maggiess

Regisztráció dátuma: 2018. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sante 2 az 1-ben Kávés-Kókuszos Radír és Maszk

Sante 2 az 1-ben Kávés-Kókuszos Radír és Maszk
2019. augusztus 13.

A kedvenc maszkom jelenleg. Imádom az illatát, a kávé és a kókusz kombója annyira kellemes! Fel szoktam kenni, 10-15 percig fent hagyni (és szagolgatni), majd lemosni vízzel, miközben a kávészemcsékkel leradírozom a bőröm. Szerintem érdemes beszerezni, én eddig bio webshopokban és a Rossmann webshopjában találtam rá.

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++
2019. július 22.

Nyáron nagyon kevés krémet és sminket tudok elviselni az arcomon, mert elég könnyen izzad és lefolyik róla minden. De semmiképp sem akartam "csupasz" arccal mászkálni, mivel szeplős is vagyok és elég fehér a bőröm, mindenképp szükséges védelem. Nagyon örülök, hogy egy magyar webshopban rátaláltam erre a krémre, mert teljesíti, amire szükségem volt:
- nem hagy fehér nyomot
- könnyű eloszlatni
- nem kelt zsíros hatást és gyorsan beszívódik
- lehet rá sminkelni, alapozót és BB krémet is tettem már rá, mindkettővel jól viselkedik
Tehát egyáltalán nem egy naptej-hatású arckrémről van szó, hanem egy minden nap használható termékről még azok számára is, akiknek könnyen izzad vagy fénylik az arca.
Az egy csillag levonás a nem túl szép összetevők miatt van, ebből adódik szerintem, hogy ha a szemembe kerül, csípi kicsit. Emiatt a szemkörnyékre nem is használom.
Egyébként a csomagolása megváltozott, már nem így néz ki, mint a képen.

Organic Shop Regeneráló Sampon Avokádóval és Mézzel

Organic Shop Regeneráló Sampon Avokádóval és Mézzel
2019. július 18.

A Müllerben szereztem be a terméket. Nem bántam meg, ez az első natúr sampon, ami tényleg bevált nekem. Jól habzik, kis mennyiség is elég belőle, alaposan tisztít.Praktikus a pumpás kiszerelés. Az illata nem avokádóra és nem is mézre emlékeztet, de nekem nagyon bejön. A hozzá tartozó kondit is megvettem, szerintem együtt szuper páros. Ha elfogy, kipróbálok egy másik illatot is a márkától, mert azokra is kíváncsi vagyok.

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír
2019. július 9.

Ez az első testradír, amit kipróbáltam az Organic Shoptól, de biztosan nem az utolsó! A szemcséi szerintem tökéletes méretűek, erősen (de nem túl erősen!) radíroz. Nem kell belőle sokat használni egyszerre, mert nem olvad gyorsan. Nagyon tetszik az illata, engem egy hideg limonádéra elmékeztet. Ez lesz a nyári kedvencem. :)

Schüssler Natúr BB Krém

Schüssler Natúr BB Krém
2019. július 2.

A medium árnyalatot használom, ami elsőre kicsit sötétnek tűnik a bőrömhöz képest, de ha elkenem, olyan szépen egységesíti az arcbőröm és "egybeolvad vele", mintha ott se lenne. Az is tetszik benne, hogy egyáltalán nem hagy zsíros érzést, nem fénylik, még nagy melegben is bátran kenem fel, mert nem izzad alatta a bőröm, mint azt más BB krémeknél tapasztaltam. Az ECOCERT minősítés és a 10-es fényvédelem pedig még egy extra pluszt ad neki. A fedése viszont nem olyan erős, a nagyobb bőrhibákat nem tünteti el, de én nem is ezért választok BB krémet, arra ott van az alapozó.

Neobio Fresh Skin Arcradír Bio Mentával és Bio Aloe Verával

Neobio Fresh Skin Arcradír Bio Mentával és Bio Aloe Verával
2019. május 16.

Nagyon kíméletes bőrradír az apró szemcséi miatt, ami az én bőrtípusomnak tökéletesen megfelel. Illata nem sok van, inkább gyógynövényes, natúr illat. Heti egyszer használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépek az összetevői és az ára is rendben van.

Natura Siberica Hidratáló Szemfestéklemosó Hab

Natura Siberica Hidratáló Szemfestéklemosó Hab
2019. május 16.

Nekem nagyon bejött ez a hab állagú lemosó. Egy-két pumpálásnyival és vízzel lemosom a szemem és az arcom, és tökéletesen eltünteti a sminket. Az arcomra sem használok más sminklemosót, mert nincs szükség rá. Az illata nagyon kellemes, és sosem csípi a szemem a termék. Biztosan újraveszem.

dr. Organic Skin Clear Mattító Hidratáló Arckrém 5in1

dr. Organic Skin Clear Mattító Hidratáló Arckrém 5in1
2019. április 5.

Elsősorban nem pattanások vagy bőrhibák miatt választottam ezt a terméket, hanem azért, mert valami könnyű, gyorsan beszívódó nappali krémet kerestem, ami nem túl "vastag" és zsíros. BB krém vagy alapozó alá használom általában, és tökéletesen teljesítette az elvárásaimat. Ami külön jó, hogy nem izzad alatta a bőröm, tényleg nagyon könnyű. A friss, citrusos illata miatt is szeretem felkenni reggelente.

Sante Mini Makes Mega Szempillaspirál

Sante Mini Makes Mega Szempillaspirál
2019. április 1.

A kedvenc Sante szempillaspirálom! Nagyon örülök, hogy ez a natúr termék ilyen szépen hosszabbítja a pilláimat és még tartós is. A kicsi kefe ne tévesszen meg titeket, tényleg nagyon szép pillákat varázsol. Az alsó szempillákat is könnyen ki lehet festeni vele, nem kenődik, nem maszatol.

Rimmel Scandaleyes Wow Wings Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Wow Wings Szempillaspirál
2019. március 19.

Az eddigi legrosszabb szempillaspirál, amit valaha használtam... Ahogy az előttem szólók írták, túl sok festéket vesz fel, kenődik, csomósodik. Ha nem szedem le a rengeteg felesleges festéket felvitel előtt - túlzás nélkül - használhatatlan. A kefe "különleges" alakjának sem látom semmi értelmét.