magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sensy Intim Törlőkendő

Sensy Intim Törlőkendő
2013. július 3.

Kicsi a kendő, az anyaga nem elég finom és nem elég nedves. Irritálni nem irritált, de ebben az árban is van jobb. Inkább áldozok rá picit többet, de legyen értelme a használatának.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2013. június 22.

Nem vagyok egy Bioderma fan, de ez a termék tényleg nagyon jó! Mindent leszed, nem irritál. Elsőre tényleg drágának látszik, de kevés is elég belőle, ráadásul egyesíti a lemosót+tonikot, szóval szerintem így arányaiban már nem is olyan drága, csak az egyszeri nagyobb összeg miatt tűnik annak. Ja és sokszor van rá akció, én itt szoktam rákeresni (város szinten is működik a kereső): http://www.biodermapatika.hu

Signal Sensitive Expert Fogkrém

Signal Sensitive Expert Fogkrém
2013. június 20.

Mire elhasználtam egy tubussal, olyan helyen is érzékenyek lettek a fogaim, ahol azelőtt nem, nem hiszem, hogy ez a HAP mineral csodaanyag beépülésére utalna... És sokszor még a tisztaságérzet is hiányzott. Újabb kitérő után visszatérek a jó öreg elmexhez.

Nivea Visage Ápoló Arctonik

Nivea Visage Ápoló Arctonik
2013. június 20.

Egynek elment, olyan se jó, se rossz kategória. Elhasználtam, de nem veszem újra, ebben az árkategóriában vannak jobbak is.

Rexona BIOrythm Dezodor

Rexona BIOrythm Dezodor
2013. június 19.

Nekem bevált. Szerintem melegben az az egészséges, ha izzad az ember, tehát engem nem zavar, hogy ez nem tömíti el az izzadtságmirigyeimet, az viszont dicséretes, hogy este is friss az illatom az izzadás ellenére. Az illata önmagában nekem kicsit erős, virágos parfümmel viszont jól harmonizál, azzal nem is érzem. Az ára is baráti.

Bioderma Photoderm Max Stick Ajakápoló SPF 50+

Bioderma Photoderm Max Stick Ajakápoló SPF 50+
2013. június 19.

Az ára kicsit húzós volt, de megvettem, mert a többi fényvédős ajakápoló nem nagyon vált be. A csomagolása most más, szerintem praktikusabb, mint ami a képen van. Nekem nagyon bevált.

Biointimo Intim Tisztasági Kendő Tejsavval

Biointimo Intim Tisztasági Kendő Tejsavval
2013. június 17.

Nekem tetszik. Nem illatos, elég nedves, jó nagy a kendője, rendesen visszazáródik a csomagolása és még egyenként csomagolva is lehet kapni, munkahelyen ez utóbbi nagyon praktikus.

Bella Intimhigiénés Nedves Törlőkendő

Bella Intimhigiénés Nedves Törlőkendő
2013. június 17.

Szerintem is jó, és "márkás" társaihoz képest olcsóbb is. Elég nagy és elég (de nem túl) nedves a kendő, jól visszazáródik a csomagolása is. Én CBA-ban vettem eddig. Incit mindjárt írom.

Cien Red Sun Tusfürdő Patchouli Olajjal

Cien Red Sun Tusfürdő Patchouli Olajjal
2013. június 3.

Engem minden tusfürdő szárít, ez azok közé tartozik, amelyek csak kevésbé. Nagyon tetszik az illata, az állaga tényleg olyan zselés, nem folyik szét, de könnyen eloszlatható, tehát jól adagolható. Ha nem lenne ilyen olcsó, akkor is szeretném, de ráadásul olcsó is.