magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien Bodycare Moisturising Body Cream Testápoló

Cien Bodycare Moisturising Body Cream Testápoló
2013. augusztus 12.

Nyaralás alatt elfogyott a testápolóm és valahogy erre került a választás. Hát bocsi, hogy rontom a statisztikát, de nekem nem jött be. Nagyon száraz a bőröm, ennek ellenére nagyon nehezen szívódik be, és utána órákkal még érzem a ragadós érzést. Olyan vastag, nehéz krém, mint a kék fémdobozos nívea. Ezt biztosan nem veszem újra, még télen sem.

Garnier Mineral Invisible Deo Spray

Garnier Mineral Invisible Deo Spray
2013. augusztus 4.

Én szeretem az illatát. :) Most ezekben a 40 fok körüli melegekben is hatásos, nem izzadok annyira és a ruhákat sem fogja meg.

Cien Naptej SPF30

Cien Naptej SPF30
2013. augusztus 4.

A hatása jó, még a hófehér bőröm sem ég le vele, ellenben az összes fehér ruhámat összefogta ez is, kimoshatatlanul. Így már kicsit drága... Nem tudja valaki, hogy melyik az az összetevő, amelyik fog?

Balea Men Ultra Strong Styling Gel

Balea Men Ultra Strong Styling Gel
2013. július 26.

Utazó kiszerelésben kerestem valamilyen hajzselét és csak ez volt. :) Viszont kiválóan bevált, tartotta a hajam, nem fénylett és nem ragadt tőle, illatát nem éreztem, ami nálam előny.

Fa Sport Invisible Power Deo Spray

Fa Sport Invisible Power Deo Spray
2013. július 23.

Én ezt a fújóst használom, s nekem jobban bevált, mint pl. a Rexonák. Fújáskor még kicsit tömény az illata, de hamar elillan, amit én nem bánok, ennek ellenére estére - biciklizés mellett - sincs kellemetlen szagom, ami ugye nem azért nincs, mert a dezodor illata nyomná el. Szóval működik és tényleg nem hagy foltot. Eddig nekem ez vált be a legjobban.

Ebelin Korongvatta

Ebelin Korongvatta
2013. július 22.

Csak ezt használom. Ár-érték arányban ez a legjobb.

Avon On Duty Izzadásgátló Golyós Dezodor Light Bloom

Avon On Duty Izzadásgátló Golyós Dezodor Light Bloom
2013. július 21.

Update: télen jó volt, de onnantól, hogy bejött az igazi meleg, nem tudom használni. Eleinte csak egész nap ragacsos volt a hónaljam tőle, később meg kipirosodott és nagyon viszketett. Pár nap Canestenes kezelés után jött helyre, azóta nem használom, nem csak ezt, semmilyen golyósat.

Igazából nem szeretem a golyós dezodorokat, de ez annyira le volt akciózva, hogy mégis kipróbáltam, sőt lehet, veszek még belőle! Hamar szárad, alig van illata, ami van is kellemes, egész nap véd, nem ragacsos. Kicsi negatívuma a csomagolása, nehéz úgy kibontani, hogy utána is szép legyen a doboz..., de ezért nem vonok le pontot.

Avon Rare Gold

Avon Rare Gold
2013. július 16.

Ez az illat borzalmasan gejl, de ez hagyján, mert ez ízlés kérdése. A legnagyobb baja az, hogy olcsó tucat illat.

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével
2013. július 10.

Nekem is volt erre egy kuponom vettem egyet, és csatlakozom a fújolók táborához! De x-epilben van ennél borzalmasabb is, a lila! Azt se vegyétek meg!

Bioderma Photoderm Max Ultra Fluid SPF50+

Bioderma Photoderm Max Ultra Fluid SPF50+
2013. július 7.

Kifejezetten arcra vettem. Sok mindent kipróbáltam már, de mindegyik - ártól függetlenül - elég rémes volt. Ezzel pedig nagyon meg vagyok elégedve!!! Vigyázni kell a felkenésnél, mert az állaga nagyon folyós, és kicsit zsírosnak tűnik, de az én bőröm hipp-hopp beszívta. Első nap egész nap bicikliztem vele, nem égtem le, pedig csak egyszer kentem be az arcom és nagyon fehér a bőröm. Elsőre sem volt olyan zsíros maszk érzésem, mint a legtöbb fényvédős arckrémnél és a nap további részében sem volt kellemetlen. Nem folyt be a szemembe, nem fénylett az arcom, csak gyönyörű, egészséges kinézetű bőrt mutatott. Nekem hatos!!!!