magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Seni Care Bőrvédő Krém Argininnel

Seni Care Bőrvédő Krém Argininnel
2018. március 5.

Ebből csak mintám volt, és csak a mellem alá kentem, nagyon jót tett. Igazából azért nem vettem meg, mert erre a célra a minta is elég volt vagy 3 hétig, egy ekkora tubust nem tudnék elhasználni.

Seni Care Regeneráló Testápoló Balzsam Száraz Bőrre

Seni Care Regeneráló Testápoló Balzsam Száraz Bőrre
2018. március 5.

Ugyan nem vagyok mozgásképtelen, csak télen nagyon kiszárad a bőröm. Tényleg hidratál és nyugtat, gazdag textúrája ellenére nagyon hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Egyetlen hibája, hogy kicsit olyan "öreg szaga" van, de ezért nem vonok le. Jól ápol, és a mennyiséghez képest nem drága.

dr. Organic Teafa Sampon

dr. Organic Teafa Sampon
2017. november 6.

Igazából hatost adnék. A férjem korpája teljesen elmúlt tőle és nem zsírosodik a fejbőre sem.

dr. Organic Gránátalma Tusfürdő

dr. Organic Gránátalma Tusfürdő
2017. november 6.

Teljesen átlagos tusfürdő. Jó pont, hogy nincs benne SLS, de ilyet sokkal olcsóbban is lehet venni.

Secret Key Starting Treatment Essence

Secret Key Starting Treatment Essence
2016. augusztus 16.

Egyelőre nem annyira látványos a hatás, inkább tapintásra érzem, hogy nagyon sima, puha a bőröm tőle. A hidratáló pedig sokkal jobban beszívódik, ha ezt alá teszem. 5 cseppet teszek a tenyeremre és ujjal oszlatom el az arcomon, ekkor mennyiség simán elég még a nyakamra is. Így szerintem nagyon sokáig fog tartani.

Helia-D Age Control Complex Ránctalanító Nappali Krém Retinollal és Argán Őssejt Kivonattal

2016. június 6.

Nekem nagyon bevált. Borzasztó vízhiányos, ugyanakkor mégis zsíros a bőröm. Mikor felkenem, kicsit még fénylik utána az arcom (ez a kémiai fényvédőtől van), de utána szép, egészséges lesz a bőrképem, tökéletesen hidratál, a fényvédő külön öröm benne. Előtte PC-t használtam, ami elég drága, de ez nekem tökéletes alternatíva lett. Az éjszakai verziót is tervezem kipróbálni.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2016. június 6.

Régebben PC-t használtam, de most költözünk, úgyhogy mellőzve a luxust kerestem alternatívát. Igaz, a PC 1 % retinol szérumát kenem alá, de az önmagában nem hidratál semmit. Ezt fölé kenve azonban tökéletes a hidratálás.

Anaconda Szemkörnyékápoló Krém

Anaconda Szemkörnyékápoló Krém
2016. június 6.

Most már két hónapja használom, azután bukkantam rá, miután PC szemkréme szétmarta a szemem. Nos nekem ez tökéletesen bevált. Maximálisan felszívódik, hidratál, nem hagy zsíros érzetet, azonnal tudok sminkelni rá, később sem "izzad" a szemkörnyékem tőle. Nem, nem ránctalanít :), de mivel tökéletesen hidratál, ettől a szemkörnyékem mégis simábbnak néz ki. Szóval szeretem.

Paula's Choice Resist Anti-Aging Eye Cream

Paula's Choice Resist Anti-Aging Eye Cream
2016. június 6.

Update: olyasmi történt, ami nem hogy PC-s krémmel, de még mással sem fordult elő nálam. Szétmarta a szememet, de úgy, hogy még a szemhéjam is hámlott tőle. Először nem rá gyanakodtam, félreraktam, miután meggyógyult a bőröm, ismét elkezdtem használni, de ugyanez lett tőle. Utána próbáltam máshová elkenni, de bárhol próbáltam, mindenhol ez a bőrhámlás jelentkezett tőle. Nagyon nem akarom lepontozni, hisz lehet, hogy valami egyéni érzékenység, de nekem nagyon-nagyon nem jött be.

Hát megvettem, pedig sokáig ellenálltam neki, hogy juszt sem, mert Paula azt mondta, hogy nem kell külön szemkrém, akkor most mit jön ezzel? De miután egy Baleás kencével szétmartam a szemkörnyékem, megrendeltem. És azóta imádom... Olyan sűrű, hogy alig bírom kinyomni a tubusból, mégis könnyen szét lehet kenni, és nagyon kevés kell belőle. A hatása leírhatatlan. Az árát meg le merik írni. :) Bazi drága..., lassan minden pénzem PC-s cuccokra költöm... Persze, hogy megy az öt csillag..

Babylove Babaszappan

Babylove Babaszappan
2016. február 23.

Egy pár éve csak ezt használjuk, tökéletes, nem száraz, olcsó.