30 Év Feletti Bőrre

2020. január 14.

Jókat olvastam róla, gondoltam kipróbálom. A krém teteje selejtes volt, így el kellett törni, hogy ki tudjam nyitni, ezzel a visszazárhatósága megszűnt, valamint kipattogott tőle a bőröm. Nekem a soha többé kategória lett.

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2019. június 10.

Gyógyszerész ajánlás alapján vettem meg akcióban, kb egy hete használom. Könnyen felszívódik, érzékeny, kombinált bőrömön sem hagy zsíros érzetet. Egész napra kellemes viselet, nem irritál, nem pattogtam ki tőle. Nagyon megszerettem. Smink alá is kiváló!

Yves Rocher Frissítő Arctisztító Zselé

Yves Rocher Frissítő Arctisztító Zselé
2019. május 15.

Közepesen tisztít, frissíti a bőrt, nem szárít. Egyáltalán nincs olyan érzésem, hogy akkor most azonnal hidratálnom kell, nem húzódik a bőröm. Mivel maximálisan nem vagyok vele elégedett, így olyan, mintha soha nem akarna elfogyni. Kár, hogy a tisztító hatása közepes, minden más tekintetben elégedett vagyok vele.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2019. május 15.

Törzsvásárlói kedvezménnyel kaptam ingyen. Azóta már vásároltam is, sőt adtam ajándékba is, mindenkit elvarázsolt a finom kávés illat. Az én bőrömet szépen tisztítja, nem szárít. Illata nem tart órákig, de egy ideig érezhető. Az illata biztosan függővé tesz.

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk
2019. május 15.

A körmömön semmi sem marad meg 1-2 napnál tovább, így jártam ezzel a termékkel is. Viszont, ami miatt imádom, hogy nagyon sok színből lehet választani, nagyon könnyű vele dolgozni, szuper az ecset is. Egy rétegben is szép fedést biztosít, viszonylag hamar szárad, nálam az egyik kedvenc lett.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert
2019. május 15.

Évek óta használom. Sokszor próbáltam lecserélni, újra és újra visszatérek ehhez az illathoz. Sokan dicsérik rajtam, szerintem tartós, így csak reggel szoktam használni belőle. Friss, üde illata van, nyáron testpermetként is kiváló.

Himalaya Herbals Nim és Kurkuma Szappan

Himalaya Herbals Nim és Kurkuma Szappan
2019. május 15.

Az illata citrusos, kicsit tolakodó, de hamar meg lehet szokni. Nagyon szépen tisztítja a bőrömet, sokáig megmaradó tisztaságérzetet okoz, azonban kicsit szárít, testápolót mindenképp muszáj utána használjak. Akcióban vettem 89 Ft-ért, így ár-érték arányban számomra nagyon megéri, teljes árat nem adnék érte.

Bvlgari Omnia Crystalline EDP

Bvlgari Omnia Crystalline EDP
2019. május 15.

Nekem ez az örök kedvenc, ára miatt sajnos ritkán engedhetem meg magamnak. Tartós, de nem hivalkodó illata van. Napi szinten a zöld teás illatot használom, de ez az ünnepek illata, finom púderesség, virágillat. Imádom!

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2019. május 15.

Ajándékba kaptam, nagyon meg vagyok elégedve vele. A bőrömet tisztának érzem és nagyon puhává varázsolja. Egyre inkább szeretném a vegyi anyagokat természetesre cserélni és fontosnak tartom, hogy állatkísérleteket sem végez a cég. Nekem az illatával és az állagával sincs bajom.

Isana Style2Create Coconut Kiss Szárazsampon

Isana Style2Create Coconut Kiss Szárazsampon
2019. május 15.

Imádom! Az illatát és azt is, hogy akár 2 nappal ki tudom tolni a hajmosást. Nem nehezíti el a hajamat, friss érzetet biztosít, könnyű kifésülni, nem "foltosodott" a hajam.