Maggie

beautyjunkie
Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

beautyjunkie
Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bobbi Brown Telluride Collection Shimmer Brick

Bobbi Brown Telluride Collection Shimmer Brick
2015. augusztus 9.

Régóta vágytam egy Shimmer Brickre, de nem tudtam dönteni a színeket illetően. Viszont amint megpillantottam ezt a limitált kiadást..elvesztem. :) Kipróbáltam és tudtam, hogy ez lesz az, amit meg KELL vennem, és azóta sem bántam meg. Egyszerűen mesés darab!

Bobbi Brown CC Cream SPF 35

Bobbi Brown CC Cream SPF 35
2015. augusztus 9.

Nagyon szeretem! Valahogy összekapja a bőrömet, anélkül, hogy komolyabban fedne. Nyáron önmagában használom, de az alapozó alá is tökéletes, sokkal szebb rajta minden, arról nem beszélve, hogy spf 35-ös!
Nem tömíti el a pórusokat, nem okozott pattanásokat és nagyon kevés elég belőle, ezért kiadós mennyiség és megéri az árát. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy! Ennél a sminknél láthatjátok élesben: http://beautyjunkie.blog.hu/2015/07/30/nyari_minimal_smink

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2014. augusztus 5.

A nagy melegben nekem nem issza be olyan könnyen a bőröm, csúszós marad a lábam, és ha szoknyában keresztbe teszem, akkor csúszkálnak..
Ettől függetlenül, ha előző este kenem be magam, akkor teljesen jó, és mintha kicsit "szépítené" a bőrt, jól esik a kis fehér lábaimra is ránézni.
Nem hidratál túl tartósan, max két napig érzem a hatását.
Az illata szerintem elég nehéz, észrevettem, hogy amikor hidegebbre fordul az idő, egyre inkább van kedvem használni.
A kiszerelése miatt jobban szeretem, mint a TBS testvajakat, lehet, hogy inkább ezt fogom továbbra is újravenni.

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló
2014. augusztus 5.

Teljes pénzkidobás volt. Ennél rosszabb arckrémet még az életemben nem próbáltam szerintem. A magas C vitamin tartalma miatt vettem meg, de szörnyű pattanásokat hozott elő, sőt bőr alatti göbök jelentek meg a bőrömön, ami korábban és utána se soha. Sminkelni rémálom volt utána, az alapozó kukacosodott.
Nálam katasztrófa.

Vichy Normaderm Night Detox Éjszakai Arckrém

Vichy Normaderm Night Detox Éjszakai Arckrém
2014. augusztus 5.

Nekem maximálisan bevált, az Estée Lauder ANR II. szérummal együtt használva. Reggelre nem olajos bőrrel ébredek, szépen szabályozza a faggyútermelést és külön örülök, hogy nem komedogén, valóban nem is okozott plusz problémákat.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide
2014. augusztus 5.

Teszik a koncepció, hogy nincs benne "semmi", ugyanakkor ez is a bajom vele. Oké, hogy minden irritáló és káros dolgot kivettek belőle, de még pluszban kell használnom mindenfélét, ha szeretnék egy kis ráncmegelőzést, antioxidánst, fényvédelmet...bármit.
Jó rá sminkelni, szépen előkészíti a bőrt és nyáron nekem elég is, de sajnos úgy vettem észre, hogy picit fénylek tőle.

Alapvetően szeretem és bevált, de még meggondolom, hogy újraveszem-e, vagy keresek egy olyan nappali krémet, ami mellé nem kell másik hármat használni.

Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel

Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel
2014. augusztus 5.

Nagyon bevált, nem mozdulok nélküle sehova. :)

Clinique Lash Power Feathering Mascara Szempillaspirál

Clinique Lash Power Feathering Mascara Szempillaspirál
2014. augusztus 5.

Egyáltalán nem nehezítette el a pillákat, szépen szétválasztotta őket és megemelte. Tipikusan olyan mindennapi használatra való, amikor nem akarunk műszempillahatást, de kiemelnénk a tekintetet. Véletlenül sem tudunk túl sok festéket felvinni, egyszerűen tökéletes. Imádom és valószínűleg újra fogom venni!

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2014. augusztus 5.

Én is a beauty blender helyett vettem meg ezt, és bevált!
Imádok vele alapozót és BB krémet felvinni, nagyon jól bele tudom dolgozni a bőrömbe, és olyan mintha ott sem lenne, mégis egy elég jó fedést lehet vele elérni.
Nedvesen használom, és minden egyes használat után rögtön ki is mosom, így abszolút tisztán tudom tartani.

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2014. augusztus 5.

Imádom, tökéletes! Teljesen jól lehozza bármelyik körömlakkomat, még a brutális csillámokkal is könnyen elbánik. Több nagy kiszerelésű flakonnal elhasználtam már, és nincs okom panaszra. Szeretem az illatát is, és bár az aceton miatt könnyedén kiszárad a körömágyam, ezt krémezéssel rögtön helyre tudom állítani.

Én kisebb pumpás flakonba töltöm át (korábbi ebelin lemosóm egyetlen használható része), így a legegyszerűbb az adagolása.